• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Анонс змін дизайну Work.ua

 1. Трішки історії Сайт Work.ua був запущений 7 років тому. У той час, з точки зору дизайну і технологій,...
 2. Чого чекати
 3. Зміст - найголовніше
 4. Крок за кроком
 5. Покращення в усьому
 6. Нам важлива ваша думка

Трішки історії

Сайт Work.ua був запущений 7 років тому. У той час, з точки зору дизайну і технологій, він значно випереджав конкурентів і в значній мірі поставив вектор розвитку для сайтів з працевлаштування на кілька років. Наприклад, ми першими в Україні розділили сайт на дві незалежні частини - для шукачів та роботодавців, зробили особистий розділ, можливість поновлення резюме і вакансій.

Ми намагалися робити сайт максимально зручним і простим у використанні - і це спрацювало. Протягом всього 3 років Work.ua впевнено увійшов до групи лідерів, а ще через 2 роки став сайтом №1 з працевлаштування в Україні за всіма показниками - від відвідуваності до кількості розміщених вакансій і резюме.

Еволюція, а не революція

Всі 7 років існування сайту ми не зупиняємося в розвитку
Всі 7 років існування сайту ми не зупиняємося в розвитку. Щорічно на сайт вносяться сотні правок і поліпшень, спрямованих на те, щоб користувачам стало простіше і зручніше знаходити роботу. З найбільш значущих змін можна назвати другу версію сайту , оновлений дизайн вакансії , редагування резюме , поліпшення пошуку .

Однак, час не стоїть на місці, і зараз настав час для нових змін. На цей раз вони торкнуться дизайну всього сайту. Ми знаємо, що навіть найкращі зміни можуть не сподобатися або сприйматися з настороженістю. Тому, ми хочемо заздалегідь познайомити вас з новим дизайном і його філософією. А потім, докладемо всіх зусиль, щоб зміни вносилися поступово і зберігали наступність.

Чого чекати

Простіше і зрозуміліше

Новий дизайн стане максимально простим і легким для сприйняття. Ми провели дослідження і прибрали невикористовувані елементи. Ми скасували непотрібне оформлення. Ми скоротили кількість пунктів меню. Ми сфокусувалися на найголовнішому.

Зміст - найголовніше

Коли людина шукає роботу, найважливіше для нього - швидко знайти підходящі вакансії. Йому не потрібні кольори і оформлення, він не хоче розбиратися в формах пошуку і додаткових фільтрах. Саме тому новий дизайн насамперед сфокусований на найважливішій для користувача інформації.

Крок за кроком

Зміни будуть проходити поступово. Спочатку ми змінимо головну сторінку і шапку сайту, потім - результати пошуку, після них - приватний розділ здобувача.

Покращення в усьому

Новий дизайн - це не тільки зовнішній вигляд. Дизайнери планують зміни в тісній співпраці з програмістами. Сайт стане завантажуватися і працювати ще швидше, крім того з ним стане зручніше працювати на планшетах.
Новий дизайн - це не тільки зовнішній вигляд

Нам важлива ваша думка

Ми завжди намагалися і намагаємося робити Work.ua максимально зручним сайтом для пошуку роботи. Це було б неможливо, якби ми не прислухалися до думки наших користувачів. Саме тому ми просимо вас написати про те, що вам подобається і не подобається в поточній версії сайту, і що б вам хотілося побачити в новій версії.

Щоб Залишити коментар, нужно Войти .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью