• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Аналітик NordFX дав прогноз по Forex і ринку криптовалюта

Співвідношення вартості грошових одиниць на світовому ринку визначає багато важливих показники, що впливають на життя кожного з людей в будь-якій країні. Можливість розгляду об'єктивного прогнозу на найближчий час безпосередньо впливає на рівень прибутковості роботи інвесторів і трейдерів.

Аналітик NordFX Роман Бутко в публікації на сайті брокера поділився інформацією про актуальні тенденції ринкової ситуації і думках експертів, що стосуються її зміні в перспективі найближчого тижня. Для початку він запропонував оцінити, наскільки точним виявився попередній прогноз:

- американо-китайські переговори, як і очікували багато експертів, не принесли ясності. Єдина інформація про результати переговорів надійшла від китайського Міністерства комерції. У відомстві повідомили, що переговори виявилися відвертими і корисними. Таке формулювання можна розглядати як констатацію відсутності конкретних результатів. Виступ глави Федрезерву США Джерома Пауелла теж не стало сенсацією, зміст заяви упустив американську валюту в рамках пари EUR / USD на 30 пунктів.

Виступ глави Федрезерву  США  Джерома Пауелла теж не стало сенсацією, зміст заяви упустив американську валюту в рамках пари  EUR / USD  на 30 пунктів

В цілому за тиждень курс єдиної європейської валюти виріс майже на 200 пунктів, що в значній мірі є відображенням на ринковій ситуації серйозних проблем навколо американського президента і його оточення. Складнощі цілком можуть перерости в тюремні терміни соратників Трампа і кримінальне переслідування самого президента. На користь євро зіграло також рішення Вашингтона про відстрочку розгляду можливості підвищення мит на автомобілі з Євросоюзу . В результаті валютне ставлення завершило тижневу сесію недалеко від точки старту (на рівні 1.1622, поблизу від опору 1.1630), чого очікували 45 відсотків експертів;

- в русі пари GBP / USD слідом за єдиною європейською валютою по відношенню до долара виріс британський фунт . Пара досягла середини середньострокового спадного каналу, початок якому було покладено ще навесні. Досягнувши значень початку серпня, валютне співвідношення зустріло закінчення п'ятиденки на рівні 1.2845;

- при оцінці ситуації по парі USD / JPY близько 75 відсотків аналітиків очікували зниження до зони 109.00, інші прогнозували повернення до рівнів 111.00-112.00. Згідно з очікуваннями більшості, пара дійсно пішла вниз і у вівторок опустилася до цінової позначки 109.75. На цьому зниження припинилося, після чого був реалізований прогноз, старий меншою частиною експертів. Пара піднялася до зони 111.00-112.00 і досягла висоти 111.50. До кінця тижня пара прийшла на рівні 111.25;

- основна погана новина тижня для кріптовалютного ринку полягає в тому, що комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) відхилила ще п'ять заявок на запуск біржових інвестиційних фондів , Орієнтованих на використання біткоіни. Загальна кількість відхилених запитів на запуск біткоіни-ETF досягло 9. Основною причиною відмови є те, що на кріптовалютних біржах часто фіксується шахрайство і маніпулювання цінами.

Гарна частина новини полягає в тому, що SEC допускає можливість перегляду свого рішення. Також радує биків то, що випущені банком Австралії перші в світі облігації з використанням блокчейн інвестори досить активно купують. Капіталізація кріпторинка незначно збільшилася і склала близько 210 мільярдів доларів.

У ситуації, що створилася пара BTC / USD продовжила рух в досить вузькому діапазоні між рівнями 6,230 і 6,650 доларів. Як і припускали експерти, для біткоіни закріплення вище рівня опору 6,830 доларів виявилося нелегким завданням. Спроба 22 серпня завершилася невдачею - після досягнення позначки 6,885 доларів пара досить швидко розгорнулася, щоб повернутися в межі тижневого діапазону. Наступна спроба зафіксована в ніч з п'ятниці на суботу, коли і без того тонкий ринок стає ще тонше.

Імовірність пробою підтримки 6,230 доларів знижує той факт, що на сьогоднішній день більшість Майнер працює майже на межі окупності. При падінні ціни нижче рівня 6,000-6,100 доларів Майнінг стає збитковим заняттям. Лайткоін, Ріплі і інші популярні цифрові гроші слідом за біткоіни увійшли в стан флет. Ефіріум в черговий раз продемонстрував негативну динаміку, втративши за тиждень близько 15 відсотків вартості.

Застосовуючи неодноразово перевірені методи і підходи до аналізу, експерти NordFX склали прогноз на новий тиждень. При підготовці прогнозу були вивчені думки цілого ряду профільних фахівців і дані аналізу, отриманого в результаті застосування різних технічних і графічних методів. В результаті вдалося скласти наступний прогноз на 27 - 31 серпень 2018 року:

- на перспективи валютного співвідношення EUR / USD впливають кілька факторів, серед яких відсутність результатів у переговорах Вашингтона і Пекіна, а також можливий імпічмент Трампа. Крім того, слід враховувати нападки президента на главу Федрезерву. Джером Пауелл виявився в немилості глави держави через надмірно жорсткої фінансової політики і підвищення кредитних ставок.

Сукупність вищевказаних чинників як і раніше створює на ринку атмосферу невизначеності, через яку думки експертів розділилися на кілька груп. Близько 45 відсотків експертів за підтримки більшості осциляторів і графічного аналізу на Н4 виступають за подальше ослаблення долара з переходом пари в зону 1.1630-1.1750. Наступним рівнем опору визначається показник 1.1840.

Приблизно 30 відсотків аналітиків чекають повернення пари до мінімальних показників середини серпня. Найближча підтримка визначається на рівні 1.1430, метою ця група експертів вважає досягнення парою показника 1.1300. Цю версію підтримує графічний аналіз на D1 і 15 відсотків осциляторів, що вказують на перекупленность американської валюти.

Решта 25 відсотків експертів не можуть визначитися в непростій ситуації. При переході до більш довгострокових прогнозів перевагу долару віддають більше 60 відсотків експертів. В Євросоюзі вирішують питання продовження стимулюючої кредитно-грошової політики, аналітики JP Morgan прогнозують тим часом курс євро до долара на рівні 1.1000-1.1200 до кінця нинішнього року. Причини добре відомі - Brexit, ситуація в Італії і Туреччини , Напруженість в інших державах по периметру Євросоюзу. Надалі експерти не виключають підйому європейської валюти до позначки 1.1900, але уточнюють, що станеться це не раніше весни наступного року;

- в оцінці ситуації по GBP / USD дані графічного аналізу вказують на те, що найближчим часом слід очікувати зростання до верхньої межі низхідного каналу (діапазон 1.3000-1.3080), після чого відбудеться відбій з падінням до підтримки 1.2660 і подальшим зниженням до рівня 1.2585. Індикатори в свою чергу не дозволяють зробити точний прогноз на найближчі кілька днів - окремі з них вказують на перекупленность, інші - сигналізують про перепроданості.

Схожа плутанина склалася також серед думок експертів. При переході до прогнозів на осінь картина очікувань стає більш зрозумілою. У перспективі декількох місяців близько 65 відсотків аналітика говорять про зростання пари. Цілі поки аналітики визначають досить розпливчасто - від 1.3100 до 1.3500;

- на японську ієну продовжує чинити тиск низька інфляція, яка свідчить про слабкість попиту. Також інфляція заважає зростанню ВВП країни. Глава японського Центробанку Харухико Курода навіть пообіцяв зробити собі харакірі, якщо інфляція в країні не досягне цільового показника 2 відсотки. Однак зростання цін до сих пір вкрай слабкий і навіть не наближається до рівня 1 відсотка. Залишається лише сподіватися, що головний японський банкір не стане поспішати з виконанням свого смертельно небезпечного обіцянки.

Поки регулятор продовжує реалізовувати стимулюючу політику негативних ставок з великомасштабної скупкою активів. На цьому тлі, навіть незважаючи на торговельні війни США і Китаю, а також ряд інших складнощів в США, долар може продовжити зростання. По крайней мере, до цієї думки схиляється 65 відсотків експертів, які вказують в якості цілей рівні 112.00, 113.50 і 114.70.

Альтернативної точки зору дотримуються 35 відсотків експертів за підтримки графічного аналізу на D1 і 20 відсотків осциляторів, що вказують на перекупленность пари. При розвитку ведмежого сценарію пару чекає зниження в зону 109.75-110.10, найближчою підтримкою визначається показник 110.75;

75;

- біткойн і основні альткоіни на кріптовалютном ринку знаходяться біля своїх мінімальних цінових рівнів. Перешкодою для розвитку сильного бичачого імпульсу виступає криза довіри до сектору і відсутність позитивних новин. Разом з тим, подібні новини найчастіше виступають приводом для чергової спекуляції і не тягнуть за собою серйозні наслідки.

Прогнози по цілям для валютної пари BTC / USD залишаються колишніми. Бики очікують взяття висоти 6,850 доларів, після чого прогнозують зростання до рівня 7,760 доларів, ведмеді розраховують на пробій підтримки 6,230 доларів, потім - рівня 6,000 доларів і зниження до мінімуму 5,760 доларів. Падіння нижче зазначеної відмітки може стати причиною масового розпродажу криптовалюта і повного обвалу ринку.

Такий розвиток подій суперечить інтересам всіх ринкових учасників, навіть грають на пониження. Тому якщо пробій станеться, то зниження виявиться короткостроковим і після нього пара знову повернеться в зону вище рівня 6,000 доларів. Разом з тим, окремі аналітики прогнозують падіння біткойнов до позначки 4,700 доларів.

Для оптимістів і довгострокових інвесторів, які готові тримати біткойн до повної перемоги, також є приємні звістки. У Telegram-каналі What's On Crypto повідомляють, що після кожного переполовинювання нагороди за Майнінг вартість біткоіни збільшувалася на порядок. При першому зниженні винагороди (листопад 2012 року) пара торгувалася біля рівня 12 доларів. Друге скорочення відбулося в липні 2016 року, коли курс був біля рівня 657 доларів. Третє зниження очікується в середині 2020 року. Якщо прогноз виправдається, то до 2023 року курс найпопулярнішою криптовалюта може досягти близько 10 мільйонів доларів за монету. Через 5 років можна буде дізнатися, наскільки відповідає дійсності даний прогноз.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью