• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Альтернативні браузери, які варто спробувати

 1. Ліричний відступ
 2. Чудовий світ невідомих браузерів
 3. На завершення

Я люблю пробувати щось нове і цікаве. У світі повно альтернатив популярним і звичним речам.

Сьогодні ми поговоримо про альтернативні браузери, з якими комфортно і приємно працювати. Виявляється, навколо повно хороших і безпечних браузерів, крім Chrome і йому подібних.

У статті існує тільки моя особиста думка, тому рішення про вибір лягає виключно на ваші плечі. Не так давно ми вже вибирали аналоги фотошопа , Тепер давайте розглянемо аналоги Google Chrome.

Ліричний відступ

Ви коли-небудь замислювалися про щось далеке? Про щось таке, що неможливо навіть уявити? Про щось, що сидить глибоко у вас в голові і змушує тремтіти від самої думки про це. Чергова божевільна ідея, про яку навіть соромно комусь розповісти.

Наприклад, ви коли-небудь могли собі уявити, що крім Firefox, Chrome, Safari, Opera і Internet Explorer існують інші браузери? Браузери, що не схожі на інших. Браузери ізгої. Про них ніхто не знає, їх ніхто не любить, але вони є.

Вони живуть у своєму дивовижному світі. Світі магії і чаклунства, в якому всі рівні. У світі, де умиротворення і спокій понад низинних цілей стати кросплатформним. Там немає заздрості і злості і навіть недалекий IE - буде відчувати себе комфортно і спокійно.

Про це чудовому світі я і хочу вам сьогодні розповісти.

Чудовий світ невідомих браузерів

Безпечний і комфортний. Має в своєму арсеналі блокіратор, який допоможе захистити вас від шпигунських програм, вірусів і інших інтернет загроз. Крім того, що він підтримує всі сучасні веб-технології, має понад 1400 плагінів для розширення функціоналу та кілька фільтрів для блокування небажаних ресурсів - його інтерфейс легко налаштовується і адаптується під конкретного користувача.

До того ж, до всього іншого, він має: якісну синхронізацію з Android пристроями, режим читання з регулюванням розміру шрифту і видаленням відволікаючих елементів, хмарні сервіси для легкого доступу до файлів, паролів, закладок з будь-яких пристроїв. Він відмінно підійде, як для батьків, які бажають захистити чадо від непотрібної інформації, так і для професійних розробників, які прагнуть максимально адаптувати браузер під себе. Працює на платформах Windows, Android і iOS.

Не випадково розповідь про альтернативні браузери розпочато саме з нього. Протягом тижня я планую первести на нього всі свої ноутбуки / планшети.

Оптимізований аналог браузера Mozilla Firefox для Linux. Підтримка більшості плагінів, розроблених для Firefox робить цей браузер легко розширюваним по функціоналу, але швидше за продуктивністю, ніж оригінал.

Повністю безкоштовний, з відкритим вихідним кодом. Цей браузер підійде всім любителям Firefox, які страждають від його невисокій швидкості роботи.

Кажуть, що це дуже популярна річ в Японії. Але в Росії про нього мало що відомо. Напевно, через те, що в списку країн можна вибрати все що завгодно, навіть Пакистан, але тільки не Росію.

Напевно, через те, що в списку країн можна вибрати все що завгодно, навіть Пакистан, але тільки не Росію

Завдяки різним плагинам і налаштувань, ви можете адаптувати Sleipnir під свої завдання, якщо вас, звичайно ж, не лякає Англійська мова, ну або Пакистанський. Хоч і віддалено, але чому то, інтерфейс цього браузера нагадав мені IE8.

Працює він під управлінням WebKit як на Mac, так і на Windows і якщо вірити розробникам - досить успішно.

Свого часу позиціонувався, як зброя, яке прибуло на землю з майбутнього, щоб знищити Google Chrome, поки той ще дитина. Але в силу непередбачених обставин загнувся і спився. Тепер це шматок коду, життєдіяльність якого підтримує жменька фанатиків по всьому світу.

Тепер це шматок коду, життєдіяльність якого підтримує жменька фанатиків по всьому світу

За запевненням все тих же фанатиків, він володіє деякими сумнівними перевагами, функція паралельних сесій, наприклад. Це означає, що ви можете зайти на один і той же сайт під різними обліковими записами, використовуючи різні вкладки. Відмінна штука для троллінгу. Працює тільки на Mac.

Як кажуть розробники, даний браузер скачали більше 20 мільйонів разів. Ще, за їхніми словами, це сучасний, повністю настроюється браузер, призначений для комфортної роботи вдома і на роботі.

В даному випадку розробники трохи помиляються. Назвати цей браузер легким і простим язик не повертається. Плюс в ньому, в ньому, чомусь, відмовилися прогружаются спрайт . Можливо це був тимчасовий глюк, але все ж.

Єдиний очевидний плюс, на мій погляд, який є у цього браузера, це його движок. Точніше движки. Цей браузер поєднує в собі цілих 3 движка: Gecko, Trident і WebKit. Він відмінно підійде для тестування кросбраузерності верстки і тільки. Користуватися ним неможливо впринципі, хоча люди різні бувають ...

На завершення

Всі альтернативні браузери, описані в цій статті мають право на життя. Я вже зробив свій вибір на користь Maxthon і сподіваюся він стане мені відмінним помічником. , Щоб вчасно отримати свіжий матеріал від onjee.

Автор: Тоха

Про щось таке, що неможливо навіть уявити?
Наприклад, ви коли-небудь могли собі уявити, що крім Firefox, Chrome, Safari, Opera і Internet Explorer існують інші браузери?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью