• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Яку віртуальну машину вибрати?

 1. VirtualBox
 2. Virtual PC
 3. VMWare Workstation

Віртуальна машина - унікальний вид ПО, що дозволяє запускати в одній операційній системі (наприклад, Windows) повнофункціональний інтерфейс інший ОС (наприклад, Linux) без перезавантаження комп'ютера. Яка специфіка роботи даних рішень? Яку віртуальну машину вибрати для виконання тих чи інших завдань?

У числі найпоширеніших варіантів на ринку ПО у відповідному сегменті:

Вивчимо специфіку даних віртуальних машин докладніше і визначимо, для вирішення яких завдань найкраще підходить кожна з них.

VirtualBox

Розробник даного ПЗ - компанія Oracle. У числі незаперечних переваг даної віртуальної машини - безкоштовність, вихідний код рішення відкритий. VirtualBox дозволяє в будь-яких поєднаннях запускати на комп'ютері «тандеми» з хостових (основних) і гостьових ( «віртуальних») ОС для ПК з числа найпоширеніших сьогодні - Windows, MacOS, Linux (в самих різних модифікаціях).

Багато IT-фахівці хвалять VirtualBox за зрозумілий і дружній інтерфейс (в ньому, зокрема, реалізована підтримка російської мови). Запуск гостьовий ОС здійснюється дуже легко - за допомогою майстра, що забезпечує покрокове рішення відповідної задачі.

За допомогою VirtualBox можна задіяти інтерфейси гостьовий ОС для виходу в інтернет. У числі інших корисних функцій рішення від Oracle - створення знімків ОС, контрольних точок відновлення (з їх допомогою можна здійснювати повернення налаштувань гостьової операційної системи до стабільних в разі збоїв в роботі).

до змісту ↑

Virtual PC

Віртуальна машина Virtual PC є продуктом компанії Microsoft. На відміну від ПО, створеного Oracle, дане рішення не є кросплатформним, воно працює тільки з операційними системами Windows. Його основне призначення - запуск декількох різних версій Windows на одному ПК.

В інтерфейсі Virtual PC передбачені опції, за допомогою яких можна задавати пріоритети в розподілі системних ресурсів між одночасно працюють віртуальними ОС.

до змісту ↑

VMWare Workstation

Програма VMWare Workstation створена американською компанією VMWare, що є одним з лідерів в даному сегменті ринку ПО. Підтримує «тандеми» ОС Windows і Linux, з MacOS несумісна.

Дане рішення - платне, його ціна зараз - близько 15 тис. Руб. Однак функціонал і можливості VMWare Workstation повністю виправдовують ціну. Програму можна використовувати не тільки для запуску гостьової операційної системи з метою вирішення рядових користувача завдань (як то відкриття файлу або завантаження програми - під бажаної ОС), але і для задіяння її в якості серверного ПО або середовища для запуску потужних бізнес-додатків.

Програму можна використовувати не тільки для запуску гостьової операційної системи з метою вирішення рядових користувача завдань (як то відкриття файлу або завантаження програми - під бажаної ОС), але і для задіяння її в якості серверного ПО або середовища для запуску потужних бізнес-додатків

VMWare Workstation - рішення, з яким зручно працювати і яке легко конфігурувати. У числі примітних особливостей даного продукту - наявність віртуального 3D-модуля обробки графіки. Це дозволяє запускати за допомогою гостьової ОС самі «важкі» в аспекті залучення відповідного ресурсу програми та ігри.

Яку віртуальну машину вибрати з тих, що ми розглянули? Ймовірно, для багатьох користувачів одним з ключових критеріїв стане безкоштовність. Йому відповідають представлені рішення від Microsoft і Oracle. У тому випадку, якщо користувач планує працювати не тільки з Windows, але і з іншими ОС, то оптимальний варіант для нього - VirtualBox. У свою чергу, у багатьох IT-фахівців часто виникає необхідність в одночасному запуску різних версій Windows. В цьому випадку незамінним буде продукт Virtual PC.

Якщо перед користувачем стоїть завдання, що вимагають високої продуктивності і функціональності віртуальної машини, то йому, ймовірно, доведеться закласти в бюджет свого проекту кошти на придбання продукту від VMWare, який здатний вкрай ефективно задіяти функції гостьових операційних систем.

Яка специфіка роботи даних рішень?
Яку віртуальну машину вибрати для виконання тих чи інших завдань?
Яку віртуальну машину вибрати з тих, що ми розглянули?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью