• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Alba - креативні проекти

www www.the-alba.com

ринкова ситуація

Обсяг ринку взуття в 2006 році в грошовому вираженні склав 16,9 млрд. Доларів. В даний час основним постачальником взуття в Росію є Китай. Ця країна забезпечує 75-80% всього офіційного імпорту. Туреччина постачає всього 9% і тільки близько 2% - Італія. На російському ринку існує приблизно наступний розподіл: частка гравців в середньому ціновому сегменті становить близько 25-30%, компанії, що імпортують дешеву взуття - близько 60 - 65% ринку, компанії, що обслуговують дорогою, бутиковий сегмент - близько 5%, і взуттєві фабрики, залишилися з радянських часів, - не більше 5% ринку. У той же час, у зв'язку зі зростанням доходів населення і, як наслідок, збільшенням купівельної спроможності, попит на якісну і, відповідно, дорожчу продукцію став очевидним.

продукт

Взуття під торговою маркою ALBA - сучасна, модна, зручна і доступна за ціною чоловіче та жіноче взуття від італійських дизайнерів, що поєднує актуальні стилістичні рішення і європейська якість. У той же час кожна модель в колекції адаптована до українських умов.

Цільова аудиторія

Цільові покупці Alba- чоловіки і жінки 31-45 років із середнім і вище середнього рівнем доходу. Це сучасні, успішні люди, які добре розбираються в актуальних модних тенденціях, вони приділяють велику увагу стилю, але в той же час цінують комфорт і хочуть, щоб взуття було комфортним.

завдання

Однією з основних завдань, що стояла при розробці креативної концепції рекламної кампанії, було формування іміджу марки ALBA як модною, стильною, але в той же час ергономічної взуття, органічно поєднує в собі італійське почуття стилю і європейські традиції якості.

креативна концепція

Оскільки представники нашої аудиторії - це успішні, що відбулися люди, схильні до перфекціонізму, ми вирішили побудувати креативне рішення на ідеї своєрідного звернення до грішника, який живе в кожній людині, таким чином, народилася концепція «Філософії гріха».

Відео ролик

Відео ролик, розроблений в рамках загальної креативної концепції повинен був вирішувати відразу кілька завдань, він повинен був чітко доносити до споживача, що взуття ALBA - італійська, демісезонний, і як жіноча, так і чоловіча. Крім того, ми хотіли, щоб взуття обов'язково зіграла, а не просто промайнула на ногах героїв. В кінцевому підсумку була придумана іронічна історія, в якій знайшлося місце інтризі, спокусі, ревнощів і справжньої італійської пристрасті.

статичні комунікації

При розробці креативу для статичних комунікацій концепція «Філософія гріха» знайшла дещо інше втілення. Стильна дизайнерська взуття, помножена на foot-fetish, відразу вивела нас на стежку витонченою еротики і BDSM. Для кожної з людських пристрастей запропонована своя історія, де обігрується ідеї спокуси і гріха.

Для кожної з людських пристрастей запропонована своя історія, де обігрується ідеї спокуси і гріха

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью