• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Антивірусна програма KIS 2012.

Kaspersky Internet Security 2012 являє собою всеосяжний пакет, який буде захищати вас від безлічі загроз безпеки, як онлайн, так і місцевих. Антивірус робить хорошу роботу по виявленню і видаленню шкідливих програм, наприклад, навіть нові загрози, які він ніколи не бачив раніше. Незалежне тестування лабораторії AV-Comparatives нагородило антивірус KIS 2011 найвищим «Advanced +» рейтингом, і з цієї версії значно поліпшений захист, розширені анти-руткіт-технології та багато іншого.

KIS 2011

Пакет Kaspersky Internet Security 2012, включає в себе кілька рівнів захисту в реальному времені.Проверяются всі файли, байдуже якої ви маєте доступ до них або завантажуєте їх, сайти перевіряються на наявність шкідливих програм і фішингу, модуль миттєвого обміну повідомленнями працює з усіма основними клієнтами (ICQ, MSN, AIM, Yahoo, Jabber, Google Talk, Mail.RU агент, IRC); покращений спам-фільтр зберігає Вашу поштову скриньку від небажаної пошти (здебільшого), а також від мережевих атак і блокує підозрілі дії мережі.

Ви отримуєте також всі компоненти, які ви очікували б в сучасному пакеті безпеки
Ви отримуєте також всі компоненти, які ви очікували б в сучасному пакеті безпеки. Так що розумний брандмауер, який робить хорошу роботу і знає про те, які програми можуть піти он-лайн, без зайвого клопоту допоможе вам позбавиться від нескінченних спливаючих вікон. Також є набір засобів батьківського контролю; віртуальна клавіатура, щоб допомогти вам обійти клавіатурні шпигуни, і варіант «Безпечне середовище», який дозволяє запускати програми в пісочниці, виртуализированной, ізольованому середовищі, яка обмежує пошкодження програмного забезпечення шкідливими програмами.

Kaspersky Internet Security 2012 також включає в себе багато доповнення, які ви не знайдете більше нігде

Kaspersky Internet Security 2012 також включає в себе багато доповнення, які ви не знайдете більше нігде.Напрімер, активність вікна програми, показує, які програми споживають оперативну пам'ять і процесорний час на даний момент, а також веде звітність про свою репутацію і популярності серед інших користувачів Kaspersky, дуже корисна для попереджаючи вас про нові інфекцій.Функція смарт-Анти-банер прискорює перегляд веб-сторінок за рахунок інтелектуальної блокування реклами і баннеров.Модуль Моніторинг активності відстежує, які програм ні з комп'ютера, так що якщо шкідливій програмі все ж вдається виконувати деякі небажані дії на комп'ютері, то ви можете бути в змозі повністю змінити їх і зробити ремонт будь-яких пошкоджень.

Простий інтерфейс антивіруса - означає, що Kaspersky Internet Security 2012 дуже простий у використанні, особливо якщо ви встановите настільні гаджети
Простий інтерфейс антивіруса - означає, що Kaspersky Internet Security 2012 дуже простий у використанні, особливо якщо ви встановите настільні гаджети. Показуючи свій статус безпеки, включає в себе чотири кнопки, кожна з яких може бути налаштована, щоб запустити потрібний модуль програми. Все це дуже гнучке і гарантує, що всі ваші улюблені функції, як правило, будуть працювати не більше, ніж на пару кліків мишкою.

Системні вимоги Системні вимоги

особливості RePack

Активація китайськими ключами можлива тільки в разі установки через командні файли:! China-silent.cmd - повністю прихована автоматична установка! China-visual.cmd - автоматична установка з відображенням її процесу! China-manual.cmd - ручна установка.Сборка не містить ключів , а тільки лише покликана дати можливість їх (китайські ключі) встановити. Також збірка може бути встановлена ​​на серверні ОС. Якщо потрібна установка звичайної російської версії з можливістю активації некитайськими ключами, запускати інсталятор setup.exe (якщо потрібна прихована установка - з ключем / S) .Дістрібутів повністю оригінальний - все опції, настройки і можливість активації файлом комерційних ключів досягаються за рахунок файлів, які фактично самі підхоплюються оригінальним інсталятором. Ви або перед установкою підкладаєте свій ключ * .key в папку з монтажником, або згодом після установки, набравши в поле для введення ключа 22222-22222-22222-2222U потрапляєте у вікно вибору файлу ключа. Ви можете додати в файл setup.reg будь-яку інформацію і установник внесе ці зміни в реестр.Вви можете налаштувати антивірус бажаний настройками і вивантаживши їх в Налаштування - Розширені можливості пошуку - Управління параметрами як файл install.cfg і замінити файл в дистрибутиві - антивірус встановиться з вашими настройками.
Приклади використання: - якщо вам потрібна німецька kav chinamod - кидаємо розпакований до msi німецький дистрибутив kav і китайський ключ kav, слідом запускаємо! Silent.cmd - якщо вам потрібна англійська kis chinamod - кидаємо розпакований до msi англійська дистрибутив kis і китайський ключ kis слідом запускаємо ! silent.cmd

особливості ServerMOD

Установка на серверні операційні системи можлива тільки в разі установки через командні файли:! Server-silent.cmd - повністю прихована автоматична установка! Server-visual.cmd - автоматична установка з відображенням її процесу! Server-manual.cmd - ручна установка .Дістрібутів повністю оригінальний - все опції, настройки і можливість установки на серверні ОС досягаються за рахунок файлів, які фактично самі підхоплюються оригінальним інсталятором. Ви або перед установкою підкладаєте свій ключ * .key в папку з монтажником, або згодом після установки, набравши в поле для введення ключа 22222-22222-22222-2222U потрапляєте у вікно вибору файлу ключа. Ви можете додати в файл setup.reg будь-яку інформацію і установник внесе ці зміни до реєстру. Після установки антивірусні бази оновлюються через Інтернет. Для установки відразу оновленої версії ви можете створити папку Bases поруч з монтажником і додавати туди викачані через антивірус бази (Налаштування - Оновлення - Параметри оновлення = встановити галку Копіювати поновлення в папку і задати шлях до вашого установника \ Bases) або завантажити їх необхідні інструменти KasperskyUpdater для відповідної версії антивіруса. Ви можете налаштувати антивірус бажаний настройками і вивантаживши їх в Налаштування - Розширені можливості пошуку - Управління параметрами як файл install.cfg і замінити файл в дистрибутиві - антивірус встановиться з вашими настройками.
Приклад використання: - якщо вам на серверної ОС потрібна англійська kis 2012 - кидаємо розпакований до msi англійська дистрибутив kis 2012 слідом запускаємо потрібний вам cmd файл - якщо вам на серверної ОС потрібна російська kav 2011 - кидаємо розпакований до msi російський дистрибутив kav 2011, слідом запускаємо потрібний вам cmd файл структура установників продуктів Касперського багато в чому схожа, з чого я можу зробити висновок що даний мод однаково успішно буде ставити на серверних ОС абсолютно будь-які типи продуктів абсолютно будь-якої локалізації.
ps: «розпакований до msi» установник можна отримати розпакувати скачаний з інтернету дистрибутив програмами 7-zip або Universal Extractor (або просто забравши витягнуті монтажником файли після запуску інсталятора за адресою% temp% в папці виду nsa ***. tmp).

Вердикт: Відмінне рішення безпеки, оснащене багатьма функціями, але з меншою кількістю впливу на продуктивність системи, ніж попереднє видання, і простіше у використанні, ніж будь-коли. Хороший вибір як новачкам, так і просунутим користувачам ПК.

PPS Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью