• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Аромати за знаком зодіаку: як підібрати

На заході «Духи і зірки» в парфумерному супермаркеті в «Золотому Яблуко» в «Афімолл» наш астролог Юрій Зубців, парфумерний критик Галина Анни і Яна З. підбирали читачам Beauty Insider нішеві аромати, грунтуючись на прогнозах зірок.

Астролог зчитував деякі натяки, грунтуючись на дату-часу-місце народження, а Галина і Яна намагалися перекласти їх на мову парфумерії. Ми відмовилися від ідеї йти за шаблоном «вогняні стихії люблять ром і спеції», «повітряним стихіям подавай цитруси і свіжість» і інших подібних псевдо-астро-наукових висновків. І просили Астролога дати нам ввідні дані: наскільки людина готова до експериментів? Наскільки розташований до ароматів «унісекс» - або жіночність в його карті так виражена, що цей самий «унісекс» не пропонувати? Екстраверт він чи інтроверт? Чи носить духи для оточуючих - або для себе, щоб уткнутися носом і мріяти, мріяти? Чи готовий сприймати відверто складні, некомерційні запахи? ..

Ось такі речі нас цікавили.

Запис була повна, явка - теж.

На практиці це виглядало так: спочатку людина сідала за стіл до Астрологові. І вони там про щось довго нашіптували. У числі тих, з ким він шушукався, до речі, виявилася Іра Михайлівська.

У числі тих, з ким він шушукався, до речі, виявилася Іра Михайлівська

Іра - колишній головний редактор Elle, подруга Яни З. ще з часів Vogue, і наш автор, який, між іншим, написав нам поему про кохання. Любові до Aromatics Elixir, Clinique . Так що Іра знає, які аромати любить. Але все одно їй було цікаво: «Чудовий формат ви придумали, хлопці! Дико цікаво, чи співпаде думка погоди з думкою синоптиків? :)

Спойлер: майже збіглося :) Але, звичайно, чистим експериментом це вважати не можна: Яна З., знаючи про Іриною любові до шипровим, повела її прямо до одного з кращих Шипр останнього часу - Ex Nihilo, French Affair . В який взагалі-то настільки сама закохана щиро, що, здається, змогла заразити своїми почуттями всіх, в принципі небайдужих до Шипр.

А ще до нас на консультацію - а, точніше, на побачення - забігла Світу Гришина. Постійні читачі пам'ятають - Світлана була нашим стажистом першого скликання, але змушена була проміняти вільні б'юті-хліба на офісну роботу.

Постійні читачі пам'ятають - Світлана була нашим стажистом першого скликання, але змушена була проміняти вільні б'юті-хліба на офісну роботу

Світла, було дико приємно тебе бачити! Шкода, ти відмовилася від консультації Астролога, був скромним йти без запису, «по блату». Ми б точно знайшли тобі той самий твій аромат :)

Але зазвичай і Яна З., і Галина Анни бачили одного чоловіка, якому їм належало підібрати ідеальний аромат, вперше. Отримували від Астролога ось такий лист з рекомендаціями - в який бік гребти ...

... І гребли, грунтуючись на цих мізерних даних - і власної інтуїції.

Зате як неймовірно приємно було, коли бачили, що, здається, щось намацують ... і навіть, здається, потрапляють в точку.

і навіть, здається, потрапляють в точку

Читачі, між тим, були абсолютно різними людьми. Одним подобався Byredo. Іншим - Montale. Третім - Comptour Sud Pacifique. Одні у кожної марки гарантовано западали на пачулі. Інші - на туберозу. Треті безпомилково вгадували цитрусові і блаженно посміхалися їм :)

Але - ось фантастика, правда - все до одного опинилися неймовірно красивими, розумними і тонкими, дуже навіть непогано - а часто прямо-таки відмінно - розбираються в ароматах. Яна З. навіть пару раз шепнула Астрологові: «Уявляєш, які просунуті красуні нас читають ?!»

До речі, ці просунуті красуні - вони іноді приходили ось з такими майбутніми цінителями нишевой парфумерії:

Захід тривав з 18-00 (деякі прийшли заздалегідь і терпляче чекали, поки візажист в Корнер Giorgio Armani закінчить робити нам макіяж) - до 22-00. У шкільних творах у таких випадках пишуть, що вони поверталися додому «втомлені, але задоволені ...»

Але ми вже не в школі, тому скажемо чесно: ми поверталися взагалі без ніг. Але дуже щасливі. Відпочивши і зібравши думки, розповідаємо враження.

Астролог Юрій Зубців:

«В інтернеті величезна кількість пропозицій на тему« Аромати за знаками Зодіаку ». Там все просто, як, вибачте, граблі: «Якщо ви Телець - вам сюди, якщо ви Риба - пливіть звідси». Це, звичайно, все повна нісенітниця. Немає однакових Тельців і Риб і, тим більше, неможливо підібрати всім Тельцям і Рибам однакові парфуми. Деякі люблять в це гратися - на здоров'я, але до реальності це не має ніякого відношення, повірте. Є більш серйозні джерела, що відкривають зв'язок між натальной картою людини і його ольфакторного уподобаннями, - але вони на іноземній мові, і в мережу не викладені. І є здоровий глузд, який підказував мені, що духи людина вибирає, виходячи з визначальних якостей його характеру - і чистої фізіології. Зрозуміло ж, що в сприйнятті аромату, особливо коли ви носите і слухаєте його на собі, величезну роль має те, як пахне ваша шкіра, яка у вас температура тіла, який обмін речовин. Є область астрології, яка це досліджує, - але це вже медична астрологія.

Ми вирішили обмежитися, так би мовити, «звичайної», що дає уявлення про характер. Було цікаво спостерігати, як це працює - але я в черговий раз переконався, що це таки працює! І ще цікаво: іноді, дивлячись на карту людини я не міг не помітити явну перевагу раціо над емоціями або схильність до розуміння, наприклад, глибинних аспектів психіки. А потім, поставивши пряме запитання - «Хто ви за фахом?» - чув у відповідь: «Працюю в банку». Або - «Я психолог».

Загалом, це був дуже цікавий для мене досвід. Сподіваюся, моїм клієнтам він теж був не марний. До речі, дівчата - деякі з вас забрали з собою мої начерки, що призначалися для Галини Анни і Яни. Так ось, якщо у вас там зазначено «сексуальність - 3 з 10, то це не означає, що у вас вона така низька :) Це означає, скоріше, що вам не потрібно шукати духи з войовничим сексуальним підтекстом. Загалом, частина позначок стосується вашого характеру, а частина - характеру духів. Майте це на увазі!

І - вище вже сказали, і, напевно, нижче теж ще скажуть, але і я скажу - у цього ресурсу, звичайно, дивно прекрасні читачі! »

Парфумерний експерт Галина Анни:

Парфумерний експерт Галина Анни:

«Це були найважчі п'ять годин за останній рік. Тут я і оцінила всю складність роботи консультантів! При цьому у мене не було їх досвіду роботи «в полі» і такого повного знання всього асортименту парфумерного супермаркету «Золотого Яблука». До полкам за потрібне флаконом мене вели інтуїція, Місяць у Терезах і Меркурій у Діві. Я добре пам'ятаю свою радість: ось цю дівчину (де там була у неї Венера?) Припав до речі Figment Amouage. А дама з палаючими очима - явно вогняна стихія, хоча Астролог нам цього не сказав - злилася з Café Tuberosa Atelier Cologne. І тоді я подумала, що попрацювати пару тижнів за прилавком було б корисно будь-якому парфумерному експерту. Ще піду ».

Яна З.:

«Відділ нишевой парфумерії в« Золотому яблуці »- відмінний. З точки зору підбору марок - дуже гідний. Є «нішевий важкий люкс» на кшталт By Kilian, є стовпи на кшталт Amouage, є більш демократичні Atelier Cologne ...

... є мої улюбленці - повна лінійка ексклюзивів Mugler. У день івенту на нього була знижка -40%, і, каюсь, я всіляко давала зрозуміти нашим читачам, що якщо щось подобається, то треба хапати і бігти # прямщас.

Але якщо до цього заходу цей відділ здавався мені невеликим і компактним, то я змінила свою думку. Лічильник кроків на моєму iPhone показав, що за день я пройшла 14 000 кроків. З огляду на, що в «Афімолл» я приїхала на машині, все інше було намотано по парфумерному супермаркету «Золоте Яблуко». Астролог, побачивши такий результат, дуже здивувався. Ну ясна річ, - він сидів за столом, дивився в комп'ютер і розмовляв з красивими дівчатами і зірками. А ми з Галею - ми бігали від стенду Mancera до стенду Aedes De Venustas і назад. Але це навіть добре. Фітнес, знову-таки.

Ще я здивувалася, наскільки добре підковані в цьому відділі консультанти. Вони просто дуже круто орієнтуються в своїх марках. І без жодних астро-підказок можуть з трьох спроб зрозуміти, чого шукає клієнт. Вищий клас, я вважаю.

А взагалі мені дуже сподобалося. І особливо приємно, що нашою метою не було неодмінно продати якийсь аромат. Зробити виручку - це в наші плани не входило. Відсоток з продажів ми не отримували. І тому абсолютно безкорисливо раділи, коли бачили: ось же воно! Ось вона трапилася, ця зустріч - людини і аромату.

Багато йшли, обіцяючи подумати і повернутися. Дуже цікаво - чи повернулися? І що взагалі думаєте про такий формат заходів? .. Розповідайте, - і ті, хто був, і ті, хто не був? Варто продовжувати? ..

Увага! З 15 по 24 грудня включно в парфумерному супермаркеті «Золоте Яблуко» за кожні 2000р. в чеку дарують сертифікат на 1000 рублів. В акції беруть участь всі групи товарів (догляд, макіяж, парфумерія etc) і все категорії (мас-маркет, «люкс», проф-косметика). А протягом січня 2018 го (з 01.01.2018 до 31.01.2018) цими сертифікатами можна сплатити будь-який товар. Повні правила та умови акції, а також список брендів, які в ній не беруть участь - на сайті «Золотого Яблука».

І просили Астролога дати нам ввідні дані: наскільки людина готова до експериментів?
Наскільки розташований до ароматів «унісекс» - або жіночність в його карті так виражена, що цей самий «унісекс» не пропонувати?
Екстраверт він чи інтроверт?
Чи носить духи для оточуючих - або для себе, щоб уткнутися носом і мріяти, мріяти?
Чи готовий сприймати відверто складні, некомерційні запахи?
Дико цікаво, чи співпаде думка погоди з думкою синоптиків?
Навіть пару раз шепнула Астрологові: «Уявляєш, які просунуті красуні нас читають ?
А потім, поставивши пряме запитання - «Хто ви за фахом?
Де там була у неї Венера?
Дуже цікаво - чи повернулися?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью