• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Яндекс Дзен: як швидко і комфортно піти в Нірвану

 1. Яндекс Дзен як браузер Яндекс Дзен - браузер на основі штучного інтелекту, який пропонує вам завжди...
 2. Технічна особливість Яндекс Дзена
 3. Платформа Яндекс Дзен: в чому плюси?
 4. Як спіймати Дзен в розкручуванні сайтів?
 5. Як заробити на Яндекс Дзене?
 6. Висновок для бізнесменів

Яндекс Дзен як браузер

Яндекс Дзен - браузер на основі штучного інтелекту, який пропонує вам завжди свіжу добірку з новин, блогів чи окремих постів, що відповідають вашим інтересам. Критерії формування вибірки - історія відвіданих сторінок і особисті переваги. Для визначення другого кожен матеріал можна «лайкнути» і «дізлайкнуть». А ще можна цілком відмовитися від постів з цього сайту, натиснувши на кнопку «заблокувати це джерело».

А ще можна цілком відмовитися від постів з цього сайту, натиснувши на кнопку «заблокувати це джерело»

Таким чином ви дозволяєте браузеру дізнатися вас краще і вдосконалити свою новинну видачу. Кожен раз, коли ви відкриваєте нову вкладку, ваш персоналізована стрічка Яндекс Дзен оновлюється.

Як читати Яндекс Дзен

Спочатку його практикували виключно в мобільній видачі. Сьогодні Яндекс Дзен доступний на комп'ютері, в мобільних браузерах на планшетах, смартфонах на базі Android і iPhone. Щоб зрозуміти, як включити Яндекс Дзен, не потрібно читати особливі інструкції.

Для того щоб відкрити Яндекс Дзен, натисніть нову вкладку в установленому Яндекс браузері. Внизу сторінки ви побачите початок стрічки, яку можна скролл вниз до нескінченності. При переході на нові вкладки набір новин поповнюється, для отримання додаткового контенту потрібно натиснути «Ще карток».

Якщо ви встановили браузер недавно, то не поспішайте лаяти первинне тематичне одноманітність постів, навіть найрозумнішою і швидкої системі потрібен час, щоб накопичити інформацію про ваші уподобання.

Якщо у вас немає бажання встановлювати фірмовий браузер, то досить зайти на zen.yandex.ru, щоб створити і читати стрічку Яндекс Дзен, зібрану спеціально по вашим пристрастям. На першому етапі рекомендують вибрати конкретні видання (незгірш від 5), свіжі публікації яких ви будете отримувати згодом. Для легкого вибору все джерела згруповані за тематиками: «Новини», «Технології та наука», «Розваги», «Спорт» і так далі.

Якщо ви не захочете відчувати тиск новин, відволікатися від роботи і втрачати час в читанні матеріалів, то перед вами постане завдання, як прибрати Яндекс Дзен. Назовсім або тільки на час - вирішувати вам, зробити це можна в налаштуваннях браузера.

Назовсім або тільки на час - вирішувати вам, зробити це можна в налаштуваннях браузера

Технічна особливість Яндекс Дзена

Новий рекомендаційний сервіс Яндекс Дзен - це унікальний симбіоз складних інтелектуальних алгоритмів. Для розуміння смислової цінності тексту використовується алгоритм обробки природної мови. Щоб правильно розпізнавати картинки і фотографії, задіюється «комп'ютерний зір». Рекомендаційна технологія «Диско», що виявляє переваги користувачів і пропонує аналогічні матеріали, відповідає за підбір контенту.

Конкретних джерел Дзен не має, тільки глобальний пошук Яндекса. Оголошення Яндекс Директ також зберігаються у видачі, виглядають у формі окремих осередків з відповідною позначкою, в загальній мозаїці новин.

Платформа Яндекс Дзен: в чому плюси?

Сьогодні безкоштовний Яндекс Дзен - це універсальна тематична платформа для незалежних авторів, брендів і видавців. Будь-який бажаючий може завести свій власний канал і почати публікувати контент в текстовому і візуальному форматах. Якщо інтереси користувача збігаються з вашими можливостями (ви продаєте відповідні товари або послуги, показуєте цікаві новини і Лайфхак і т.д.), то він побачить ваші матеріали в стрічці рекомендованих новин.

Для любителів новинок - платформа пропонує випробувати новий формат сторітеллінга під назвою «Наратив». Це галерея з декількох екранів, які можна перегортати (на зразок збірника фотографій в одній публікації в Instagram). Однак у наративу є конкурентна перевага: можна завантажити і фотографії, і відео, і короткий текст. А в кінці - розмістити кнопку, провідну на будь-який інший ресурс, вигідний для автора.

Поки що формат знаходиться на стадії тестування, але ми пропонуємо запасатися ідеями вже зараз!

Поки що формат знаходиться на стадії тестування, але ми пропонуємо запасатися ідеями вже зараз

Як спіймати Дзен в розкручуванні сайтів?

З моменту запуску в 2016 році за загальним обсягом переходів на сайти сервіс Яндекс Дзен обійшов російські соцмережі (Однокласники, ВКонтакте, Фейсбук). Дані були представлені Віктором Ламбуртом на конференції YaC.

Дані були представлені Віктором Ламбуртом на конференції YaC

Як відстежити ефективність переходів на сайт зі сторінки Яндекс Дзен? Всі посилання, що ведуть на той чи інший ресурс з Дзена, мають особливі мітки. А ми можемо як і раніше користуватися звичними засобами аналітікі.Поетому якщо ви ще не завели фірмовий канал, але при цьому плануєте претендувати на роль тематичного або глобального мас-медіа, то ми радимо це зробити. І почати генерувати корисний і цікавий контент з можливістю залучення великого соковитого потоку органічного трафіку на сайт. А це, самі розумієте, величезний плюс для авторитетності сайту і його ранжирування в пошуковій видачі.

Як заробити на Яндекс Дзене?

Крім додаткових переходів на сайт з офіційного каналу і збільшення конверсії платформа пропонує монетизувати свій контент. Однак такі можливості відкриваються тільки після того, як відвідуваність каналу перевалить за позначку в 30 000 переглядів за тиждень.

 • Простий заробіток. Все гранично просто - підключайте автоматичне розміщення реклами на вашому каналі і отримуйте доходи за перегляди оголошень. Всі відповідні податки і збори оплачуються відповідно до законів РФ.
 • Прямі продажі і рекламні мережі. Через інтерфейс ADFOX налаштовуйте прямі продажі і інші рекламні мережі. Також можна розмістити блок РСЯ.

Ще один приємний бонус від розробників Яндекса - спонсорська допомога найуспішнішим і активним каналах в розмірі 1 млн. Доларів.

Доларів

Висновок для бізнесменів

Звичайно, найбільше від публікацій на Дзене будуть вигравати видавництва, бренди, які просувають власні видання, і талановиті блогери, які знають, як залучити цільову аудиторію. Адже читати новини на Яндекс Дзен

І тим не менше, чому б не випробувати нову, відносно вільну від конкуренції, територію для просування? З огляду на поки ще БЕЗКОШТОВНУ можливість створити фірмовий канал і розповісти про свій продукт. Зростаюча популярність Яндекс Дзена як інструмент для залучення трафіку на сайт відкриває привабливі перспективи для тих, хто хоче першим зібрати самі жирні вершки.

Найголовніше - довірити маркетингове просування свого бізнесу в руки професіоналів.

{Crossposting}

Як спіймати Дзен в розкручуванні сайтів?
Як заробити на Яндекс Дзене?
Платформа Яндекс Дзен: в чому плюси?
Як спіймати Дзен в розкручуванні сайтів?
Як відстежити ефективність переходів на сайт зі сторінки Яндекс Дзен?
Як заробити на Яндекс Дзене?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью