• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

АН Крепость.Недвіжімость Харкова :: Програмний комплекс «Ріелтер». Програма для агентств недвіжімості.База даних по нерухомості Харьков.Бази даних нерухомість

Програмний комплекс «Ріелтер».
Опис програми «Ріелтер КДА» (Квартири, будинки, оренда)

Програма призначена для автоматизації роботи на фірмах, що працюють з нерухомістю. програма передова підтримує технологію «Клієнт-Сервер», що дозволяє забезпечити можливість роботи як в одного користувача, так і в розрахованому на багато користувачів режимі, коли з одними і тими ж даними може працювати необмежену кількість користувачів по локальній мережі. Програма має розвинені механізми захисту інформації (в тому числі і від погляду з-за спини користувача), такі як авторизація користувача, визначення його повноважень, блокування на перегляд важливої інформації на екрані, ведення журналу реєстрації всіх дій користувача.
Програма призначена і дозволяє підвищити конкурентоспроможність і виживання агентства в непростих умовах вітчизняного ринку нерухомості, створює можливість технологічної переваги перед іншими агентствами.
Базові функції програми: Додавання; редагування; Видалення і Довільний пошук записів; Автоматичний підбір покупців під об'єкт нерухомості і зворотний об'єктів за побажаннями покупця; Аналіз масиву даних і статистика; Пошук нових посередників і відстеження їх роботи; Ведення обліку потенційних покупців, їх запитів, збереження умов вибірки за покупцем з можливістю повернутися до них через деякий час; Фонові підказки ріелтерів; Роздруківки і ін.
Програма забезпечує:
1. Реальне багаторазове скорочення часу на ведення обліку, документації за рахунок перекладання на плечі комп'ютера непродуктивних рутинних операцій і дій, що звільняє час для основної діяльності, розширює можливості для прийняття найкращого рішення. Програма надає користувачеві простий і зручний інтерфейс, не вимагає від користувача специфічних комп'ютерних знань.
Програмний комплекс «Ріелтер» рис.1

Програма є гнучкою зручною настроюється під специфіку роботи користувачасистемою, побудованої за принципом модульності.

Налаштовані під конкретного користувача можуть термін зберігання в архіві віддалених об'єктів, необхідні перевірки інформації, інтерфейс експорту / імпорту, параметри пошуку і відображення даних, права доступу, допоміжні можливості і багато інших параметрів.

Приклад настройки програми показаний на рис.1.

2. Програма розбита на 4 основних уніфікованих модуля: «Квартири», «Дома», «Оренда», «Покупці». Робота з модулями побудована на однакових принципах, основна відмінність полягає лише наборах полів даних. Інтерфейс кожного модуля інтуїтивно зрозумілий користувачеві і дозволяє побачити відразу всю необхідну інформацію з об'єктів нерухомості.

Уніфікація роботи з модулями програми, їх інтуїтивна зрозумілість і розвинена система спливаючих підказок дозволяють різко скоротити час на освоєння програми, завдяки чому користувач, практично не знайомий з програмою, може почати повноцінно працювати вже через годину після інсталяції програми. Це скорочує час переходу на нове програмне забезпечення і забезпечує безперервність роботи агентства нерухомості.

Функціональні можливості програми показані на прикладі модуля «Квартири».

Функціональні можливості програми показані на прикладі модуля «Квартири»

3 Запис про квартирі (будинку, ділянці, клієнті) має три поля для зберігання інформації про номери телефону, причому телефонний номер до 255 символів і дозволяє вводити номера стільникових операторів (використовується текстове поле). При відображенні, час написання або редагування записів поля можуть підсвічуватися: зеленим - при ексклюзивному варіанті угоди, червоним - при збігу з № телефону посередника, чорним - при проблемній квартирі (будинку, ділянці, клієнті) см. Рис.2.

4 У програмі ведеться облік прозвоненних і непрозвоненних заявок, статус заявки відображається відповідним колірним індикатором, а також в першій колонці таблиці (коричнева зірочка в разі якщо заявка непрозвонена). Статус заявки автоматично змінюється з «продзвонив» на «Непрозвонена» через вказаний користувачем в налаштуваннях програми період в разі якщо за цей період заявка не редагувалася.

5. У програмі існує можливість обмеження доступу для агентів до окремих полів даних. При відсутності у конкретного агента прав доступу він не зможе переглянути і роздрукувати службову інформацію і №№ телефонів. Доступ до службової інформації і номерами телефонів може бути організований також таким чином, що агент зможе бачити і роздрукувати тільки ту інформацію, яка за ним закріплена. Також можливо для певного агента встановити заборону на введення інформації, на редагування або видалення, причому ця заборона може бути встановлений як на будь-яку дію, так і на все відразу. Права доступу, встановлених адміністратором. Завдяки застосуванню декількох рівнів і режимів доступу забезпечується збереження конфіденційної інформації при роботі з агентами, до яких немає повної довіри. Опція підключається користувачем в налаштуваннях програми при необхідності.

6 Особливістю програми є забезпечення довільній сортування відображуваних даних (що задається за бажанням користувача). Дані можуть бути відсортовані в будь-якому обраному користувачем порядку, наприклад: Кол.комнат / Район / Ціна / ... або Район / Ціна / Метраж / ... або в будь-який інший заданої користувачем комбінації. Спосіб завдання комбінації полів даних для сортування показаний на рис.3. Обраний користувачем спосіб сортування даних зберігається також і при виведенні на друк, тобто на відміну від інших програм по нерухомості, користувач бачить в роздруківці дані, розташовані в тому ж порядку як було задано їм на екрані комп'ютера.

рис рис.3

7 У програмі передбачено також реєстрація роботи агентів з даними, що надає можливість адміністратору відстежити осіб, які працювали з програмою, і всі їхні дії. Дана опція може бути використана з метою відстежити можливе джерело «зливу інформації», а також проконтролювати дії агентів.

Дана опція також дозволяє відстежити історію роботи кожного конкретного агента з програмою, що дозволяє адміністратору (керівнику агентства) судити про інтенсивність роботи своїх співробітників

Дана опція також дозволяє відстежити історію роботи кожного конкретного агента з програмою, що дозволяє адміністратору (керівнику агентства) судити про інтенсивність роботи своїх співробітників

8.

Введення інформації про квартирі (будинку, ділянці) здійснюється за допомогою зручної форми введення (в разі ручного введення, якщо не використовується блок читання довільного тексту). При введенні нового запису аналізується вводиться № телефону на предмет наявності в базі. При знаходженні в базі даного № телефону відповідне поле введення підсвічується синім кольором і відображається кнопка переходу до знайденої запису. В результаті оператор може оперативно, не перериваючи процес введення інформації, перейти на записи з поєднаним № телефону і звірити або відредагувати їх.


Введення основної маси інформації здійснюється за допомогою вибору з відповідних випадаючих списків. Значення в випадних списках беруться з сформованих користувачем раніше редагованих списків (класифікаторів; пункт головного меню програми «Класифікатори»). Перехід між полями введення здійснюється мишею або за допомогою натискання клавіш Tab, стрілка-вниз, стрілка-вгору на клавіатурі, перебір значень в межах поля введення - мишею зі списку або клавішами стрілка-управо, стрілка-вліво на клавіатурі.
Залежно від встановлених за замовчуванням в налаштуваннях програми і продубльованих нижній панелі форми введення опцій здійснюються перевірки на збіг № тел., Збіг ключових параметрів (№ тел., Кількість кімнат, поверх, район), наявність ціни, наявність зазначеної кількості кімнат. Опції перевірок можуть бути включені / відключені на формі введення незалежно від встановлених в налаштуваннях програми значень за замовчуванням для даного конкретного випадку введення інформації, при цьому повернуться до стандартних значень залишаються незмінними.

рис 5 рис 5

Редагування запису здійснюється за допомогою зручної форми редагування. Принцип роботи з формою редагування - той же, що і з формою введення.
При редагуванні запису при включеній в налаштуваннях програми опції «Авторасчёт вартості квадратного метра житла по районам» і наявності району, кількості кімнат і загальної площі користувачеві буде видана підказка за ціною квартири (ціна більше або менше середньої по району, відповідно червоним або зеленим кольором

рис рис.6

Відредаговані параметри об'єкта нерухомості зберігаються після натиснення кнопки «Зберегти». 10. Програма дозволяє зберігати в базі цифрові фотографії об'єктів нерухомості в довільній кількості. Тобто до будь-якій квартирі, кімнаті, будинку тощо може бути підв'язане будь-яку кількість фотографій, зроблених цифровим фотоапаратом. Причому фотографії можуть бути завантажені в базу безпосередньо з фотоапарата, минаючи копіювання на комп'ютер. Дана опція дозволяє показати потенційному покупцеві об'єкт нерухомості безпосередньо з бази прямо на моніторі комп'ютера. Особливо зручна ця опція при постановці програми на ноутбук, тому що дозволяє повноцінно працювати з клієнтом на виїзді.

11. Одночасно зі зберіганням фотографій в базі можна зберігати і електронні версії документів будь-якого формату, тобто до будь-якого об'єкта або покупцеві може бути прив'язане довільну кількість документів довільного формату. Перегляд і робота з документом - після натиснення відповідної кнопки.

12. Програма також надає користувачеві унікальну можливість пакетного редагування записів, тобто можна відредагувати відразу всю вибірку по будь-характеристиці об'єкта нерухомості, наприклад: всім зазначеним записів встановити значення параметра «Район» - Салтівка. Дана опція різко збільшує продуктивність праці секретаря при редагуванні бази.

13. Видалення запису - логічне, тобто запис зберігається в базі даних протягом терміну, встановленого користувачем в налаштуваннях програми. Раніше вилучені записи можуть бути переглянуті користувачем і при необхідності відновлені. Відновлення проводиться за допомогою відповідної кнопки «+» на формі редагування. Для відновлення необхідно провести пошук за умовою «Віддалені записи» + параметри об'єкта нерухомості, який потрібно відновити. Після закінчення встановленого користувачем в налаштуваннях програми терміну зберігання вилучених записів - записи видаляються фізично і далі відновленню не підлягають.

14. У програмі передбачена можливість автоматичного видалення з бази об'єктів нерухомості, телефони яких збіглися з телефонами посередників. Дана опція за замовчуванням відключена, і може бути включена адміністратором в налаштуваннях програми.

15. Програма має зручний інтерфейс пошуку. На відміну від інших аналогічних програм умови пошуку можуть комбінуватися користувачем в будь-якому поєднанні і не є жорстко фіксованими. Також існує можливість включати чи не включати в результати пошуку записи з порожнім значенням шуканого параметра. Задані користувачем останні умови пошуку зберігаються на час роботи програми до установки користувачем нових умов пошуку, або до натискання користувачем кнопки «Очистити» (при цьому умови пошуку повертаються до значень за замовчуванням). Умови, за якими була зроблена остання вибірка записів також завжди можна переглянути провівши мишкою над панеллю підказок внизу головного вікна програми (см.рис.8).

рис рис.8

На відміну від інших програм, що мають жорсткий інтерфейс пошуку, існує також можливість пошуку по кільком значенням параметра відразу, тобто можна шукати одночасно в одній вибірці наприклад 2-ух і 3-ох кімнатні квартири, на Олексіївці, П. Поле і пр.Леніна, одночасно в сталінках, хрущовках і чешках. Дана унікальна можливість різко підвищує ефективність роботи, особливо в умовах оперативного обслуговування потенційного клієнта.

16. Додатково в програмі ведеться база посередників. При відображенні, час написання або редагування записів в автоматичному режимі проводиться відстеження вводиться № телефону на збіг з телефоном посередника. У разі збігу № підсвічується червоним кольором. На момент поставки база нараховує понад 7000 записів за станом на момент поставки. Існує можливість пошуку і відбору посередників з наступною роздруківкою отриманих результатів, причому пошук здійснюється як по № телефону (в тому числі і за фрагментом № тел.), Так і за датою введення або останнього згадки посередника в базі, а також по частковому збігу введеного найменування і незалежний від контексту. Також є можливість формування компактного текстового файлу з відібраними телефонами посередників для подальшої передачі через Інтернет. Сформований * .txt'файл може бути прочитаний програмою і занесений в базу посередників (можливість обміну номерами телефонів посередників). Кожен запис про посередника має лічильник згадок, який спрацьовує кожного разу коли перевірка на телефон посередника дає позитивний результат. Будь-яка вибірка, отримана в результаті пошуку в базі посередників, може бути відсортована в порядку убування лічильника звернень. Це дозволяє користувачеві оцінити інтенсивність роботи конкретного посередника. Передбачена можливість видалення за бажанням користувача посередників, кіт. не згадували в базі протягом певного користувачем періоду часу (старих посередників). Відстеження останнього згадки і спрацьовування лічильника згадок посередника проводиться при введенні, редагуванні, експрес-перевірку і імпорті даних в автоматичному режимі. Програма надає також користувачеві можливість автоматизованого визначення (знаходження) нових телефонів посередників на основі автоматичного аналізу частоти повторюваності в базі № телефону з різними варіантами квартир / будинків. При необхідності за допомогою вбудованого телефонного довідника ГТС можуть бути визначені адреса установки телефону посередника і на кого він зареєстрований.

17 Програма має вбудований редагований телефонний довідник м.Харкова. Існує можливість оперативного отримання інформації по № тел. по даній виділеної записи в базі: адреса установки, на кого зареєстрований., а також пошуку № тел. по поєднанню параметрів (ПІБ, вулиця, № будинку, № квартири, причому параметри можуть використовуватися не всі, аж до одного). Перевірятися можуть не тільки внесені в базу варіанти квартир (будинків, ділянок, клієнтів), а й телефони посередників

На відміну від інших подібних програм телефонний довідник не є жорстко фіксованими в базі. Будь-який запис в тел. довіднику може бути в будь-який момент змінена (відредаговано), видалена або додана користувачем. Програма допускає можливість з часом подальшого оновлення всього файлу тел. довідника при наявності у користувача відповідного файлу.

18. На додаток до перерахованих вище перевірок програма має вбудовану Експрес-перевірку телефонного номера по всій базі (на наявність варіанта із зазначеним № тел. В базі, на посередника, на реєстраційні дані). Перевірка викликається при натисканні кнопки "Pause" на клавіатурі і може бути корисна для оперативного визначення даних при телефонній розмові


При знаходженні в базі № тел. активізуються кнопки ">>" дозволяють перейти на записи з відповідним номером телефону. При необхідності експрес-перевірка дозволяє оперативно ввести інформацію про об'єкт нерухомості в базу даних. Для цього передбачена можливість розгорнути її в форму експрес-введення (Рис.12)

При знаходженні в базі № тел

12)

Дана опція дозволяє проводити оперативне введення інформації минаючи стандартну форму введення безпосередньо під час телефонної розмови з потенційним продавцем нерухомості.

19. У програму вбудована детальна електронна карта міста Харкова (Рис.13)

13)

20. Програма забезпечує прив'язку квартири (будинку, ділянки) до конкретного агенту. При установці в налаштуваннях програми опції «Запитувати пароль доступу ...» доступ до програми буде можливий лише за особистим паролем агента. Доступ до налаштувань програми, класифікаторів та відновленню бази з резервної копії здійснюється тільки по паролю адміністратора, що забезпечує збереження налаштувань програми і склад класифікаторів (Опція може бути відключена в налаштуваннях програми).

21. Програма дозволяє легко вести оперативний облік покупців и їх побажань относительно об'єктів нерухомості. У програмі застосована унікальна технологія збереження при необхідності умов будь-якої вибірки, отриманої при будь-якому пошуку, за обраним користувачем клієнтом, що дає можливість провести пошук для конкретного покупця, прив'язати до покупця умови цього пошуку. Надалі можна буде повернутися до умов пошуку даного покупця і отримати відповідну вибірку об'єктів нерухомості, причому в цю вибірку потраплять і ті об'єкти, кіт. були додані в базу вже після збереження побажання клієнта. За одним клієнтом може бути збережено будь-яку кількість різних побажань (умов вибірки), причому збереження проводиться з урахуванням дати, що дозволяє в подальшому відстежити історію роботи з даним клієнтом. Можлива також роздруківка як картки конкретного клієнта з зазначеними його побажаннями, так і масиву із зазначених клієнтів з їх історією. (Рис.14)

Також користувачеві надана можливість пошуку клієнта по заданих параметрах на спеціальній формі пошуку. Пошук може бути проведений і за запитами покупця.

22. Унікальною особливістю програми є функція автоподбор об'єктів нерухомості під запити покупця і зворотна функція підбору покупців під об'єкт нерухомості (програма сама підбирає покупця під об'єкт і об'єкт під покупця). Кожен об'єкт нерухомості, що підходить за своїми параметрами під побажання хоч одного покупця, в автоматичному режимі буде позначений зеленим символом «П» в першій колонці, в результаті чого користувач з першого погляду на таблиці квартир (будинків, оренди) бачить об'єкти, на які є покупці . Одним натисканням кнопки «Кому квартира підходить?» (Для блоку квартир) або кнопки «Кому об'єкт підходить?» (Для блоків будинків або оренди) на екран виводяться всі покупці, чиї побажання відповідають параметрам зазначеного об'єкта нерухомості. Фактично дана опція перекладає на комп'ютер тягар відомості запитів покупців з наявними в базі об'єктами нерухомості, звільняючи час користувача. Дана опція різко підвищує оперативність роботи і, як наслідок, конкурентоспроможність агентства на ринку.

23. Програма надає користувачеві також унікальну можливість бронювання об'єктів нерухомості за конкретним покупцем. Відповідно, можливий пошук і відбір об'єктів, заброньованих за покупцем. Можливість бронювання об'єктів в нерухомості найбільш затребувана при постановці програми організаціях-забудовників, але може використовуватися і в роботі звичайного агентства нерухомості.

24. Зазначені записи можуть бути роздруковані (з можливістю ведення архіву роздруківок і, при необхідності, обмеженням кількості виданих в роздруківках об'єктів). Роздруківка може бути проведено або для агента, або для клієнта. Відмінність роздруківок в наявності / відсутності службової інформації і номерів телефонів продавців нерухомості. Роздруківка може бути збережена на жорсткому диску комп'ютера у вигляді окремого файлу, і в подальшому завантажена для перегляду або друку. У роздруківці телефони посередників в позначаються, №№ будинків і квартир заносяться в графу службової інформації. Роздруківка даних можлива чотирьох типів: компактно (Рис.16), повністю (Рис.17), в стилі АН Харків-Ріелтер в Excel або в Word (з можливістю подальшої правки, ідентична повної роздруківці). З метою забезпечення максимально ефективного використання чорнила при використанні в агентстві струминного принтера, в роздруківках реалізована можливість відключення користувачем расчерчіванія друкованої таблиці.

З метою забезпечення максимально ефективного використання чорнила при використанні в агентстві струминного принтера, в роздруківках реалізована можливість відключення користувачем расчерчіванія друкованої таблиці

Рис.16 (Компактна роздруківка)

16 (Компактна роздруківка)

25. Програма може на основі зберігається в базі інформації про об'єкти нерухомості виробляти автоматичний набір оголошень. Для цього користувачеві досить лише зазначити, що цікавлять його об'єкти і натиснути відповідну кнопку в вікні вибору типу роздруківки. При цьому користувач може задати кілька можливих режимів набору оголошення: зі службовою інформацією, із зазначенням № в базі, із зазначенням найменування агентства, для клієнта (в цьому варіанті замість телефонів продавця можуть бути автоматично підставлені телефони агента, за яким закріплений даний об'єкт нерухомості). Дана опція була введена з метою виключення ручної праці секретаря при наборі текстів оголошень в газети, і дозволяє зробити набір в лічені хвилини.

26. Програма має вбудований статистико-аналітичний блок.

Програма має вбудований статистико-аналітичний блок

Блок включає в себе автоматичний розрахунок вартості квадратного метра житла в розділі квартир в прив'язці до району, кількості кімнат і датою введення для 1, 2 і 3-yoхкомнатних квартир. Програма автоматично, без участі користувача, веде статистику зміни ціни квадратного метра житла і в будь-який момент може надати ріелтерів поточне значення вартості кв. метра і відповідний графік з розбивкою по місяцях. Більш того, всі ціни раніше введених квартир, при зазначених районі, кількості кімнат і загальної площі останніх, відображаються відповідним кольором: Червоний - ціна вище середнього рівня для даного району і кол. кімнат, зелений - нижче. Аналогічним чином при кожному введенні в базу даних квартири при зазначених ціною, районі та загальної площі ріелтерів висвічується колірна карта: червоний - вводиться ціна вище середнього рівня для даного району і кол. кімнат, зелений - нижче. Завдяки цьому ріелтер вже в процесі розмови з потенційним продавцем квартири може скласти уявлення про рівень запитуваної ціни і узгодити її прийнятний рівень. Здійснено також і можливість пошуку в базі квартир, ціна яких нижча за середню. До вибірки будуть потрапляти квартири, у яких вказана загальна площа, а їх ціна більш ніж на 5% менше добутку середньої вартості квадратного метра житла (для даного району і кількості кімнат) на загальну площу

27. Програма надає користувачеві можливість в будь-який момент часу на основі поточної вибірки (наприклад: по району «Центр», тип будівлі «Сталінка», кол. Кімнат «3») отримати інформацію про середню вартість квадратного метра житла в вибірці і середньої вартості квартири у вибірці.

Інформація про середню вартість квартир і квадратного метра житла в залежності від певних користувачем умов є необхідною для оперативного прийняття ріелтерів правильних рішень в ході переговорів як з потенційним продавцем житла, так і з можливим покупцем.

28 При наявності Інтернет на комп'ютері користувача програма надає зручний засіб комунікації з власниками нерухомості і покупцями за допомогою можливості відсилання e - mail (електронного листа) прямо з бази. Простим натисненням кнопки користувач може відкрити вбудований поштовий клієнт з уже завантаженим e - mail об'єкта і оперативно отслать своє повідомлення адресату.

29 У програмі реалізована можливість планування дій користувача. За натисканні кнопки «Планувальник завдань для ріелтерів» на екран комп'ютера буде виведена інформація про те, що потрібно зробити, з розбивкою по датам. Користувач може запланувати для себе план робіт і контролювати його виконання.

30 Програма забезпечує резервне копіювання бази даних і відновлення з резервної копії. Резервне копіювання проводиться в залежності від налаштувань програми або в автоматичному режимі при кожному виході з програми, або при виборі користувачем відповідного пункту меню.

31 Програма може бути встановлена на кілька комп'ютерів, об'єднаних в мережу. Програма працює з клієнт-серверної базою даних InterBase 6.0 (C ервер InterBase 6.0 є безкоштовно поширюваним програмним забезпеченням, і, згідно із законодавством України, не вимагає ліцензування при використанні, на відміну від баз даних і серверів Access, MS SQL Server, Oracle, SyBase і ін .. У той же час сервер InterBase 6.0 досить функціональний і забезпечує ефективну роботу з як завгодно великими обсягами інформації).

32 Програма дозволяє проводити обмін даними між встановленими на різних комп'ютерах (не пов'язаних в єдину локальну мережу) екземплярами програми за допомогою спеціально формованих експортних файлів, зручних для передачі на дискетах або по електронній пошті. При імпорті даних з файлу обмінного формату при включенні відповідних опцій користувачем в налаштуваннях програми можуть проводитися перевірки на збіг характеристик квартири (будинку, ділянки) з присутніми в базі даних, а також перевірка на збіг з № тел. посередника.

При імпорті даних з файлу обмінного формату за бажанням користувача (включається в настройках) може проводитися синхронізація даних між приймаючої і передавальної програмами, причому ступінь синхронізації залежить від дат корекції об'єкта в базі і об'єкта у отриманому файлі.

Програма є автономною незалежною частиною програмного пакету «Ріелтер». До складу програмного пакету входять наступні програми:

1. «Ріелтер КДА» - програма для роботи з квартирами, будинками (ділянками), об'єктами оренди та клієнтами.

2. «Ріелтер КД» - то ж, без блоку оренди.

3. «Ріелтер НФ» - програма для роботи з об'єктами нежитлового фонду та клієнтами.

4. «Ріелтер АР» - програма для роботи з об'єктами житлової та комерційної оренди і клієнтами.

5. Доп.блок: Програма «Конвертер Квартал» імпорту даних з файлів *. txt в стандарті програм «KV 3» і «KV 4».

6. Доп.блок: Програма «Читання Газет» для автоматизованого читання довільного тексту з файлів *. txt, в тому числі одержуваних за допомогою сканера, з сайтів в Інтернет, або розсилаються газетами в електронному вигляді, і занесення в базу даних програми «Ріелтер» повної інформації про квартирі / будинку / об'єкті оренди / об'єкті нежитлового фонду, включаючи номери телефонів, район , вулицю і близько 20 інших параметрів. Програма також забезпечує при прочитанні тексту автоматичне знаходження телефонів посередників (за частотою згадування), занесення їх в базу даних і формування текстового файлу зі знайденими телефонами. Програма може ігнорувати (якщо це задано користувачем) при обробці тексту оголошення з телефонами посередників, тобто зчитувати тільки «хазяйських» об'єктів нерухомості. Дана програма може працювати як з текстами кодування DOS, так і з текстами кодування Windows. Аналогічно може бути оброблена і інформація з Інтернет і з електронної розсилки газет (читаються як формат Windows (газета Партнер "), так і формат DOS (" Прем'єр "," Без посередників "і ін. Харківські газети)). Можливість читати DOS'овск ие файли електронної розсилки газет ( "Прем'єр", "Харків-Реклама" та ін.) дозволяє отримувати інформацію з обмеженим доступом оперативно, ніж через Інтернет, тому що на сайтах інформація з'являється зазвичай з затримкою в 1-2 тижні, в той час як на e-mail файл скидається ще до виходу газети.

При наявності в агентстві сканера програма дозволяє провести сканування газети з занесенням інформації в базу, що різко зменшує трудомісткість обробки інформації з газетних оголошень

7. Програма «Ефективність агентства» для розрахунку ефективності і прибутковості роботи як агентства в цілому, так і його окремих структурних підрозділів.

Варіанти 1, 2, 3 і 4 максимально уніфіковані між собою як по інтерфейсу, так і за функціональними можливостями і розрізняються лише наборами полів даних в таблицях відповідно до специфіки роботи з відповідними об'єктами нерухомості.

Варіанти 1, 2, 3, 4 і 7 можуть бути встановлені автономно без інших програм пакету. Варіанти 5 і 6 працюють тільки спільно з одним з варіантів 1, 2, 3 або 4.

Програма може бути в будь-який момент доопрацьована відповідно до будь-яких вимог замовника. Можливе додавання або видалення окремих блоків програми за погодженням із замовником, будь-яке розширення функціональних можливостей.

Програма поставляється з заповненою базою посередників, телефонним довідником м.Харкова, заповненими класифікаторами вулиць, районів та ін.

З питань придбання програми «Ріелтер КДА», програмного пакету цілком або окремих програм пакета звертайтеся в Харкові по тел. 754-70-60 (код м.Харкова 8-057) або по e - mail: [email protected]

Уже перша квартира або перший покупець, знайдені і зведені разом за допомогою програм пакету «Ріелтер», окупають відразу весь пакет цілком, а далі програмний пакет приносить агентству тільки чистий прибуток. І цей прибуток буде тим вище, чим інтенсивніше Ви використовуєте можливості програмного пакету «Ріелтер».

прайс - лист на програмний комплекс "Ріелтер"

прайс - лист на програмний комплекс Ріелтер

Харків ріелтер

Одним натисканням кнопки «Кому квартира підходить?
» (Для блоку квартир) або кнопки «Кому об'єкт підходить?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью