• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Аналіз конкурентності пошукового запиту - WP

Seo-фахівці виділяють дві окремі характеристики пошукового запиту Seo-фахівці виділяють дві окремі характеристики пошукового запиту. Цими характеристиками є частотність і конкурентність. Часто буває так, що запит може бути високочастотним і нізкоконкурентним одночасно. Даний факт означає, що цей запит користувачі вводять велику кількість разів, однак, просування сайтів за нього робиться деякими веб-майстрами.

Дана ситуація є досить сприятливою, оскільки є великі шанси підвищити конкурентоспроможність запиту і вивести веб-ресурс в верх пошукової видачі. Однак, спочатку необхідно визначити рівень конкурентності запиту. Дана процедура не є складною, і нею володіють багато seo-фахівців. Також її секретами володіють фахівці компанії, сайтом якої є http://sunscreat.com/ , І яка займається тільки просуванням сайтів.

Для аналізу конкурентності, запит вводиться в пошуковій системі і аналізується її видача. Спочатку звертають увагу на кількість головних сторінок, які показала система. Як відомо, головна сторінка веб-ресурсу має більшу вагу, ніж внутрішня, і боротися з нею дуже складно. Якщо таких сторінок у видачі багато, то конкуренція за запитом висока. В іншому випадку - мала.

Важливо також звертати увагу на кількість популярних веб-ресурсів, конкурувати з якими - справа нереальна. Такими ресурсами є Вікіпедія, великі портали, пошукові системи і так далі. Коли видача по певному запиту є насиченою такими ресурсами, краще пошукати інший ключевик для просування сайту.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью