• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

[App Store] Яндекс.Погода - елегантний погодний інформер для iPad - Проект AppStudio

Яндекс все активніше розширює асортимент своїх iOS-додатків
Яндекс все активніше розширює асортимент своїх iOS-додатків. Серед недавніх прем'єр Яндекса в App Store особливо варто відзначити погодний клієнт «Яндекс.Погода» для iPad, який ризикує стати якщо і не найкориснішою, то вже точно однієї з найсимпатичніших програм жанру. Скоро ця програма знайде собі місце в нашій порівняльної таблиці погодних інформерів , А поки пропонуємо помилуватися новинкою.

Програма випущена тільки для iPad; мабуть, в Яндексі порахували, що дублювати функції рідного додатки «Погода» для iPhone і iPod touch безглуздо. Можлива й інша причина - тільки на великому екрані Айпад можна повноцінно насолодитися естетикою цієї програми. І треба визнати, що естетика в даному випадку переважає над функціональністю, але для безкоштовного додатку ця краса з лишком компенсує всі потенційні недоліки :)

Для кожного міста Яндекс демонструє приємну оку листівку, яка змінюється в залежності від погоди, часу доби і дня тижня:

Для кожного міста Яндекс демонструє приємну оку листівку, яка змінюється в залежності від погоди, часу доби і дня тижня:

Що особливо цікаво, кожна листівка анімована - хмарки на задньому плані жене вітер, пішоходи поспішають вечірнім містом, зірки падають з неба. Художники зробили все, щоб відвернути вас від відомостей про погоду :) А ще це доповнюється відповідним звуковим супроводом ... в підсумку вага програми становить майже 260 МБ.

в підсумку вага програми становить майже 260 МБ

Крім того, для кожної листівки передбачені свої сюрпризи. Розробники пропонують пограти з програмою, клацаючи по різних елементів антуражу. Наприклад, тапнув по паровозу на зображенні вище, ви відправите поїзд в рейс.

Повернемося до основного призначення програми. Міста додаються з меню налаштувань, само собою, підтримується і використання служб геолокації iOS. Заодно ви можете поміняти градуси Цельсія на градуси Фаренгейта.

В якості приємного бонусу до погодного інформеру Яндекса додається функція будильника. На жаль, задати для нього свою мелодію неможливо, так само як і налаштувати його для різних днів тижня.

Якщо ви подумали, що Яндекс.Погода вміє показувати тільки поточні інформацію про погоду, то це не так. Досить клікнути по сірому прямокутнику з нинішньої погодою за вікном:

... і він розгорнеться на весь екран, продемонструвавши вам прогноз на 9 днів вперед, а також відомості про вітер, вологості і атмосферному тиску:

Незважаючи на всю елегантність, програма все-таки не позбавлена ​​багів. Наприклад, для Цюріха замість неба Яндекс.Погода показала нам мерехтливу брижі:

Втім, ми не беремося однозначно судити про те, глюк це чи задумка художників :)

З існуючих конкурентів Яндекс.Погода, безумовно, найбільше схожа на Weather HD. Але особисто нам мальовничі листівки Яндекса сподобалися куди більше, ніж відеоролики Weather HD, крім того, шарму програмі додає елемент інтерактивності. Ну а нульовий цінник дозволяє нам порекомендувати вам завантажити цю програму хоча б для того, щоб погратися з ним пару хвилин. Цілком ймовірно, що Яндекс.Погода вам теж сподобається.

Погода вам теж сподобається

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью