• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Аналіз контенту за допомогою кращого сервісу в Рунеті

 1. Правильність складання H1
 2. релевантна посилання
 3. підзаголовком
 4. ОПТИМІЗАЦІЯ ЗОБРАЖЕНЬ
 5. АТРИБУТ TITLE
 6. Опис або сниппет
 7. Ключові слова
 8. Як провести аналіз контенту
 9. Дивіться відео - як організувати роботи по SEO

Друзі, привіт! Сьогодні вирішив написати про дуже корисну річ «Аналіз контенту». Аналіз дуже Важливий для блогера! Важливий навіть не сам аналіз контенту, а його релевантність. Ми навчимося аналізувати контент лише для того, щоб бути впевненими в тому, що наш контент релевантний пошуковому запиту.

Колись я навіть сперечався такого приводу з одним блогером, ні я його, чи не він мене не зрозуміли один одного. У нас було розбіжності з приводу кількості ключових слів в тексті. Ми забули наступне: релевантність контенту це не найголовніше.

 1. Правильно складеному H1
 2. посилання записи
 3. підзаголовки
 4. оптимізовані зображення
 5. Title
 6. Опис - сниппет
 7. Ключові слова

Ось, що найголовніше! Необхідно дотримуватися цих 7 необхідних пунктів для релевантності сайту.

Про всі ці пунктах, я вже писав, але давайте коротко пробіжимося по ним ще рас, а після цього зробимо аналіз контенту.

Правильність складання H1

H1 - це перша назва сторінки. Чому перше? Тому що є 2, друге - title, а краще не паритися і викинути це слово «Назва» при написанні статті та використовувати тільки тег H1 і атрибут title!

У тезі H1 має бути пряме входження ключових слів, тобто використовуйте ключову фразу, що не розбавляючи її! Якщо пишете статтю під пошуковий запит «Аналіз контенту», значить, ці слова повинні бути в H1 і краще їх ставити в самий початок.

Якщо пишете статтю під пошуковий запит «Аналіз контенту», значить, ці слова повинні бути в H1 і краще їх ставити в самий початок

релевантна посилання

Релевантна посилання повинна теж складатиметься з ключової фрази, наприклад мій випадок «Аналіз контенту», значить посилання «analiz-kontenta» і не як інакше. Намагайтеся робити її якомога коротше.

Наприклад, якщо у Вас блог на движку WordPress , То Вам пощастило! При написанні H1 посилання прописується автоматично, тобто пишіть назву посади в H1 і після збереження, посилання прописується автоматично, тільки її треба обрізати. Навіщо? Як я вже писав вище, що посилання на статтю повинна бути короткою! Наприклад, коли випишіть повна назва, посилання прописується занадто багато зайвих символів, «Аналіз контенту в сервісі megaindex» - «analiz-kontenta-v-servise-megaindex», тому обрізайте і залишайте тільки ключове слово.

Наприклад, коли випишіть повна назва, посилання прописується занадто багато зайвих символів, «Аналіз контенту в сервісі megaindex» - «analiz-kontenta-v-servise-megaindex», тому обрізайте і залишайте тільки ключове слово

підзаголовком

Підзаголовки - це одне з найважливіших в релевантності тексту, в підзаголовки теж вставляйте ключові слова, тільки не перестарайтеся, тобто не пишіть в кожному підзаголовку ключові фрази, пошуковий робот може порахувати це за спробу обдурити пошукові системи і занизить такий пост у видачі. Як робити заголовки і підзаголовки, я писав тут .

ОПТИМІЗАЦІЯ ЗОБРАЖЕНЬ

Про унікальність я говорити не буду і самої оптимізації теж, так як вже написав. Скажу лише, що в зображенні повинен бути прописаний атрибут title і тег alt, вони повинні складатися з ключових слів, всі подробиці можете дізнатися, перейшовши за посиланнями « унікальні картинки »І« оптимізація зображень ».

АТРИБУТ TITLE

У тайтл теж треба вставити ключову фразу, тільки вона не повинна бути однаковою з H1! Якщо H1 «Аналіз контенту в сервісі megaindex», то title «Аналіз контенту за допомогою кращого сервісу в Рунеті», тут на ваш розсуд, головне, щоб в title була ключова фраза і текст не повинен бути однаковим з H1!

Опис або сниппет

В описі теж повинна бути ключова фраза, краще її ставити на самому початку. Пишіть ключову фразу, не один раз, тобто пряме входження 1 раз, а потім ще пару раз схиляючи її. Наприклад, пишіть пост про те як зловити раку, а ключова фраза «Як спіймати раку», значить, в описі повинен бути присутнім цей ключевик + схиляйте, «Як спіймати раку», «Способи зловити раку», «Піймаємо раку» і т.д . Про стратегію написання сниппета для просування, я буду писати в іншій статті, підписуйтесь на [urlspan] оновлення блогу [/ Urlspan].

Ключові слова

Ключові слова з англійського keywords. Якщо у Вас WordPress, то обов'язково повинен бути встановлений плагін All-in-One-Seo-Pack . Якщо він активований, то при написанні статті, буде таке поле в самому низу:

Там все просто, пишіть всі ключові слова, яке вживали в тексті і краще ставити першими найважливіші.

Ось і всі необхідні пункти в релевантності тексту. Згоден - це здається складним, але без цього далеко не заїдеш, тим більше, коли наб'єте руку, це буде все просто, перестанете помічати цю роботу. Так як це все буде виконуватися на автоматі.

Якщо Ви читач мого блогу, то вже читали статті на цю тему, але не факт, що прочитали, може, щось пропустили. Загалом, я рекомендую пройтися по основам, почитати корисні статті в сайдбарі «Основи», там виберіть те, що саме більше цікавить.

Я представлю, що Ви все це знаєте і те, що вже написано оптимізований текст. Давайте перейдемо до аналізу контенту, щоб знати точно, вийшло у нас те, що ми хотіли чи ні.

Як провести аналіз контенту

Ми будемо використовувати один з найкращих сервісів MegaIndex . Для початку необхідно зареєструватися. Після реєстрації увійдіть в свій кабінет, натиснувши на кнопку «Увійти» і в формі, що відкрилася напишіть свій реєстраційний e-mail і пароль.

Тепер треба додати свій сайт, щоб можна було робити аналіз контенту. В поле сайт вставте посилання свого блогу без http: // і натисніть додати. Після чого Вас перекине на наступну сторінку, в ній треба вказати в якому регіоні будете просуватися. У цьому сервісі ще можна просувати сайти, але це вже інша історія. Наприклад, я хочу просувати свій блог в Луганську, так і пишу «Луганськ» і натискаю кнопку «Зберегти».

Після цього здасться доданий сайт, щоб перевірити на релевантність свій пост, натисніть на посилання «Додати запити». Відкриється наступна сторінка, де треба додасть пошуковий запит і натиснути кнопку додати.

Megaindex перевірить релевантність і відобразить, але це буде не точно! Щоб уточнити натисніть під назвою текст сторінки на який відображається відсоток.

Нас знову перекинуло на іншу сторінку. Тут нам треба вказати посилання на перевіряється статтю і натиснути кнопку «Перевірити».

Після перевірки сервісом MegaIndexa, здасться результат «Аналіз контенту». Тут ви бачите, що забули вказати, бачите, де немає необхідних ключових слів. Дивіться на найперший пункт, там, де немає галочки - це щільність ключових слів.

Щільність - це не найважливіше в релевантності, нам навіть про це пише MegaIndex, пише, що немає необхідності в зміні щільності, кожен пошуковий робот дивиться по своєму, а для кожного милим не будеш!

Найголовніше - це, щоб на всіх інших підпунктах стояли галочки, саме це буде відповідати за хорошу релевантність контенту, саме за допомогою цих виконаних правил, Ваші статті будуть виходити в ТОП пошукової видачі.

Виконуйте всі правила, які написані в статті, правила, які придумали люди і запхали їх в пошукові системи, щоб дати користувачам інтернету якнайбільше корисної інформації. Але цих правил може бути не достатньо, пам'ятайте про поведінкових факторах !

Дивіться відео - як організувати роботи по SEO

На цьому у мене все. Робіть аналіз контенту і готуйте свої пости на перші позиції пошукової видачі, виконуючи все, що написано в статті. Як Вам стаття? Підписуйтесь на [urlspan] оновлення блогу [/ Urlspan] і нічого не пропускайте.

Чому перше?
Навіщо?
Як Вам стаття?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью