• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

«Яндекс Браузер» для всіх смартфонів отримав приголомшливу дуже потрібну функцію

Найпопулярнішими веб-браузерами на мобільних пристроях в Росії є Google Chrome, Apple Safari і «Яндекс Браузер». Якщо перші два створюються американськими IT-корпораціями, і на їх розробку росіяни ніяк вплинути не можуть, то у випадку з останнім справи йдуть набагато краще. Жителі Росії та багатьох інших країн встановлюють вітчизняний інтернет-оглядач через його зручності та достатку різних функцій, число яких постійно збільшується.

Днями «Яндекс Браузер» для всіх смартфонів на iOS і Android отримав приголомшливу дуже потрібну функцію, появи якої чекали багато користувачів. Йдеться про новий менеджері паролів, який зберігає в собі логін і паролі від усіх інтернет-ресурсів. Команда розробників повністю переробила його, завдяки чому він став неймовірно безпечним. Навіть якщо раптом в руки третіх осіб потраплять дані для входу в обліковий запис «Яндекса», то отримати доступ до збережених паролів зловмисник не зможе, оскільки вони будуть захищені за допомогою майстер-пароля.

Щоб власникам смартфонів було зручно користуватися менеджером паролів в «Яндекс браузері» його команда розробників реалізувала функцію, що дозволяє використовувати відбиток пальця в тих мобільних пристроїв, в які він вбудований. Коли користувач заходить на якийсь сайт, наприклад на Facebook, і натискає на вікно введення логіна (пароля), то прямо над клавіатурою відображається список з облікових записів, які зберігаються в фірмовому менеджері паролів.

Управляти всіма збереженими паролями вкрай просто, оскільки для цього в «Яндекс Браузер» був вбудований розділ «Мої паролі». Також команда розробників передбачила захист від шкідливого програмного забезпечення, заборонивши робити скріншоти екран в той час, коли відкритий список збережених паролів і їх налаштувань. Така особливість стосується тільки телефонів, що працюють на Android, тоді як в iOS-версію веб-браузера подібну функцію впроваджувати не потрібно в силу особливостей операційної системи.

Вже зараз всі охочі можуть отримати доступ до нової приголомшливою вкрай потрібної функції в «Яндекс браузері». Для цього необхідно підписатися на отримання бета-версій цього додатка для пристроїв на базі iOS або Android . Установка тестових версій цього веб-браузера ніяк не позначається на роботі стабільних збірок, доступних в App Store і Google Play, тому нові функціональні можливості можна випробувати без будь-яких незручностей і побоювань втратити особисті дані через перевстановлення ПЗ.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью