• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Антивірус онлайн, перевірка на віруси онлайн - ESET Online Scanner

Віруси - головна проблема всіх інтернет-користувачів, оскільки у всесвітній павутині не тільки надано невичерпне обсяг найрізноманітнішої корисної інформації, але і безліч всіляких вірусів, які можуть викрасти конфіденційну інформацію або просто «нашкодив» - видалити або пошкодити будь-які файли, включаючи і системні.

Встановлена ​​антивірусна програма далеко не завжди може забезпечити надійний захист від вірусних загроз, тому багато фахівців рекомендують періодично проводити санування комп'ютера за допомогою онлайн-сканера ESET Online Scanner.

Цей онлайн-сканер вірусів являє собою безкоштовний антивірус від ESET, який забезпечує ефективне виявлення вірусів, але при цьому встановлювати даний антивірус на комп'ютер не потрібно. Він може працювати навіть при встановленій на комп'ютері антивірусній програмі (якщо антивірус блокує роботу сканера на віруси, то його роботу потрібно тимчасово призупинити, але видаляти нічого не потрібно).

Відразу варто відзначити, що в даному випадку потрібно використовувати браузер Internet Explorer, оскільки використовуючи інший браузер, скоріше за все програму потрібно буде завантажити, встановлювати і деінсталювати після роботи, але навіщо ці зайві маніпуляції?

Отже, заходимо на офіційний сайт компанії ESET , Використовуючи Internet Explorer. У нижній частині сторінки шукаємо пункт «Онлайн сканер» і натискаємо на нього:

У нижній частині сторінки шукаємо пункт «Онлайн сканер» і натискаємо на нього:

Відкриється сторінка онлайн сканера на віруси, де можна ознайомитися з його можливостями і перевагами. У верхній частині сторінки буде розміщено вікно:

У верхній частині сторінки буде розміщено вікно:

Кількома на кнопку «Запустити ESET Online Scanner». З'явиться вікно ліцензійної угоди:

З'явиться вікно ліцензійної угоди:

Потрібно ознайомитися з ліцензійною угодою, після чого поставте галочку -подтверждающую, що Ви приймаєте умови угоди і натисніть на кнопку «Start». Далі браузер вкаже, що сайт намагається встановити надбудову. Натискаємо на кнопку «Встановити», оскільки ця надбудова нам необхідна для перевірки і абсолютно нешкідлива:

Натискаємо на кнопку «Встановити», оскільки ця надбудова нам необхідна для перевірки і абсолютно нешкідлива:

Отруюються нове вікно з настройками програми:

Отруюються нове вікно з настройками програми:

У цьому вікні відзначте потрібні пункти (стандартні настройки зображені на картинці) і натисніть на кнопку «Почати». Далі програма почне роботу прямо у вікні браузера:

Далі програма почне роботу прямо у вікні браузера:

Спочатку Онлайн Антивірус ESET Online Scanner завантажить актуальні бази сигнатур вірусів для більш ефективного їх виявлення. Після цього почнеться сканування комп'ютера:

Після цього почнеться сканування комп'ютера:

Тут можна переглянути об'єкт, що перевіряється, скільки файлів вже перевірено, скільки знайдено заражених файлів і скільки часу йде сканування. У разі необхідності можна перервати сканування, натиснувши кнопку «Зупинити».

Коли сканування завершиться, програма видасть звіт про просканованих файлах, виявлених і усунутих загрози. Ось і все, Ви перевірили комп'ютер на віруси в режимі онлайн і успішно їх знищили, нічого не встановлюючи і не видаляючи основний антивірус.

Завантажити антивірус на комп'ютер:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью