• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

AMD провела презентацію процесорів на архітектурі Zen

Компанія AMD провела в рамках конференції Intel Developer Forum 2016 закритий захід, на якому явила світові мікропроцесорну архітектуру Zen. Компанія розповіла про прогрес і проблеми, пов'язані з розробкою нової архітектури, продемонструвала зразки 32-ядерних серверних «монстрів», а також показала, наскільки добре інженерний зразок 8-ядерного процесора Summit Ridge протистоїть своєму конкуренту з «сімейства» Intel Broadwell-E.

Компанія розповіла про прогрес і проблеми, пов'язані з розробкою нової архітектури, продемонструвала зразки 32-ядерних серверних «монстрів», а також показала, наскільки добре інженерний зразок 8-ядерного процесора Summit Ridge протистоїть своєму конкуренту з «сімейства» Intel Broadwell-E

Щоб продемонструвати роботу восьмиядерного Summit Ridge, який функціонує на частоті в 3 ГГц, високопоставлені особи AMD використовували тест Blender, який використовує «сиру» обчислювальну потужність CPU для відтворення зображення, а компанію йому в цьому тесті склав 8-ядерний процесор Intel Core i7-6900K, робоча частота якого для чистоти результатів була знижена до 3 ГГц. При цьому, фахівці AMD запевнили, що пішли на цей хід оскільки робочі частоти інженерного зразка Summit Ridge далекі від фінальних і щоб порівняти процесори лицем до лиця потрібно було позбавити частотного переваги чіп від Intel.

При цьому, фахівці AMD запевнили, що пішли на цей хід оскільки робочі частоти інженерного зразка Summit Ridge далекі від фінальних і щоб порівняти процесори лицем до лиця потрібно було позбавити частотного переваги чіп від Intel

Обидва процесора здатні одночасно обробляти до 16 потоків, а в самому Blender вони показали практично ідентичну продуктивність, але інженерний зразок Summit Ridge впорався з ним на частку секунди швидше. Звичайно, варто враховувати, що це всього лише один синтетичний тест, проведений під наглядом AMD, однак результати обнадіюють.

«Це найцікавіший процесор AMD за останні десять років», - Кевін Крюел (Kevin Krewell), головний аналітик дослідницької компанії Tirias Research, присутній на даному заході.

Крім того, AMD надала журналістам можливість самим «помацати» 8-ядерний Summit Ridge, компанію якому в демо-станціях склали відеокарти Radeon RX 480 і Radeon Pro Duo. Втім, як зазначили присутні там журналісти, системи працювали непогано, однак через їх «закритості» не можна говорити яким конкретно рівнем продуктивності володіє новинка «червоного» чипмейкера. Представники компанії також побіжно згадали наступне покоління мікропроцесорної архітектури під назвою Zen +, однак цим все і обмежилося.

Що стосується 32-ядерного серверного процесора Naples , То тут AMD обмежилася демонстрацією двухсокетной материнської плати з встановленої парою таких процесорів, що забезпечують сумарно обробку до 128 потоків, а також показом робочої системи під управлінням Windows Server. При цьому, його рівень швидкодії не обговорювалося.

Під кінець заходу глава AMD, Ліза Су (Lisa Su) зайвий раз нагадала , Що обмежені партії чіпів вже почали поставлятися партнерам компанії, а на прилавках магазинів настільні процесори «сімейства» Zen з'являться в першому кварталі наступного року. Слідом за ними вийдуть серверні чіпи Naples, а в другій половині 2017 стануть доступні для покупки перші моделі APU на основі нової архітектури.

джерела:
AMD
Tom's Hardware

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью