• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Англомовний інтернет-магазин широкоформатного друкованої продукції і рекламних стендів

Проект Tradeshowstands - це інтернет-магазин, який реалізує поліграфічну, рекламну, широкоформатний друковану продукцію на території Канади. Головне завдання сайту - презентація діяльності та продаж послуг компанії Dolphies Promo Group Canada, що спеціалізується на проектуванні і виготовленні рекламної та сувенірної продукції. Створення інтернет-магазину в даній ніші зажадало від нас нестандартних рішень, які повинні зацікавити потенційного клієнта і викликати бажання скористатися послугами фірми. Щоб продемонструвати рекламну продукцію і її реальні розміри, ми супроводили кожен з товарів докладними фото поруч з людиною в повний зріст і вивели всі категорії товарів із зображеннями на головну сторінку.

Для цільової аудиторії ресурсу, канадських власників бізнесу, ми створили англомовний сайт і помістили на головну сторінку тематичне фонове зображення. Сині тони, в яких витриманий інтернет-магазин, справляють враження відкритості та доброзичливості, а насиченість анімаційними ефектами створює позитивний емоційний посил. Для захоплення клієнта служить кнопка підписки на розсилку новин і кнопки додавання товару в корзину біля кожної товарної позиції. У разі наведення курсору на будь-яку з категорій спливає анімаційне вікно з пропозицією подивитися детальний опис. Контакти та номери телефонів розташовані в категорії меню, в шапці сайту і в нижній частині головної сторінки.

Молодіжний стиль оформлення канадського інтернет-магазину підходить для сфери, що надаються фірмою - виготовлення рекламної та сувенірної продукції. Усі товарні позиції розміщені у відповідних категоріях і підкатегоріях. В головне меню в шапку сайту винесено блок новин і прайс-лист. При натисканні відповідної кнопки з ефектом анімації відкриваються сторінки каталогу, портфоліо виконаних робіт, товарні новинки. Є особистий кабінет для проведення оплати і здійснення покупок. Способи оплати в вигляді іконок показані в нижній частині сайту, поруч з іконами-посиланнями на групи в соціальних мережах.

Технічні характеристики сайту продумані для зручності відвідувачів і створення всіх умов для високої конверсії. Адаптивна верстка - для коректного відображення всіх блоків і навігації інтернет-магазину на планшетах і мобільних пристроях. Платформа OpenCart - сумісна з усіма популярними браузерами, підтримує платіжну систему PayPal, яка служить одним із способів оплати на сайті. Ми використовували при створенні магазину Tradeshowstands красиві анімаційні ефекти: при наведенні курсору на кнопки меню, категорії товарів на головній сторінці, окремі товарні позиції.

Ми використовували при створенні магазину Tradeshowstands красиві анімаційні ефекти: при наведенні курсору на кнопки меню, категорії товарів на головній сторінці, окремі товарні позиції

У таких завданнях, як розробка сайту в Києві веб-студія Business Site займає лідируючі позиції. Ми створюємо сучасні функціональні сайти для співвітчизників і зарубіжних партнерів, і канадський інтернет-магазин Tradeshowstands - яскравий тому приклад.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью