• Главная
  • Карта сайта
Не найдено

Акумуляторна болгарка Metabo WPB 36 LTX BL 230

Metabo запускає першу акумуляторну болгарку 230 мм в світі, піонер нового покоління силових інструментів.

230 мм акумуляторна болгарка пропонує абсолютну свободу користувачеві. Завдяки потужній технології LiHD батареї, вона дозволяє різання і підгонку в продуктивності, який раніше був зарезервований для великих мережевих машин. Болгарка WPB 36 LTX 230 BL є першим бездротової кутовий шліфувальною машиною з рівнем потужності 36.

Нова технологія metabo LiHD підштовхнуло межі продуктивності акумуляторних електроінструментів, батареї машини тепер дозволяють легко виконувати роботу вимагає надзвичайно високої потужності. Незалежно, від великих кутових шліфувальних машин, пили настільні або інших машин, що вимагають більше 2000 Вт потужності, тепер ми пропонуємо машини, які дозволяють використовувати професійне обладнання без мережі і без втрати продуктивності.

Максимальна безпека і комфорт.

Так як більшість нещасних випадків з УШМ обумовлені втратою контролю над інструментом, Metabo робить упор на запобігання травмування оператора, забезпечуючи машину численними функціями безпеки. Болгарка оснащена гумовою ручкою, за допомогою поворотного головного зчеплення між двигуном і акумулятором, він забезпечує максимальну безпеку і високий рівень комфорту в різних робочих положеннях. Так що користувач завжди контролює машину при різанні і обрізку, можна встановлювати антивібраційну бічну рукоятку Metabo VibraTech (MVT) в трьох різних положеннях. Функція електронного плавного пуску, машина починає роботу плавно, зупиняє ефект зворотного зв'язку крутного моменту при блокуванні колеса. Таким чином, Metabo зменшує максимальний ризик втрати контролю при перемиканні на кутової шліфувальної машини і в разі блокування колеса.
Всі кутові шліфувальні машини (болгарки) надані в інтернет магазині askid.com.ua, мають сертифікат якості і офіційний гарантійний талон від виробника.

Red Dot Award Design: нагорода за інноваційний дизайн.

На додаток до своїх технічних характеристиках, перша бездротова кутова шліфувальна машина 36 вольт в світі також відрізняється своїм дизайном і ергономікою. Для болгарки WPB 36 LTX 230 BL Metabo отримав Design Award Red Dot 2016 року в категорії Інструменти. Цей міжнародний конкурс щорічно нагороджує інноваційні продукти і оригінальний дизайн. До конкретного розвитку продукту, команда Metabo систематично аналізує поведінку користувачів, щоб вивести основні вимоги до проектування, функцій і обробки. Мета полягала в тому, щоб поєднати великий діаметр диска, не втратити в потужності, ергономічний дизайн і відмінну збалансованість. І так само краще адаптуватися до потреб користувачів в будівельному і промисловому секторі. Німецький виробник відмінно впорався із завданням з динамічним і ергономічним дизайном: рівномірний розподіл ваги дозволяє винятковий контроль над кутовий шліфувальною машиною це були аргументи журі Red Dot, що складаються з 40 експерти.

Тип акумуляторного блокаLiHD

Ємність акумуляторного блока6.2 Ah

Напруга акумуляторного блока36 V

Діаметр шліфувальних кругов230 мм

Число оборотів холостого хода6600 / хв

Різьба шпінделяM 14

Вага (з акумуляторним блоком) 6.1 кг


Google + askidua
Новости
Провайдеры:
  • 08.09.2015

    Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
    Читать полностью

  • 08.09.2015
    IPNET

    Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
    Читать полностью

  • 08.09.2015
    Boryspil.Net

    Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
    Читать полностью

  • 08.09.2015
    4OKNET

    Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
    Читать полностью

  • 08.09.2015
    Телегруп

    ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
    Читать полностью

  • 08.09.2015
    Софтлинк

    Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
    Читать полностью