• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Антивірусний захист безкоштовно. Завантажити !

 1. Антивірусний захист безкоштовно. Завантажити ! В першій частині статті я писав про безкоштовні...
 2. Антивірусний захист безкоштовно. Завантажити !

Антивірусний захист безкоштовно. Завантажити !

Завантажити

В першій частині статті я писав про безкоштовні антивіруси для постійного захисту комп'ютера. Поговоримо про трохи іншому класі антивірусних програм - Антивірусних сканерах «на вимогу». Це сканери або просто антивіруси, призначені для видалення вірусів вже на заражених комп'ютерах. Працюють тільки на вимогу користувача і не тербий установки, підтримуються розробниками постійно оновлюються (для поновлення потрібно завантажити нову версію). Всі номери для скачування прямі, на офіційні сайти розробника, тобто коли б ви не прочитали статтю - програми будуть з актуальними базами.

1. Антивірусний сканер Dr.Web CureIt! ( завантажити )
1

Річ класная, допомагає коли інші антивіруси нічого не знаходять. Увага! Як я вже писав вище DrWEB CureIt! - це тільки сканер! Плюси. Безкоштовний, не вимагає установки, утиліта постійно оновлюється (але для цього потрібно завантажувати останню версію), при перевірці - частково блокує роботу системи захищаючи самого себе тобто можна встановлювати на вже заражений компьтер. Мінуси.Не має автоматичного оновлення при запуску, не призначений для постійного захисту. Хоча не мінуси це зовсім.

Вобщем, це хороший сканер, не раз мене виручав.

Ще один мінус.До недавнього часу був без умов використання, але зараз з'явилися деякий ... умови: Завантажуючи безкоштовну версію Dr.Web CureIt! Ви погоджуєтеся з тим, що при скануванні Вашого ПК утиліта Dr.Web CureIt! відсилає до компанії «Доктор Веб» статистичні дані про хід сканування і програмно-апаратне забезпечення Вашого ПК. Це вірусна статистика. Нехай відправляє, шкода чтоли? І при скачування потрібно зробити ряд наданих дій. Але це ж беслптано.

Dr.Web вобще відмінний антивірус - рекомендую купити платну версію з мережевим екраном і не паритися.

2.Kaspersky Virus Removal Tool 2011 року ( завантажити )
2 Програма для лікування зараженого комп'ютера від вірусів, троянських і шпигунських програм, а також від будь-якого іншого шкідливого ПЗ. Плюси. Безкоштовний. Утиліта постійно оновлюється, але для цього необхідно завантажити останню версію. Лікує, видаляє. Зрозумілий інтерфейс, можна використовувати як в ручному так і в автоматичному режіме.Возможна установка на вже заражений комп'ютер. Мінуси. Чи не запускається відразу, а вимагає додаткової распоковкі тимчасових файлів - це трохи додає незручностей, але терпимо. Немає автоматичного оновлення (потрібно періодично завантажувати нову версію), не призначений для постійного захисту. Як і у інших подібних програм - відсутній мережевий екран і все інше. Тільки сканер. Резюме - потужна програма, допомагає.

3.Kaspersky TDSSKiller ( завантажити )

Для боротьби з руткітів фахівцями Лабораторії Касперського була розроблена утиліта TDSSKiller.

Rootkit (руткит) - програма або набір програм для приховування слідів присутності зловмисника або шкідливої ​​програми в системі.

В ОС Windows під руткітом прийнято мати на увазі програму, яка впроваджується в систему і перехоплює системні функції (Windows API). Перехоплення і модифікація низькорівневих API-функцій, в першу чергу, дозволяє такій програмі досить якісно маскувати свою присутність в системі. Крім того, як правило, руткит може маскувати присутність в системі будь-яких описаних в його конфігурації процесів, каталогів і файлів на диску, ключів в реєстрі. Багато руткіти встановлюють в систему свої драйвери і служби (вони також є «невидимими»).

4.Антівірусний сканер Vba32Check ( завантажити ) Докумментація ( посилання )

Антівірусний сканер Vba32Check (  завантажити  ) Докумментація (  посилання  )

Пакет Vba32Check розроблений як набір засобів, здатних надати допомогу користувачам в лікуванні вірусних заражень.
До складу пакету входять:
- Консольний сканер Vba32 для ОС Windows;
- Антируткіт Vba32 AntiRootkit;
- Набір заздалегідь визначених завдань, які допоможуть користувачеві у вирішенні часто зустрічаються проблем.

Переваги пакета Vba32Check:
- не вимагає інсталяції;
- може бути використаний з будь-яким антивірусом, встановленим на Вашому комп'ютері;
- реалізована можливість оновлення, що дозволяє підтримувати пакет завжди в актуальному стані і не потребує щоденного викачування пакета в цілому;
- можливість завдання індивідуальної конфігурації сканування;
- можливість використання заздалегідь визначених завдань;
- підтримка операційних систем від Windows 95 до новітньої Windows 7.
5. Антивірусний сканер Norton Power Eraser ( завантажити )

Антивірусний сканер від Norton. В основному Norton Power Eraser спеціалізований для пошуку і видалення важкодоступних шахрайських програм, відомих як «страшне» або «хибне» ПО. Наприклад підроблені антивіруси постояно вимагають від вас оновлень або відправки смс ... Звичайний користувач часто і не підозрює що він використовує підроблений антивірус що призводить до втрати цінних даних, крадіжки пороли і т.п. Тому завантажувати треба з офіційних сайтів або купувати. Краще купити бо встановлювати платний але ламаний антивірус це нерозумно і ненадійно.

Плюси. Не вимагає установки, легко налаштовується. Оновлюється при запуску. Зрозумілий інтерфейс. Мінуси. Ні мережевого екрану, працює тільки при запуску. Судячи з розміру інсталяційний файл - всього 3 Mb, містить не таку велику базу вірусів (для порівняння - DrWEB CureIT важить більше 70 Mb). Швидше за все використовує іврістіческій аналіз файлів тобто тільки підозрює щось але точно не знає :)). тому використовуйте його з обережністю - може видалити абсолютно нешкідливу програму. Після сканування перш ніж видалити - показує що саме він знайшов і що з цим робити.

6. AVZ ( завантажити )
6
Антивірусна утиліта AVZ призначена для виявлення і видалення:
SpyWare і AdWare модулів - це основне призначення утиліти
Dialer (Trojan.Dialer)
троянських програм
BackDoor модулів
Мережевих і поштових черв'яків
TrojanSpy, TrojanDownloader, TrojanDropper

Утиліта є прямим аналогом програм TrojanHunter і LavaSoft Ad-aware 6. Первинною завданням програми є видалення SpyWare і троянських програм. Плюси. Безкоштовна. Не вимагає установки. При запуску - є можливість оновити бази. Безліч налаштувань і фішок. Вобще настройки цієї прогграмму - тема окремої статті%)
Мінуси. Розібратися в налаштуваннях і всіх тонкощах вийти не у кожного. Утиліта розрахована на IT фахівців і досвідчених користувачів. Кому треба той розбереться.

Резюме - супер утиліта, багато налаштувань і можливостей. Мені кілька разів доводилося їй користуватися - допомогло, а це головне.

7.Malicious Software Removal Tool ( завантажити )
7 Безкоштовний фірмовий антивірусний сканер «на вимогу». Виявляє і видаляє з комп'ютера віруси, шпигунські програми та інше шкідливе ПЗ. Плюси. Безкоштовний. Інтерфейс простіше нікуди. на відміну від старшого брата (Microsoft Security Essentials) не вимагає наявність ліцензійної ОС (хоча повинна бути! В цьому є свої переваги.) Про остально мені судити складно, я думаю як альтернативу іншим подібним програмам можна враховувати, але про ефективності нічого сказати не можу. Судячи з ваги файлу - бази вже є в самій програмі, це вже добре, адже не завжди є інтернет для поновлення ..

Мінуси. Термін дії Microsoft Safety Scanner закінчується через 10 днів після завантаження. Для повторної перевірки з урахуванням останніх визначень вірусів, засіб Microsoft Safety Scanner необхідно завантажити та запустити повторно. Що це?! Обмеження або примушування качати нову версію тому це нібито застаріла? Навернео це правильно.

8.McAfee Security Scan Plus ( завантажити )

McAfee Security Scan Plus (  завантажити  )

Безкоштовний діагностичний інструмент, який забезпечує захист за рахунок активної перевірки комп'ютера на наявність оновленого антивірусного програмного забезпечення, захисту за допомогою брандмауера, а також захисту при роботі в Інтернеті. Тому ви завжди будете впевнені в безпеці комп'ютера. Виконується перевірка на наявність таких загроз, як шкідливі програми, троянські коні і небажані програми, які активно виконуються на комп'ютері. Навіть журнал оглядача перевіряється на предмет підозрілої активності! McAfee Security Scan Plus виконує перевірку комп'ютера не більше двох хвилин, ні в якому разі не сповільнюючи вашу роботу або розваги. Крім того, можна налаштувати частоту перевірки комп'ютера. Після закінчення перевірки буде показано стан системи захисту. При виявленні проблем McAfee порекомендує рішення для забезпечення безпеки.

Плюси. Безкоштовний, оновлюється, сканер по распсіанію.

Мінуси. Вимагає установки! о_О Це вобще цікавий момент - працює тільки на вимогу але установку вимагає, перевіряти можна за розкладом .. Напевно це зручно, але мені не сподобалося - на зараженому комп'ютері вже складно запустити.

9.McAfee AVERT Stinger ( завантажити )

Це безкоштовно, не вимагає інсталяції утиліта для виявлення і видалення з вашого комп'ютера відомих вірусів, інтернет-хробаків і троянів, а також поширених фальшивих антивірусів Це безкоштовно, не вимагає інсталяції утиліта для виявлення і видалення з вашого комп'ютера відомих вірусів, інтернет-хробаків і троянів, а також поширених фальшивих антивірусів

McAfee AVERT Stinger використовує режим «Super Scan», спеціально орієнтований на підроблене антивірусне ПЗ (фальшиві антивіруси *), для його виявлення і відновлення системи після впливу.
McAfee AVERT Stinger: можливості режиму Super Scan
• Завершує шкідливі процеси, що перешкоджають нормальній роботі антивірусних програм

• Перезапускаємо провідник Windows Explorer для видалення слідів, створених шкідливим ПЗ, для запобігання повторного зараження

• Відновлює асоціації файлів і інших політик системи, заснованих на реєстрі Windows, які були порушені підробленим ПО, що перешкоджає нормальному використанню системних інструментів.

Таким чином, McAfee AVERT Stinger призводить систему в стан, який дозволяє антивірусних програм просканувати її і ефективно відновити.

Вибирайте і завжди робіть бекап цінних даних. Успіхів !

Перша частина статті

Антивірусний захист безкоштовно. Завантажити !

Завантажити

В першій частині статті я писав про безкоштовні антивіруси для постійного захисту комп'ютера. Поговоримо про трохи іншому класі антивірусних програм - Антивірусних сканерах «на вимогу». Це сканери або просто антивіруси, призначені для видалення вірусів вже на заражених комп'ютерах. Працюють тільки на вимогу користувача і не тербий установки, підтримуються розробниками постійно оновлюються (для поновлення потрібно завантажити нову версію). Всі номери для скачування прямі, на офіційні сайти розробника, тобто коли б ви не прочитали статтю - програми будуть з актуальними базами.

1. Антивірусний сканер Dr.Web CureIt! ( завантажити )
1

Річ класная, допомагає коли інші антивіруси нічого не знаходять. Увага! Як я вже писав вище DrWEB CureIt! - це тільки сканер! Плюси. Безкоштовний, не вимагає установки, утиліта постійно оновлюється (але для цього потрібно завантажувати останню версію), при перевірці - частково блокує роботу системи захищаючи самого себе тобто можна встановлювати на вже заражений компьтер. Мінуси.Не має автоматичного оновлення при запуску, не призначений для постійного захисту. Хоча не мінуси це зовсім.

Вобщем, це хороший сканер, не раз мене виручав.

Ще один мінус.До недавнього часу був без умов використання, але зараз з'явилися деякий ... умови: Завантажуючи безкоштовну версію Dr.Web CureIt! Ви погоджуєтеся з тим, що при скануванні Вашого ПК утиліта Dr.Web CureIt! відсилає до компанії «Доктор Веб» статистичні дані про хід сканування і програмно-апаратне забезпечення Вашого ПК. Це вірусна статистика. Нехай відправляє, шкода чтоли? І при скачування потрібно зробити ряд наданих дій. Але це ж беслптано.

Dr.Web вобще відмінний антивірус - рекомендую купити платну версію з мережевим екраном і не паритися.

2.Kaspersky Virus Removal Tool 2011 року ( завантажити )
2 Програма для лікування зараженого комп'ютера від вірусів, троянських і шпигунських програм, а також від будь-якого іншого шкідливого ПЗ. Плюси. Безкоштовний. Утиліта постійно оновлюється, але для цього необхідно завантажити останню версію. Лікує, видаляє. Зрозумілий інтерфейс, можна використовувати як в ручному так і в автоматичному режіме.Возможна установка на вже заражений комп'ютер. Мінуси. Чи не запускається відразу, а вимагає додаткової распоковкі тимчасових файлів - це трохи додає незручностей, але терпимо. Немає автоматичного оновлення (потрібно періодично завантажувати нову версію), не призначений для постійного захисту. Як і у інших подібних програм - відсутній мережевий екран і все інше. Тільки сканер. Резюме - потужна програма, допомагає.

3.Kaspersky TDSSKiller ( завантажити )

Для боротьби з руткітів фахівцями Лабораторії Касперського була розроблена утиліта TDSSKiller.

Rootkit (руткит) - програма або набір програм для приховування слідів присутності зловмисника або шкідливої ​​програми в системі.

В ОС Windows під руткітом прийнято мати на увазі програму, яка впроваджується в систему і перехоплює системні функції (Windows API). Перехоплення і модифікація низькорівневих API-функцій, в першу чергу, дозволяє такій програмі досить якісно маскувати свою присутність в системі. Крім того, як правило, руткит може маскувати присутність в системі будь-яких описаних в його конфігурації процесів, каталогів і файлів на диску, ключів в реєстрі. Багато руткіти встановлюють в систему свої драйвери і служби (вони також є «невидимими»).

4.Антівірусний сканер Vba32Check ( завантажити ) Докумментація ( посилання )

Антівірусний сканер Vba32Check (  завантажити  ) Докумментація (  посилання  )

Пакет Vba32Check розроблений як набір засобів, здатних надати допомогу користувачам в лікуванні вірусних заражень.
До складу пакету входять:
- Консольний сканер Vba32 для ОС Windows;
- Антируткіт Vba32 AntiRootkit;
- Набір заздалегідь визначених завдань, які допоможуть користувачеві у вирішенні часто зустрічаються проблем.

Переваги пакета Vba32Check:
- не вимагає інсталяції;
- може бути використаний з будь-яким антивірусом, встановленим на Вашому комп'ютері;
- реалізована можливість оновлення, що дозволяє підтримувати пакет завжди в актуальному стані і не потребує щоденного викачування пакета в цілому;
- можливість завдання індивідуальної конфігурації сканування;
- можливість використання заздалегідь визначених завдань;
- підтримка операційних систем від Windows 95 до новітньої Windows 7.
5. Антивірусний сканер Norton Power Eraser ( завантажити )

Антивірусний сканер від Norton. В основному Norton Power Eraser спеціалізований для пошуку і видалення важкодоступних шахрайських програм, відомих як «страшне» або «хибне» ПО. Наприклад підроблені антивіруси постояно вимагають від вас оновлень або відправки смс ... Звичайний користувач часто і не підозрює що він використовує підроблений антивірус що призводить до втрати цінних даних, крадіжки пороли і т.п. Тому завантажувати треба з офіційних сайтів або купувати. Краще купити бо встановлювати платний але ламаний антивірус це нерозумно і ненадійно.

Плюси. Не вимагає установки, легко налаштовується. Оновлюється при запуску. Зрозумілий інтерфейс. Мінуси. Ні мережевого екрану, працює тільки при запуску. Судячи з розміру інсталяційний файл - всього 3 Mb, містить не таку велику базу вірусів (для порівняння - DrWEB CureIT важить більше 70 Mb). Швидше за все використовує іврістіческій аналіз файлів тобто тільки підозрює щось але точно не знає :)). тому використовуйте його з обережністю - може видалити абсолютно нешкідливу програму. Після сканування перш ніж видалити - показує що саме він знайшов і що з цим робити.

6. AVZ ( завантажити )
6
Антивірусна утиліта AVZ призначена для виявлення і видалення:
SpyWare і AdWare модулів - це основне призначення утиліти
Dialer (Trojan.Dialer)
троянських програм
BackDoor модулів
Мережевих і поштових черв'яків
TrojanSpy, TrojanDownloader, TrojanDropper

Утиліта є прямим аналогом програм TrojanHunter і LavaSoft Ad-aware 6. Первинною завданням програми є видалення SpyWare і троянських програм. Плюси. Безкоштовна. Не вимагає установки. При запуску - є можливість оновити бази. Безліч налаштувань і фішок. Вобще настройки цієї прогграмму - тема окремої статті%)
Мінуси. Розібратися в налаштуваннях і всіх тонкощах вийти не у кожного. Утиліта розрахована на IT фахівців і досвідчених користувачів. Кому треба той розбереться.

Резюме - супер утиліта, багато налаштувань і можливостей. Мені кілька разів доводилося їй користуватися - допомогло, а це головне.

7.Malicious Software Removal Tool ( завантажити )
7 Безкоштовний фірмовий антивірусний сканер «на вимогу». Виявляє і видаляє з комп'ютера віруси, шпигунські програми та інше шкідливе ПЗ. Плюси. Безкоштовний. Інтерфейс простіше нікуди. на відміну від старшого брата (Microsoft Security Essentials) не вимагає наявність ліцензійної ОС (хоча повинна бути! В цьому є свої переваги.) Про остально мені судити складно, я думаю як альтернативу іншим подібним програмам можна враховувати, але про ефективності нічого сказати не можу. Судячи з ваги файлу - бази вже є в самій програмі, це вже добре, адже не завжди є інтернет для поновлення ..

Мінуси. Термін дії Microsoft Safety Scanner закінчується через 10 днів після завантаження. Для повторної перевірки з урахуванням останніх визначень вірусів, засіб Microsoft Safety Scanner необхідно завантажити та запустити повторно. Що це?! Обмеження або примушування качати нову версію тому це нібито застаріла? Навернео це правильно.

8.McAfee Security Scan Plus ( завантажити )

McAfee Security Scan Plus (  завантажити  )

Безкоштовний діагностичний інструмент, який забезпечує захист за рахунок активної перевірки комп'ютера на наявність оновленого антивірусного програмного забезпечення, захисту за допомогою брандмауера, а також захисту при роботі в Інтернеті. Тому ви завжди будете впевнені в безпеці комп'ютера. Виконується перевірка на наявність таких загроз, як шкідливі програми, троянські коні і небажані програми, які активно виконуються на комп'ютері. Навіть журнал оглядача перевіряється на предмет підозрілої активності! McAfee Security Scan Plus виконує перевірку комп'ютера не більше двох хвилин, ні в якому разі не сповільнюючи вашу роботу або розваги. Крім того, можна налаштувати частоту перевірки комп'ютера. Після закінчення перевірки буде показано стан системи захисту. При виявленні проблем McAfee порекомендує рішення для забезпечення безпеки.

Плюси. Безкоштовний, оновлюється, сканер по распсіанію.

Мінуси. Вимагає установки! о_О Це вобще цікавий момент - працює тільки на вимогу але установку вимагає, перевіряти можна за розкладом .. Напевно це зручно, але мені не сподобалося - на зараженому комп'ютері вже складно запустити.

9.McAfee AVERT Stinger ( завантажити )

Це безкоштовно, не вимагає інсталяції утиліта для виявлення і видалення з вашого комп'ютера відомих вірусів, інтернет-хробаків і троянів, а також поширених фальшивих антивірусів Це безкоштовно, не вимагає інсталяції утиліта для виявлення і видалення з вашого комп'ютера відомих вірусів, інтернет-хробаків і троянів, а також поширених фальшивих антивірусів

McAfee AVERT Stinger використовує режим «Super Scan», спеціально орієнтований на підроблене антивірусне ПЗ (фальшиві антивіруси *), для його виявлення і відновлення системи після впливу.
McAfee AVERT Stinger: можливості режиму Super Scan
• Завершує шкідливі процеси, що перешкоджають нормальній роботі антивірусних програм

• Перезапускаємо провідник Windows Explorer для видалення слідів, створених шкідливим ПЗ, для запобігання повторного зараження

• Відновлює асоціації файлів і інших політик системи, заснованих на реєстрі Windows, які були порушені підробленим ПО, що перешкоджає нормальному використанню системних інструментів.

Таким чином, McAfee AVERT Stinger призводить систему в стан, який дозволяє антивірусних програм просканувати її і ефективно відновити.

Вибирайте і завжди робіть бекап цінних даних. Успіхів !

Перша частина статті

Антивірусний захист безкоштовно. Завантажити !

Завантажити

В першій частині статті я писав про безкоштовні антивіруси для постійного захисту комп'ютера. Поговоримо про трохи іншому класі антивірусних програм - Антивірусних сканерах «на вимогу». Це сканери або просто антивіруси, призначені для видалення вірусів вже на заражених комп'ютерах. Працюють тільки на вимогу користувача і не тербий установки, підтримуються розробниками постійно оновлюються (для поновлення потрібно завантажити нову версію). Всі номери для скачування прямі, на офіційні сайти розробника, тобто коли б ви не прочитали статтю - програми будуть з актуальними базами.

1. Антивірусний сканер Dr.Web CureIt! ( завантажити )
1

Річ класная, допомагає коли інші антивіруси нічого не знаходять. Увага! Як я вже писав вище DrWEB CureIt! - це тільки сканер! Плюси. Безкоштовний, не вимагає установки, утиліта постійно оновлюється (але для цього потрібно завантажувати останню версію), при перевірці - частково блокує роботу системи захищаючи самого себе тобто можна встановлювати на вже заражений компьтер. Мінуси.Не має автоматичного оновлення при запуску, не призначений для постійного захисту. Хоча не мінуси це зовсім.

Вобщем, це хороший сканер, не раз мене виручав.

Ще один мінус.До недавнього часу був без умов використання, але зараз з'явилися деякий ... умови: Завантажуючи безкоштовну версію Dr.Web CureIt! Ви погоджуєтеся з тим, що при скануванні Вашого ПК утиліта Dr.Web CureIt! відсилає до компанії «Доктор Веб» статистичні дані про хід сканування і програмно-апаратне забезпечення Вашого ПК. Це вірусна статистика. Нехай відправляє, шкода чтоли? І при скачування потрібно зробити ряд наданих дій. Але це ж беслптано.

Dr.Web вобще відмінний антивірус - рекомендую купити платну версію з мережевим екраном і не паритися.

2.Kaspersky Virus Removal Tool 2011 року ( завантажити )
2 Програма для лікування зараженого комп'ютера від вірусів, троянських і шпигунських програм, а також від будь-якого іншого шкідливого ПЗ. Плюси. Безкоштовний. Утиліта постійно оновлюється, але для цього необхідно завантажити останню версію. Лікує, видаляє. Зрозумілий інтерфейс, можна використовувати як в ручному так і в автоматичному режіме.Возможна установка на вже заражений комп'ютер. Мінуси. Чи не запускається відразу, а вимагає додаткової распоковкі тимчасових файлів - це трохи додає незручностей, але терпимо. Немає автоматичного оновлення (потрібно періодично завантажувати нову версію), не призначений для постійного захисту. Як і у інших подібних програм - відсутній мережевий екран і все інше. Тільки сканер. Резюме - потужна програма, допомагає.

3.Kaspersky TDSSKiller ( завантажити )

Для боротьби з руткітів фахівцями Лабораторії Касперського була розроблена утиліта TDSSKiller.

Rootkit (руткит) - програма або набір програм для приховування слідів присутності зловмисника або шкідливої ​​програми в системі.

В ОС Windows під руткітом прийнято мати на увазі програму, яка впроваджується в систему і перехоплює системні функції (Windows API). Перехоплення і модифікація низькорівневих API-функцій, в першу чергу, дозволяє такій програмі досить якісно маскувати свою присутність в системі. Крім того, як правило, руткит може маскувати присутність в системі будь-яких описаних в його конфігурації процесів, каталогів і файлів на диску, ключів в реєстрі. Багато руткіти встановлюють в систему свої драйвери і служби (вони також є «невидимими»).

4.Антівірусний сканер Vba32Check ( завантажити ) Докумментація ( посилання )

Антівірусний сканер Vba32Check (  завантажити  ) Докумментація (  посилання  )

Пакет Vba32Check розроблений як набір засобів, здатних надати допомогу користувачам в лікуванні вірусних заражень.
До складу пакету входять:
- Консольний сканер Vba32 для ОС Windows;
- Антируткіт Vba32 AntiRootkit;
- Набір заздалегідь визначених завдань, які допоможуть користувачеві у вирішенні часто зустрічаються проблем.

Переваги пакета Vba32Check:
- не вимагає інсталяції;
- може бути використаний з будь-яким антивірусом, встановленим на Вашому комп'ютері;
- реалізована можливість оновлення, що дозволяє підтримувати пакет завжди в актуальному стані і не потребує щоденного викачування пакета в цілому;
- можливість завдання індивідуальної конфігурації сканування;
- можливість використання заздалегідь визначених завдань;
- підтримка операційних систем від Windows 95 до новітньої Windows 7.
5. Антивірусний сканер Norton Power Eraser ( завантажити )

Антивірусний сканер від Norton. В основному Norton Power Eraser спеціалізований для пошуку і видалення важкодоступних шахрайських програм, відомих як «страшне» або «хибне» ПО. Наприклад підроблені антивіруси постояно вимагають від вас оновлень або відправки смс ... Звичайний користувач часто і не підозрює що він використовує підроблений антивірус що призводить до втрати цінних даних, крадіжки пороли і т.п. Тому завантажувати треба з офіційних сайтів або купувати. Краще купити бо встановлювати платний але ламаний антивірус це нерозумно і ненадійно.

Плюси. Не вимагає установки, легко налаштовується. Оновлюється при запуску. Зрозумілий інтерфейс. Мінуси. Ні мережевого екрану, працює тільки при запуску. Судячи з розміру інсталяційний файл - всього 3 Mb, містить не таку велику базу вірусів (для порівняння - DrWEB CureIT важить більше 70 Mb). Швидше за все використовує іврістіческій аналіз файлів тобто тільки підозрює щось але точно не знає :)). тому використовуйте його з обережністю - може видалити абсолютно нешкідливу програму. Після сканування перш ніж видалити - показує що саме він знайшов і що з цим робити.

6. AVZ ( завантажити )
6
Антивірусна утиліта AVZ призначена для виявлення і видалення:
SpyWare і AdWare модулів - це основне призначення утиліти
Dialer (Trojan.Dialer)
троянських програм
BackDoor модулів
Мережевих і поштових черв'яків
TrojanSpy, TrojanDownloader, TrojanDropper

Утиліта є прямим аналогом програм TrojanHunter і LavaSoft Ad-aware 6. Первинною завданням програми є видалення SpyWare і троянських програм. Плюси. Безкоштовна. Не вимагає установки. При запуску - є можливість оновити бази. Безліч налаштувань і фішок. Вобще настройки цієї прогграмму - тема окремої статті%)
Мінуси. Розібратися в налаштуваннях і всіх тонкощах вийти не у кожного. Утиліта розрахована на IT фахівців і досвідчених користувачів. Кому треба той розбереться.

Резюме - супер утиліта, багато налаштувань і можливостей. Мені кілька разів доводилося їй користуватися - допомогло, а це головне.

7.Malicious Software Removal Tool ( завантажити )
7 Безкоштовний фірмовий антивірусний сканер «на вимогу». Виявляє і видаляє з комп'ютера віруси, шпигунські програми та інше шкідливе ПЗ. Плюси. Безкоштовний. Інтерфейс простіше нікуди. на відміну від старшого брата (Microsoft Security Essentials) не вимагає наявність ліцензійної ОС (хоча повинна бути! В цьому є свої переваги.) Про остально мені судити складно, я думаю як альтернативу іншим подібним програмам можна враховувати, але про ефективності нічого сказати не можу. Судячи з ваги файлу - бази вже є в самій програмі, це вже добре, адже не завжди є інтернет для поновлення ..

Мінуси. Термін дії Microsoft Safety Scanner закінчується через 10 днів після завантаження. Для повторної перевірки з урахуванням останніх визначень вірусів, засіб Microsoft Safety Scanner необхідно завантажити та запустити повторно. Що це?! Обмеження або примушування качати нову версію тому це нібито застаріла? Навернео це правильно.

8.McAfee Security Scan Plus ( завантажити )

McAfee Security Scan Plus (  завантажити  )

Безкоштовний діагностичний інструмент, який забезпечує захист за рахунок активної перевірки комп'ютера на наявність оновленого антивірусного програмного забезпечення, захисту за допомогою брандмауера, а також захисту при роботі в Інтернеті. Тому ви завжди будете впевнені в безпеці комп'ютера. Виконується перевірка на наявність таких загроз, як шкідливі програми, троянські коні і небажані програми, які активно виконуються на комп'ютері. Навіть журнал оглядача перевіряється на предмет підозрілої активності! McAfee Security Scan Plus виконує перевірку комп'ютера не більше двох хвилин, ні в якому разі не сповільнюючи вашу роботу або розваги. Крім того, можна налаштувати частоту перевірки комп'ютера. Після закінчення перевірки буде показано стан системи захисту. При виявленні проблем McAfee порекомендує рішення для забезпечення безпеки.

Плюси. Безкоштовний, оновлюється, сканер по распсіанію.

Мінуси. Вимагає установки! о_О Це вобще цікавий момент - працює тільки на вимогу але установку вимагає, перевіряти можна за розкладом .. Напевно це зручно, але мені не сподобалося - на зараженому комп'ютері вже складно запустити.

9.McAfee AVERT Stinger ( завантажити )

Це безкоштовно, не вимагає інсталяції утиліта для виявлення і видалення з вашого комп'ютера відомих вірусів, інтернет-хробаків і троянів, а також поширених фальшивих антивірусів Це безкоштовно, не вимагає інсталяції утиліта для виявлення і видалення з вашого комп'ютера відомих вірусів, інтернет-хробаків і троянів, а також поширених фальшивих антивірусів

McAfee AVERT Stinger використовує режим «Super Scan», спеціально орієнтований на підроблене антивірусне ПЗ (фальшиві антивіруси *), для його виявлення і відновлення системи після впливу.
McAfee AVERT Stinger: можливості режиму Super Scan
• Завершує шкідливі процеси, що перешкоджають нормальній роботі антивірусних програм

• Перезапускаємо провідник Windows Explorer для видалення слідів, створених шкідливим ПЗ, для запобігання повторного зараження

• Відновлює асоціації файлів і інших політик системи, заснованих на реєстрі Windows, які були порушені підробленим ПО, що перешкоджає нормальному використанню системних інструментів.

Таким чином, McAfee AVERT Stinger призводить систему в стан, який дозволяє антивірусних програм просканувати її і ефективно відновити.

Вибирайте і завжди робіть бекап цінних даних. Успіхів !

Перша частина статті

Нехай відправляє, шкода чтоли?
Що це?
Обмеження або примушування качати нову версію тому це нібито застаріла?
Нехай відправляє, шкода чтоли?
Що це?
Обмеження або примушування качати нову версію тому це нібито застаріла?
Нехай відправляє, шкода чтоли?
Що це?
Обмеження або примушування качати нову версію тому це нібито застаріла?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью