• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Архів Ink Stained Fingers (Пальці в чорнилі) з'явиться на АО3 | Archive of Our Own

 1. Передісторія
 2. Якщо у вас все ще залишилися питання ...

nk Stained Fingers (Пальці в чорнилі)  (Http://inkstain

nk Stained Fingers (Пальці в чорнилі)
(Http://inkstain.inkquill.net/) - архів слеш / фемслеш фанфиков і Фанарт по Гаррі Поттеру буде перенесений на Archive of Our Own - AO3 (Наш архів).

У цьому пості:

Передісторія

Архів Пальці в чорнилі був створений у важкий для фандомів час. Портал fanfiction.net тільки що заборонив відвертий слеш, і кільком архівів фандомів Гаррі Поттера довелося ввести суворі обмеження на публікації, допущені на їх сайти, через обмеження хостера і власника сервера. Відкриті архіви також отримували попередження про порушення від видавництв і закривалися. У той же час, письменники в фандомів Гаррі Поттера розширювали свої горизонти історіями з мпрегом, Нонкон (секс не за згодою), BDSM, Кінк, бестіаліті (секс з тваринами) і відвертим слешем і фемслешем. На ході обговорень в розсилці Снейп-слеша, було прийнято рішення про створення платформи для розміщення слеш-архіву без обмежень і створити архів, яким зможе користуватися будь-який бажаючий. У наступні 10 років на цей архів буде завантажено понад 3300 робіт.

Сьогодні, в 2014 році веб-світ вже зовсім інший. Маленькі архіви і невеликі сайти одиночних фандомів з меншою кількістю функціоналу, поступаються місцем великим мультіфандомним сайтам, де немає ніяких обмежень на публікації і є велика розвинена система пошуку. Фанді завжди був більш сприйнятливий до історій, які відкривали кордони. За останній рік на ISF були завантажені тільки 2 історії. В першу чергу, спад активності відбувається через вік інтерфейсу і відсутності нових читачів. Потрібно було щось мене. Тому, серед читачів було проведено опитування, за підсумками якого, було прийнято рішення, що перенесення нашої колекції на AO3 - це єдиний спосіб Фанді Гаррі Поттера зберегти історії для майбутнього покоління і залучити нових читачів.

Комітет Відкриті Двері спільно з Діаною Вільямс працюватимуть над перенесенням архіву Пальці в чорнилі в окрему колекцію з власної індексацією. Ми почнемо перенесення робіт в січні 2015 року.

Тут ми просимо вас про допомогу!

 1. Якщо у вас вже є аккаунт на AO3 (Нашому Архіві), і ви розміщували там свої роботи з ISF, будь ласка, зв'яжіться, з комітетом Відкриті Двері , Вказавши свій (і) псевдонім (и) на ISF, і адреса (и) електронної пошти, в цьому випадку ми не будемо переносити ваші роботи. (Інструкції з масового додаванню робіт в нову колекцію на AO3, Пальці в чорнилі , Знаходяться на вебсайті Відкриті Двері .)
 2. Якщо у вас ще немає облікового запису AO3, але ви хотіли б його мати, щоб самостійно перенести роботи, будь ласка, зв'яжіться з комітетом Відкриті Двері , Вказавши свій (і) псевдонім (и) на ISF, і адреса (и) електронної пошти, на який (е) ви хотіли б отримати запрошення АО3. (Інструкції з масового додаванню робіт в нову колекцію на AO3, Пальці в чорнилі , Знаходяться на вебсайті Відкриті Двері .)
 3. Якщо у вас ще немає облікового запису AO3, але ви хотіли б його мати, а також отримати допомогу в завантаженні своїх робіт, будь ласка, зв'яжіться з комітетом Відкриті Двері , Вказавши свій (і) псевдонім (и) на ISF, і адреса (и) електронної пошти, на який (е) ви хотіли б отримати запрошення АО3. (Як тільки ваш акаунт буде налаштований, повідомте нам ваше ім'я на AO3 і ми зможемо перенести ваші роботи.)
 4. Якщо ви НЕ хочете, щоб ваші роботи були імпортовані на AO3, будь ласка, зв'яжіться з проектом "Відкриті Двері" , Вказавши свій (і) псевдонім (и) на ISF, і адреса (и) електронної пошти, щоб ми не додавали їх. (Якщо ви згодні зберегти ваші роботи, але більше не хочете, щоб ваше ім'я асоціювалося з ними, ви можете відмовитися від своїх робіт, а не залишати їх для видалення.)

Всі роботи, розміщені під чиїмось авторством, будуть позначені ім'ям творця в підпису або саммарі. Після закінчення завантаження ваших робіт ми повідомимо вас за адресою електронної пошти, який був прив'язаний до роботи.

Всі роботи будуть доступні тільки для авторизованих користувачів АО3. Як тільки ви заявите права на свою роботу, при бажанні ви зможете зробити її доступною для всіх відвідувачів сайту. Через 3 місяці, всі роботи, на які не були заявлені права, стануть доступні для всіх відвідувачів.

Якщо у вас більше немає доступу до електронної пошти, до якої прив'язаний ваш аккаунт на ISF, будь ласка, зв'яжіться з комітетом відкритих дверей і ми постараємося вам допомогти. (Якщо ви публікували ваші роботи на інших ресурсах або у вас є інший спосіб підтвердження авторства - процедура пройде швидше, якщо немає - ми будемо працювати з модератором над підтвердженням ваших авторських прав.)

Якщо у вас все ще залишилися питання ...

Якщо у вас все ще є питання, відвідайте сторінку ВіО Відкриті Двері , зв'яжіться з комітетом Відкриті двері або залиште свій коментар до цього посту, і ми з вами зв'яжемося.

Нам би хотілося, щоб фанати допомогли нам у збереженні історії сайту Пальці в чорнилі на Фанлоре . Якщо ви новачок в редагуванні Вікі - не переживайте! зайдіть на портал для нових відвідувачів або задайте питання модераторам Фанлора .

Пальці в чорнилі були раді служити слеш-спільноті Гаррі Поттера, і з ІНТЕРС дивляться в майбутнє разом з АО3 - і ми дуже раді прийняти цей архів на борт!

Команда проекту "Відкриті Двері"

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью