• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Анімаційний ролик і переваги.

 1. Анімаційний ролик допомагає глядачеві і потенційному клієнту зрозуміти суть вашої послуги, новизну...
 2. explainer створюємо в дудл відео.
 3. дудл відео
 4. Дудл-відео на західних сайтах демонструють високу конверсію.

уваги відвідувачів сайту, скажімо, якщо на цьому сайті показуєте великий обсяг інформації.

Анімаційний ролик полегшує сприйняття інформації, розповідаючи на легкому і зрозумілою мовою, в стислому вигляді, величезний обсяг інформації.

Прибрати зайве, щоб глядач стежив за сюжетом ролика, при цьому не втрачаючи зміст того, що хочете донести, тобто важливої ​​інформаційної складової - це основа при написанні сценарію.
Чи не буде великої різниці, якщо сказати: продає ролик, що розповідає безпосередньо про товар для будинку або одному із сотень товарів в вашому інтернет-магазині автозапчастин. У кожному з цих випадків є місце для створення анімаційного ролика, який спрощує сприйняття комерційної пропозиції по ряду товарів або послуг. Анімаційний ролик, зробить розповідь про багатоступінчастої страховій послузі, що є новаторською на ринку України, доступним для покупця страхових послуг навіть після першого перегляду.

Анімаційний ролик допомагає глядачеві і потенційному клієнту зрозуміти суть вашої послуги, новизну товару підштовхує до миттєвого замовлення або до бажання задати питання, дізнатися більше.

Анімаційний ролик для бізнесу і технологія рішень. Анімаційний ролик для бізнесу і технологія рішень

Анімаційний ролик створюється в технологіях в 2D, 3D, мальований, з підручних матеріалів по кадрово і т.д. Технологій анімації на сьогоднішній день сотні. Ідеальне рішення народиться у вас в голові і підтвердиться серцем!

explainer створюємо в дудл відео.

Модне зараз на європейському ринку explainer Video - анімаційний ролик, що розповідає і пояснює що-небудь. Тенденція пояснюють роликів - explainer Video - прийшла і до нас.

Такий відеоролик допомагає глядачеві відчути себе обладателяем товару і відразу бачити власну вигоду: приємна текстура, зручність використання, символ значимості в суспільстві - переваг, які народжуються в голові глядача маса (наприклад, інтернет-магазин італійських сумок або рідкісних швейцарських ножів). Яку технологію використовувати для створення анімаційного ролика - explainer video - для такого випадку? Менеджери продакшн студії Michelle Perkol в цьому випадки рекомендують звернути увагу на технологію / манеру саме на Doodle-відео.

дудл відео

- Дуже сучасна технологія для виробництва анімаційних рекламних роликів в мережі Інтернет. Дудл відео - зображення дизайнером в лінію подій, лінійний розвиток сюжету. Дудл-відео являє собою малювання в лінійному форматі будь-якого сюжету або ланцюжка подій, драматургії, що висвітлює ту чи іншу послугу ті чи інші події в дуже простий, іронічної та трохи дитячої формі. Як показує статистика кількості перегляду і лайків, то дудл-відео набираємо величезну популярність: з 10 дудл-відео 8 запам'ятовуються глядачеві на 90% вмістом, гумор, мінімалізмом, комфортом при перегляді.

Подивіться промо відеоролик наших колег з США. У ролик в дуже доступною і зрозумілою - видовищною - стилістиці хлопці розповіли чому вони працюють саме в дудл-відео технології і яка вона (технологія буває), які у дудл-відео переваги перед други анімаційними роликами. Приділіть кілька секунд прямо зараз. Воно того варте!

Дудл-відео на західних сайтах демонструють високу конверсію.

рекомендація фахівців продакшн студії Michelle Perkol з упевненістю заявляємо заснована на досвіді і постійному бажанні бути в авангарді технологій для успіху клієнта. Варто відзначити, що дудл-відео, як анімаційний відеоролик, який перебуває в тренді сучасних технологій в інтернет середовищі - це одна з підказок, яка допоможе вам вибрати актуальний художній підхід, що приводить в захоплення глядачів на вашому сайті або для виробництва корпоративного фільму про невеликому підприємстві.

Якщо ви готові обговорити детально «вживу» свій проект, то перейдіть в розділ Замовлення / Контакти і відправте нам заявку. Можливо, що потрібно ще «повивчати» наші роботи, то вирушайте в розділ Портфоліо .

При створенні саме анімаційного ролика або замовленні відеоролика іншого стилю, пам'ятайте:

Одна з основних завдань нашої студії - відео продакшн - є: створити відероліков, який відповідає всім побажання клієнта  Стиль відеоролика є актуальним і сучасним  Робота виконана точно в строк  Написання сценарію і пост продакшн не перевищили обумовлений бюджет Одна з основних завдань нашої студії - відео продакшн - є: створити відероліков, який відповідає всім побажання клієнта
Стиль відеоролика є актуальним і сучасним
Робота виконана точно в строк
Написання сценарію і пост продакшн не перевищили обумовлений бюджет.
We grow brands!

Яку технологію використовувати для створення анімаційного ролика - explainer video - для такого випадку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью