• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

анонімність Telegram

 1. Telegram анонімність - користуйтеся з задоволенням!
 2. Налаштування роботи Telegram з використанням TOR браузера

Протягом декількох останніх днів все тільки і говорили про можливе блокування Telegram. Про це написали навіть Ведомости, не забувши згадати про те, що навіть створена петиція нібито адміністраторами каналів, звернена до Павлу Дурову, з проханням розпочати співпрацю з Роскомнадзором для уникнення блокування. І хоча вже пішли спростування від офіційних представників Telegram про те, що це плітки:

«Будь ласка, не піддавайтеся на провокації. Ця плітка, як і петиція, була запущена однією людиною виключно заради піару свого каналу і не несе ніякої практичної цінності (і, здається, у нього в черговий раз це вийшло). У разі реальної загрози блокування офіційні коментарі будуть опубліковані в Twitter-акаунтів Павла Дурова і самого месенджера, а також в його офіційному блозі », - повідомив він.

осад, як то кажуть, залишився. Багато всерйоз відчули дискомфорт від подібної новини. Виникло питання, чи залишиться можливість користуватися месенджером, в разі реальних блокувань. Нижче я опишу можливість зберегти telegram анонімність і від потенційних блокувань.

Telegram анонімність - користуйтеся з задоволенням!

Існує досить багато способів підмінити свій IP адреса - використання VPN , Proxy, TOR - браузера. Описувати всі способи я, мабуть, поки не буду, так як велика ймовірність того, що буде многобукв і ви не дочитаєте до кінця. Опишу ж, на мій погляд, самий зручний, простий і безпечний спосіб - використання TOR браузера.

 1. Йдемо на сайт Tor Browser по цьому посиланню (Відкриється в новому вікні). Вибираєте свою операційну систему і під кнопкою DOWNLOAD обери свою мову (напевно російський). Це для того, що б завантажити TOR на своїй мові. Завантажуєте!

2. Далі запускаєте тільки що завантажений інсталятор. Описувати детально ця дія не буду, думаю труднощів з цим не виникне. Розпакували?

3. Запускаємо TOR браузер на своєму пристрої.

4. Смію припустити, що ви вже користуєтеся месенджером, раз у вас виникли питання, як використовувати Telegram анонімність. Отже наступним вашим дією буде запуск програми на комп'ютері. Я опишу процес запуску Telegram через TOR, з використанням в месенджері російської мови. Telegram ж у вас російською? Якщо немає, але ви потребуєте перекладі месенджера на російську мову, скористайтеся інструкціями зі сторінки запитань і відповідей (FAQ) , А конкретно інформацією про локалізації Telegram на російську мову . Виходьте зі свого аккаунта повністю для здійснення налаштувань і далі по інструкції. Читайте уважно!

Налаштування роботи Telegram з використанням TOR браузера

4.1. На головній сторінці входу в аккаунт натисніть кнопку "УВІЙТИ"

4.2. У правому верхньому куті натисніть посилання "НАЛАШТУВАННЯ"

4.3. Після цього, в рядку "Інші параметри" в типі з'єднання тиснемо посилання "За замовчуванням (зараз TCP)

4.4. Вибираємо пункт TCP з нестандартним socks5-проксі. В поле хост пишемо localhost, в поле порт пишемо 9150. Зберігаємо наші настройки.

4.5. Стандартно входимо в свій аккаунт, вибравши країну і вписавши свій номер телефону.

На цьому всі налаштування для анонімності в Telegram закінчені.

Після цих налаштувань весь ваш трафік Telegram буде йти через Tor браузер, і ваш реальний IP адреса не буде видно не тільки серверів месенджера, але і інтернет провайдерам, на випадок можливого блокування.

Так само додам, що таке використання мессенджера Telegram буде доступно тільки при запущеному TOR браузері. Ви можете його запустити, згорнути і насолоджуватися перебуванням в найкращому мессенджере, який за час свого існування, полюбився величезній кількості користувачів.

ДЖЕРЕЛО

Розпакували?
Telegram ж у вас російською?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью