• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Alarm clock.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Alarm clock.exe
 2. Інформація про фото Alarm clock.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з Alarm clock
 5. Alarm clock сканер

Справжній файл Alarm clock.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Smart TimeLock, розробленого Gigabyte Technology Co Ltd.

Alarm clock - це абревіатура від Alarm clock Application

Alarm clock.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є Alarm clock.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Alarm clock.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Alarm clock MFC Application. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи Alarm clock.exe.

Інформація про фото Alarm clock.exe

процес Alarm clock MFC Application належить програмі MAXLIM Alarm clock або Alarm clock Application від MaxLim .

Опис: Alarm clock.exe не є необхідним для Windows. Файл Alarm clock.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 2,542,080 байт (22% всіх випадків), 507,632 байт і ще 5 варіанту . Опис: Alarm clock
Ви можете деінсталювати цю програму з панелі інструментів. Це не файл Windows. Здатний записувати введення даних з клавіатури. У процесу немає видимого вікна. Процес починає роботу при запуску Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, MACHINE \ Run). Alarm clock.exe здатний моніторити додатки і записувати введення даних. Тому технічний рейтинг надійності 57% небезпеки.
Якщо ви хочете повністю видалити програму, перейдіть в Панель управління ⇒ Програми ⇒ Будильник.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з Alarm clock.exe

Якщо Alarm clock.exe знаходиться в підпапках диска C: \, тоді рейтинг надійності 56% небезпеки. Розмір файлу 2,527,232 байт. У процесу є видиме вікно. Процес можна видалити, використовуючи панель інструментів Додати \ Видалити програму. Здатний записувати введення даних з клавіатури. Це не системний процес Windows. Alarm clock.exe здатний записувати введення даних і моніторити додатки.

Важливо: Деякі віруси маскують себе як Alarm clock.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталогах c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл Alarm clock.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Поки немає коментарів користувачів. Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам?

Кращі практики для виправлення проблем з Alarm clock

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з Alarm clock. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу Alarm clock.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

Alarm clock сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью