• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Apple випустила iOS 11.3 beta 1 для розробників - повний список нововведень

 1. Що нового в iOS 11.3 beta 1
 2. нові анімодзі
 3. ARKit 1.5
 4. Функція "уповільнення" iPhone з виснаженими акумуляторами відключена
 5. Інші цікаві нововведення

Перша бета-версія великого оновлення!

Через кілька годин після анонса iOS 11.3 на своєму офіційному сайті, Apple випустила першу бета-версію прошивки для зареєстрованих розробників. Згідно розкритою раніше інформації, в iOS 11.3 додана підтримка вдосконаленої платформи доповненої реальності ARKit 1.5, нові анімодзі для iPhone X, поліпшені можливості по відстеженню стану акумулятора та багато іншого.

Що нового в iOS 11.3 beta 1

Основні нововведення

«Повідомлення в iCloud»

« Повідомлення в iCloud »- це функція, яка була названа одним з ключових нововведень iOS 11 на презентації операційної системи в ході конференції розробників WWDC 2017 червні минулого року. Однак уже в одній з перших бета-версій iOS 11 функція пропала і так і не дісталася до фінального складання «операційки».

Проте, Apple заявила, що «Повідомлення в iCloud» повернуться в майбутніх оновленнях. Схоже, це трапиться в iOS 11.3. При запуску цієї програми «Повідомлення» після установки iOS 11.3 користувачам пропонується включити функцію «Повідомлення в iCloud». Крім цього, в настройках iCloud з'явився відповідний перемикач, та й сама синхронізація в хмару виконується.

«Повідомлення в iCloud» покликана звільнити пам'ять на iPhone і iPad, зберігши фотографії та інші вкладення повідомлень в iCloud, а також синхронізувати ваші повідомлення на всіх пристроях, включаючи нові. Якщо ви використовуєте двухфакторную аутентифікацію, то функція «Повідомлення в iCloud» включається автоматично.

нові анімодзі

В iOS 11.3 додані чотири нових анімодзі, що імітують виразу обличчя і голоси користувача з використанням камери TrueDepth. В оновленні список доступних анімодзі поповнився левом, драконом, скелетом і левом. Загальна кількість анімодзі, таким чином, тепер становить 16 штук. Відзначимо, що анімодзі доступні виключно на iPhone X.

ARKit 1.5

З приходом iOS 11.3 для розробників стала доступна оновлена ​​версія платформи ARKit з індексом 1.5. Вона дозволяє розробникам створювати додатки та ігри з використанням доповненої реальності більш точно відображаючи поверхні неправильної форми і розміщуючи віртуальні об'єкти на вертикальних поверхнях, наприклад, стінах і дверях. Перша версія ARKit могла працювати тільки в горизонтальній площині.

Також ARKit 1.5 підтримує дозвіл 1080p замість колишніх 720p і автофокус.

Функція "уповільнення" iPhone з виснаженими акумуляторами відключена

В iOS 11.3 beta 1 відключена функція, динамічно керуюча продуктивністю iPhone з виснаженими акумуляторами, з метою запобігання довільних відключень смартфонів. Іншими словами, iPhone зі старими акумуляторами в iOS 11.3 beta 1 цієї статті не сповільнюються штучним чином.

Apple офіційно оголосила, що в більш пізніх версіях iOS 11 сильно оновить розділ налаштувань «Акумулятор», додавши в нього можливість відключати і включати цю функцію при необхідності, а також розмістивши там більше корисної інформації про стан акумулятора iPhone. В iOS 11.3 beta 1 в розділі «Акумулятор» ніяких змін не відбулося, але «уповільнення» iPhone за замовчуванням було відключено.

Інші цікаві нововведення

 • App Store. На вкладці "Оновлення" в App Store тепер відображається номер версії і розмір поновлення для кожного конкретного додатка.

На вкладці Оновлення в App Store тепер відображається номер версії і розмір поновлення для кожного конкретного додатка

 • Інтерфейс. Прискорена анімація закриття додатків.
 • Інтерфейс. Дуже сильно прискорена анімація відкриття меню перемикання між додатками.

Дуже сильно прискорена анімація відкриття меню перемикання між додатками

 • iBooks. Додаток iBooks перейменовано в Books.

Додаток iBooks перейменовано в Books

 • HomeKit. iOS 11.3 вводить офіційну перевірку справжності програмного забезпечення HomeKit, що дозволить розробникам додавати підтримку HomeKit для багатьох вже існуючих аксесуарів «розумного» будинку.
 • Face ID. Якщо Ви встановлюєте програми з App Store або виконання платежів через Apple Pay на iPhone X тепер з'являється спеціальна анімація-інструкція, що розповідає про необхідність двічі натиснути на бічну кнопку для підтвердження операції.

Якщо Ви встановлюєте програми з App Store або виконання платежів через Apple Pay на iPhone X тепер з'являється спеціальна анімація-інструкція, що розповідає про необхідність двічі натиснути на бічну кнопку для підтвердження операції

 • Game Center. У Game Center з'явилася можливість керувати списком друзів, видаляючи окремих людей. Раніше користувачі могли видалити тільки всіх друзів відразу.
 • AirPlay 2. В iOS 11.3 beta 1 з'явилися деякі можливості AirPlay 2. Так, користувачам дана можливість управляти музикою на декількох Apple TV одночасно.
 • Загальна. При початковому налаштуванні iPhone під управлінням iOS 11.3, з'являється новий екран конфіденційності зі спеціальним значком. Apple пояснює, що кожен раз, коли користувач побачить такий значок, це буде означати, що функція Apple або додаток запитує його особисту інформацію.

Apple пояснює, що кожен раз, коли користувач побачить такий значок, це буде означати, що функція Apple або додаток запитує його особисту інформацію

 • Загальна. Розмір оновлення складає близько 2-2,2 ГБ в залежності від пристрою.

Для того, щоб встановити iOS 11.3 beta 1 прямо зараз необов'язково мати обліковий запис розробника, реєстрація якої платна. Все, що потрібно - це перейти з iPhone, iPad або iPod touch по цим посиланням і встановити профіль розробника. Після цього в меню «Налаштування»«Основні»«Оновлення ПЗ» з'явиться можливість завантажити і встановити оновлення.

Радимо почитати:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Apple випустила iOS 11.3 beta 1 для розробників - повний список нововведень

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью