• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Антена для дачі в 2019 році

 1. Ефірне цифрове телебачення для дачі, для тих хто не хоче платити абонентську плату.

У більшості людей літо асоціюється з дачею. І навіть тут, в дали від більшості благ цивілізації хочеться подивитися улюблений серіал або гру улюбленої спортивної команди, але взяти з собою свою кімнатну антену і встановити її на природі не вийде. Як правило, це в першу чергу велика віддаленість від телевізійної вишки або перешкоди на шляху, і це не дозволить вам отримати якісну картинку на екрані. Для дачі є два варіанти - це супутникове або ефірне цифрове телебачення. Інтернет є на дачі далеко не завжди і IPTV використовувати зможуть не всі, та й ті у кого є, не можуть похвалитися якістю сигналу, що в даному випадку може стати проблемою. У кожного є свої плюси і мінуси про які ми поговоримо далі.

Безперечно, супутникове телебачення дозволить вам переглядати велику кількість телевізійних каналів, але воно обійдеться вам значно дорожче ефірного. Крім установки тарілки і конвертера, буде потрібно ресивер одного з операторів або ж, що постане ще дорожче, приставка з підтримкою модулів CI + з відповідним модулем і картою. Але літо закінчується, а підписка буде продовжуватися. Залежно від оператора супутникового ТБ і пакету програм вам доведеться викласти в середньому від 1200 до 2000 рублів на рік. Не у всіх є можливість в квартирі встановити тарілку на південь, на супутник, і тим самим гроші, сплачені, просто пропадуть. На нашу думку серед супутникових операторів кращим варіантом стане НТВ Плюс, це пов'язано з тим що абонентську плату можна платити помісячно, а не відразу за рік як це прийнято у Триколор ТВ.

Ефірне цифрове телебачення для дачі, для тих хто не хоче платити абонентську плату.

Безумовно, менші вкладення і відсутність абонентської плати, це істотні переваги. Але це не головний критерій яка антена на дачу буде краще. Якщо вам досить загальноросійських телеканалів, то це ваш варіант.Ведь на дачі зазвичай немає часу на перегляд, більше уваги приділяєш городу. Як правильно вибрати цифрову антену для дачі. В першу чергу потрібно знайти на карті зони покриття DVB T2 сигналу, свій населений пункт і обчислити відстань до найближчої вишки. Якщо відстань до найближчого ретранслятора не більше 50 км., То рекомендується звернути увагу на вуличну пасивну антену. Найбільш популярні пасивні антени - Lumax hd 204z і Goldmaster 500. Не завжди якість сигналу залежить від відстані, іноді рельєф і наближеність до вищих перешкодам можуть служити препятствіем.В такому випадку можна буде докупити кімнатний підсилювач alcad al 200 або Terra 123 , Вони істотно збільшать сигнал.
Якщо відстань до вишки більше 50 км. але не більше 100 км., то рекомендуємо звернути увагу на найпотужнішу антену - Locus 025.62. Для великих відстаней важливо посилення антенни.Есть також брак активних вуличних антен - часте вигорання підсилювача, розташованого на уліце.Но якщо варіантів немає, то можна купити про запас кілька плат посилення, ціна їх істотно нижче вартості антени.
Для прийому DVB T2 цифрового тв достатньо однієї антени, якщо у вас в будинку сучасний телевізор, але зазвичай на дачі - це більш старі моделі. І для більш старих телевізорів знадобитися DVB T2 приставка, як її вибрати описано в іншій статті.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью