• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Яндекс Погода. Завантажити на андроїд Погода Яндекс безкоштовно

 1. Можливості та особливості
 2. Зручність використання і дизайн Яндекс.Погода
 3. платний контент

Прогноз погоди від Яндекс для твоєї вулиці - корисний і зручний сервіс. Пропонуємо скачати безкоштовно додаток Яндекс Погода, щоб ви в будь-який момент могли дізнатися температуру повітря на вулиці, опади, хмарність, швидкість вітру і прогноз на найближчі дні. Свій власний погодний ресурс є практично у кожній великій Інтернет-компанії. Вибираючи з них, багато користувачів вирішують завантажити Яндекс Погода на андроїд на свій гаджет. Якими ж перевагами володіє цією програмою?

Можливості та особливості

Прогноз погоди Yandex в деталях - додаток дозволяє не просто дізнатися, яка температура очікується завтра або післязавтра. Програма інформує користувачів про те, чи будуть опади і в який час доби, про швидкість вітру і його напрямку, величиною тиску, вологості повітря та інших параметрах. Вказується також температура вранці, ввечері, вдень і вночі. Такий докладний прогноз доступний на 10 днів вперед. Є можливість дізнатися передбачувану динаміку зміни температури на місяць.

Прогноз для конкретної місцевості - одна з основних причин скачати Погода Яндекс на андроїд безкоштовно. Ця функція особливо корисна для великих міст, в яких в один і той же час в різних районах погода може сильно відрізнятися. Виберіть улюблений парк, станцію метро або автобусну зупинку, адреса роботи або будинку і дивіться прогноз погоди саме для цього місця. Можна обмежитися прогнозом по місту, причому не тільки в своїй країні, а й за кордоном.

Висока точність прогнозів - особливо приємне властивість додатки. Для досягнення найкращих результатів прогнозу погоди Яндекс використовує технологію Meteum. Саме завдяки їй з'явилася можливість складати локальні прогнози, а регіональні стали більш точними. Технологія протягом дня уточнює прогнози, спираючись не лише на метеорологічних даних, але і на інформації користувачів. Будь-який з них може внести свій вклад в загальну справу.

Зручність використання і дизайн Яндекс.Погода

У додатку приємний дизайн, є віджетів розміром 4х1, 4х2 і 2х1. Інтрфейс зрозумілий, управління просте. Для отримання прогнозу необхідно ввести назву міста (включаючи закордонні) або своє місце розташування для отримання локального прогнозу. Є можливість додати кілька конкретних місць в редагований список «Вибране», щоб просто відстежувати всі зміни погоди в них. Для перегляду детальних параметрів погоди досить зрушити вправо екран з прогнозом.

платний контент

Яндекс.Погода скачати на андроїд безкоштовно користувачі можуть внизу по посиланню. Додаток поширюється вільно. Всі базові функції і віджети готові до використання без обмежень. Платного додаткового контенту додаток не містить.

Якими ж перевагами володіє цією програмою?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью