• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Яндекс | Блог SEO дилетантів

Доброго дня, читачі блога SEO-дилетантів . Я завжди отримую багато запитань від вебмайстрів, власників сайтів і блогерів про помилки і повідомленнях, які з'являються в Яндекс.Вебмайстер. Багатьох такі повідомлення лякають.

блога SEO-дилетантів

Але, хочу сказати, що не всі повідомлення бувають критичні для сайту. І в найближчих статтях я постараюся максимально повно охопити всі можливі питання, які можуть виникати у вебмайстрів. В даній статті піде мова про розділи:

 1. Діагностика - Діагностика сайту
 2. Індексування - Сторінки в пошуку

Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі блогу SEO-дилетантів. Сьогодні я продовжую серію статей про білому SEO та просування сайту в пошуковій системі Яндекс. Доброго часу доби, шановні читачі блогу SEO-дилетантів
На жаль, до сих пір є люди, підкреслю, грамотні люди, які мають свій власний успішний offline бізнес, які задають мені питання:

На щастя, Яндексу точно платити не потрібно. А ось коли мова йде про просування комерційного сайту, то варто звертатися в спеціалізовані агентства, такі, наприклад, як компанія Seo Solution, в такому випадку ви оплачуєте їх роботу по просуванню вашого сайту.

Але не завжди у власника сайту є можливість користуватися послугами компаній, тому сьогодні я розповім про безкоштовні білих методах просування сайту в пошуковій системі Яндекс. Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі блогу SEO-дилетантів. Сьогодні я хочу розповісти своє бачення білого SEO, що це таке, з чого необхідно починати вивчення SEO, так і саме просування сайту в інтернеті .

Давайте згадаємо, що таке SEO?

Search Engine Optimization (SEO) в перекладі з англійської «оптимізація в пошукових системах» - це комплекс заходів з підняття позицій сайту в пошуковій видачі.

Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі. Я давно хотіла розповісти вам одну історію з особистого досвіду про оптимізацію текстів, але якось все відкладала. Але, у зв'язку з останньою новиною Яндекса, вирішила, що якраз зараз буде найкращий момент, щоб і про новини розповісти і про свій досвід.

У мене в блозі багато статей присвячено оптимізації і текстів в тому числі
У мене в блозі багато статей присвячено оптимізації і текстів в тому числі. Деякі з упором на теорію і роздуми, наприклад Правильний контент - запорука успіху , Деякі з упором на практику - Оптимізація під пошукові запити .

Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі. Здавалося б, тема поведінкових факторів вже описана усіма і з усіх боків, напевно, це зараз одна з найпопулярніших тем, нарівні з соціальним просуванням. І все таки, спілкування з різними людьми показує, що не всі прислухаються до того, що пишуть про користувальницьких факторах, до того, яким повинен бути якісний цікавий ресурс, як його необхідно розвивати.

У своїй статті  Поведінкові фактори в SEO  я розповідала про те, що є два типи поведінкових факторів
У своїй статті Поведінкові фактори в SEO я розповідала про те, що є два типи поведінкових факторів. Фактори, що формуються на сторінці результатів пошукової видачі, і фактори, що формуються всередині сайту. Розповіла про те, яким чином пошукові системи одержують інформацію про те, що відбувається всередині кожного сайту. Читати далі

Доброго часу доби, шановні блогери. Буквально вчора, 23 травня 2011 року в блозі Яндекс.Пошук з'явилася новина про те, що тепер Яндекс враховує атрибут rel = "canonical".

rel = "canonical" - це вказівка ​​канонічної сторінки сайту. З приходом CMS, динамічних сайтів, одна і також сторінка може перебувати за різними адресами, атрибут rel = "canonical" вказує, який з усіх адрес є кращим для індексації.

До вчорашнього дня даний атрибут підтримував тільки Google і його використання для російськомовного інтернету було, так би мовити, ефективним тільки наполовину. Не дивлячись на це, багато хто активно його використовували на своїх сайтах, при цьому, до речі, забуваючи, що атрибут rel = "canonical" є всього лише рекомендацією, але не правилом, на відміну від правил, які прописуються у файлі robots.txt. Але зараз мова не про це. Насправді я вважаю цю новину дуже важливою для користувачів платформи Blogger і в цій статті поясню чому. Читати далі

Давайте згадаємо, що таке SEO?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью