• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Яндекс браузер. Як встановити? І перші враження.

 1. Як встановити новий яндекс.браузер?
 2. Зовнішній вигляд яндекс.браузер
 3. Перші враження від яндекс.браузер

Привіт друзі! Буквально кілька хвилин тому Яндекс відкрив доступ до завантаження свого нового фірмового браузера "Я ндекс.Браузер" версії 1.0. Ну і я як автор блогу комп'ютерної тематики, поспішаю поділитися з вами першими враженнями від нового яндекс.браузер.

Браузер

Зараз ми розглянемо, як його завантажити і встановити, ну а перед цим я хотів би сказати кілька слів про це браузері. Представлений він був сьогодні на конференції YaC від Я ндекса. Я стежив за конференцією, і можу сказати що реакція на новий браузер від Яндекса була різною. Хтось говорив, що це буде прорив, і яндекс.браузер обов'язково отримає своїх шанувальників, хтось сміявся над новим логотипом, і говорив, що він виглядає як ніби стриги натягнули на кульку :). У причепі скільки людей стільки й думок.

Яндекс.браузер побудований на движку WebKit і має оболонку Chromium. Так само браузер буде використовувати технологію Turbo для стиснення і економії інтернет трафіку . До речі ця технологія розроблена компанією Опера. І ще одна фішка, все що ви будете качати з інтернету, буде перевірятися системою від «Лабораторії Касперського».

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Звичайно ж новий браузер від Яндекса буде інтегрований з Яндекс сервісами. Такими як пошук, пошта, перекладач, Яндекс.Діск і т.д.

Давайте для початку встановимо яндекс.браузер, а тоді вже розглянемо його докладніше.

Як встановити новий яндекс.браузер?

Ну тут Яндекс постарався, і зробив цю процедуру дуже приємною і простий.

Заходимо на browser.yandex.ru і натискаємо на велику червону кнопку "Завантажити для Windows", нижче є посилання і для Mac OS X.

ru і натискаємо на велику червону кнопку Завантажити для Windows, нижче є посилання і для Mac OS X

Відразу ж після натискання на кнопку "Завантажити", з'явиться вікно, в якому натискаємо "Запуск" (я качав через Опера).

Відразу ж після натискання на кнопку Завантажити, з'явиться вікно, в якому натискаємо Запуск (я качав через Опера)

Далі з'явиться вікно, в якому вже відзначені галочками два пункти, якщо хочете, то приберіть їх і натисніть на кнопку "Почати користуватися".

Далі з'явиться вікно, в якому вже відзначені галочками два пункти, якщо хочете, то приберіть їх і натисніть на кнопку Почати користуватися

Практично всі, з'явиться віконце, в якому буде відображатися статус установки нового браузера від компанії Яндекс.

Практично всі, з'явиться віконце, в якому буде відображатися статус установки нового браузера від компанії Яндекс

Після завершення, установки яндекс.браузер сам автоматично запустився, і відкрив всі вкладки, які були відкриті у мене в Опері. І навіть автоматично увійшов на них під моїми даними. Це мене порадувало, але про це трохи нижче.

Зовнішній вигляд яндекс.браузер

Дизайнер Яндекса сказав, що цей браузер буде мати самий мінімалістичний інтерфейс, і це швидше за все так. Новий браузер виглядає ось так: (натисніть на картинку для її збільшення).

Як бачите дійсно мінімалізм, і це добре, на екрані залишається більше місця для відображення самого сайту. У самому верху розташовуються вкладки, і ближче до правого боку кнопка з настройками. На ще одній панелі знаходиться адресний рядок, вона ж рядок пошуку, кнопка назад, і кнопка "Я", яка веде на головну сторінку Яндекса. Справа ще є кнопка, якою можна додавати сайти в закладки.

Натискання на кнопку з настройками, відкриває меню, яке дуже схоже на те, що ми бачимо в браузері Chrome.

Натискання на кнопку з настройками, відкриває меню, яке дуже схоже на те, що ми бачимо в браузері Chrome

Опишу ще одну фішку, яка відноситься до зовнішнього вигляду браузера. Якщо натиснути на кнопку "+" поруч з вкладками, то відкриється панелька, з 8 вкладками, для швидкого переходу на сайти. Так само нижче знаходяться посилання на "Закладки", "Історія", "Завантаження" та "Нещодавно закриті".

Трохи правіше знаходиться кнопка "Налаштування". Натиснувши на неї у нас з'являється можливість поміняти цих 8 сайтів для швидкого доступу. Але наскільки я зрозумів, більше восьми додавати не можна. І це погано, тому що мені дуже подобається "гумова" експрес панель в Опері.

Це напевно все, що стосується інтерфейсу яндекс.браузер. Зараз ще коротко напишу свої перші враження.

Перші враження від яндекс.браузер

Відразу після установки, як я вже говорив, він відкрив всі сайти, які були відкриті в Опері. Він почав їх відкривати, а у мене склалося таке враження, що він їх зовсім не відкриє. Але потім я його перезапустив, і почав знову з ним працювати, і все відкривається не те що б супер швидко, але не погано (порівнюю з Оперою).

Я звичайно ж не проводив ніяких експериментів, я впевнений, що результати таких порівнянь скоро з'являтися, ну що ж, будемо чекати тести швидкості завантаження сторінок. Але щось мені підказує, що вони будуть нічим не краще ніж в тому ж хрому.

Що стосується дизайну, навігації і мінімалізму, то тут мені все сподобалося. Все дуже зручно і красиво. Не сподобалося те, що на панель з швидким доступом до сайту можна додавати більше 8 сайтів. Порадувало ще те, що в браузері відразу ж встановлений Flash Player і програма для перегляду PDF файлів.

На цьому я закінчу свою огляд нового яндекс.браузер. Скажу, що революції не відбулося, так браузер на перший погляд хороший, але в ньому немає нічого такого, що б змушувало користуватися ним єдиним. Не знаю, міняти свою улюблену Оперу для на нього чи ні. Поки що напевно немає, але не варто забивати, що, це всього лише версія 1.0. І компанії Яндекс ще є куди розвивати свій новий проект.

Ви можете залишити відгуки про новий браузер в коментарях. Успіхів!

Браузер?
Браузер?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью