• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Яндекс Браузер для Андроїд | Завантажити Yandex Браузер на телефон

 1. вступ
 2. Сильні сторони Яндекс браузера
 3. Що можна налаштувати в навігаторі від Яндекс для Андроїд?

Яндекс Браузер став доступний для мобільної платформи відносно недавно. Давайте встановимо додаток на телефон і пильно поглянемо на ключові функції інтернет-навігатора для ОС Андроїд.

вступ

Розробляється компанією Yandex з літа 2013-го року, цей браузер стрімко розвивається, обростаючи фичами, але при цьому не стаючи важким і громіздким. Цьому сприяє якісна оптимізація коду мобільного браузера. Аудиторія Яндекс браузера на Андроїд помітно збільшується, що не могло не позначитися на відмінно налагодженому фідбек з боку постійних користувачів і тестерів. Так нові функції і проходять свій шлях, - від ідей і пропозицій в ком'юніті-середовищі до імплементації чергової новинки в наступному білді.

Завантажити Яндекс Браузер на Андроїд

Сильні сторони Яндекс браузера

Отже, чим же Яндекс Браузер такий хороший, ніж він може бути цікавий для мобільних користувачів? Перше, що відразу можна помітити при найближчому розгляді браузера - це висока швидкість роботи. Масивні, перевантажені GIF-анімацією і комплексної HTML-розміткою сторінки відкриваються буквально за кілька секунд. Причиною тому - вдалий вибір движка для проекту (до речі, ним став відкритий Blink). Серед найбільш швидких браузерів для Андроїд Яндекс явно не буде плестися в хвості. Також варто відзначити новаторський підхід дизайнерів і QA практично у всіх деталях і нюансах: інтерфейс виглядає свіжо, все піктограми на головній формі (тут вона називається табло) можна налаштувати на свій колір і смак, замінивши непотрібні іконки на часто відвідувані і особливо затребувані.

Сучасний технологічний дизайн Яндекс. Браузера. Користуватися браузером неймовірно зручно, всі кнопки на своїх місцях. Приємні непомітні колірні відтінки і напівпрозорість - ці елементи виконані в дусі ідей від Apple, але якщо там це вже злегка приїлося і виглядає злегка буденно, то на Android подібного шарму якраз і не вистачало

Швидкий перехід між вкладками. При відкритті декількох вкладок можна виконати простий свайп від нижнього краю екрану і перейти в табло з Переднастроєні піктограмами. Крім цього, можна по-старому тапнуть на циферки з числом вкладок і переключитися на потрібну вам сторінку, не закриваючи стару. Якщо ви ненароком закрили вкладку в браузері від Yandex, її легко відновити на телефоні.

Якщо ви ненароком закрили вкладку в браузері від Yandex,  її легко відновити  на телефоні

Голосове введення. Ця фіча перекочувала в Яндекс Браузер прямо з Окей Google , Але, до честі програмістам з Яндекса, тут використовуються фірмові напрацювання девелоперів з розвиненими когнітивними здібностями пошукового робота. Явний жирний плюс.

Режим стиснення трафіку. І в Chrome, і в Opera вже присутній подібний механізм, тому російські першопрохідці в області веб-розробок також вирішили не залишатися осторонь. Тут ця технологія отримала назву Турбо. Ступінь стиснення контенту в браузері поки що налаштувати не можна, можливо, в недалекому така можливість з'явиться. За допомогою окремого перемикача можна лише активувати або деактивувати відеокомпресії.

Ще одна, що стала вже де-факто стандартом в сфері браузерів для мобільних фішка - це синхронізація Я.Браузера з іншими пристроями, будь це ПК, планшет, або ще один смартфон. В результаті синхронізації на ваш апарат можна перенести закладки і відкриті на інших девайсах вкладки. Але цією функцією вже обзавелися всі провідні гравці ринку, тому нічого нового російські розробники тут не привнесли.

Що можна налаштувати в навігаторі від Яндекс для Андроїд?

Завантаживши Яндекс Браузер на android-телефон, тут же хочеться подивитися: що ж під капотом, які ще смакоту для нас приховали?

Заглянемо в розділ налаштувань. Тут доступний вибір пошукової системи. Для браузерів на ПК така опція зовсім не в дивину, але для мобільних - це приємна дрібниця. Можна встановити голосовий пошук. Якщо програма ваші фрази визначає не зовсім коректно, в браузері є можливість вказати мову. Хоча вибір практично обмежується чотирма мовами (серед яких російська та українська), для жителів країн СНД, по суті, цього достатньо - очищення історії і паролів. Судячи за цими двома параметрами, з конфіденційністю в Яндекс браузері також все добре - захист з'єднання під час роботи з небезпечними Wi-Fi мережами. При частому підключенні до Wi-Fi в кафе, транспорті, клубі така опція доведеться вельми до речі, якщо ви не хочете, щоб ваші персональні дані потрапили в руки зловмисникові. Плюс один

Резюме. Підсумувавши всі «за» і «проти», з'являється впевненість, що російські розробники рухаються в правильному напрямку. Помітно, що основний упор в продукті робиться на користувачів з СНД, однак варто прикрутити до голосового пошуку додаткові мови, впровадити підтримку розширень для Яндекс браузера на ПК і додати зарубіжну локалізацію, і можна починати бізнес-експансію в країни Європи і США. Встановивши Яндекс Браузер на свій мобільний апарат, можна гідно оцінити його якісну функціональну і візуальну складову. Так що сміливо можемо сказати, що зусилля компанії-виробника не пройшли даром.

Що можна налаштувати в навігаторі від Яндекс для Андроїд?
Завантаживши Яндекс Браузер на android-телефон, тут же хочеться подивитися: що ж під капотом, які ще смакоту для нас приховали?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью