• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Який хостинг вибрати: платний або безкоштовний?

 1. повільна швидкість
 2. дисковий простір
 3. розмір файлу
 4. Реклама
 5. Завантаження сайту на сервер


На самому початку шляху розвитку свого проекту перед власниками постає питання про вибір між платним і безкоштовним хостингом. Звичайно, власники невеликих або некомерційних проектів частіше вибирають безкоштовний сервер, адже він допомагає заощадити гроші, які так важливі на початкових етапах. З огляду на те, що безкоштовні хостинги надають досить широкий вибір послуг (особливо цього достатньо для невеликих проектів) вони здаються чудовою альтернативою платним.
Проте, якби безкоштовні хостинги нічим не поступалися платним, вони не були б безкоштовними. Розглянемо основні мінуси безкоштовних серверів.

повільна швидкість

На жаль, безкоштовний хостинг помітно поступається в швидкості платному, і це стає помітним уже при перших хвилинах, проведених на сайті. Це викликано тим, що завантажується дуже велика кількість різних проектів, а технічна підтримка не стежить за рівнем навантажень. Щоб визначити швидкість, яку ви отримаєте на конкретному хостингу, необхідно скористатися тестовим періодом . Завантажте свій проект до кількох провайдерам і спробуйте перевірити швидкість завантаження сторінок за допомогою спеціальних сервісів.

дисковий простір

Зараз практично будь-який безкоштовний хостинг надає мінімум 200 Мб вільного місця на диску. Якщо у вас невеликий проект, блог або домашня сторінка, то цього простору вам повинно бути досить. Якщо ж на вашому сайті багато графіки і аудіо, вам однозначно потрібно значно більше вільного місця.

розмір файлу

Крім обмеження загальної кількості вільного місця на диску є ще обмеження за розміром кожного файлу. На деяких безкоштовних хостингах може бути накладена заборона на розміщення файлів деяких особливо важких форматів. Також може виникнути проблема з розміщенням архівів або ж можливістю їх розпакування.

Реклама

Безкоштовний хостинг теж повинен за рахунок чогось існувати. У цьому їм допомагає реклама. Адміністрація хостингу може розміщувати на вашому сайті рекламні банери, які здатні зіпсувати його зовнішній вигляд. Намагайтеся підбирати такі місця для банерів, де вони будуть виглядати органічно.
Але проста реклама - це ще півбіди. Деякі безкоштовні хостинги розміщують рекламу непристойного змісту. Такі рекламні банери можуть відлякати клієнтів і нашкодити репутації вашого проекту.
До речі, провайдери безкоштовного хостингу також можуть забороняти вам розміщувати чужі банери. Це може позначитися на прибутку проекту.

Завантаження сайту на сервер

Безкоштовні хостинги, на відміну від платних, можуть не використовувати FTP-протоколи або SSH-доступ для завантаження вашого сайту. Тоді вам доведеться заповнювати спеціальну форму для завантаження кожного файлу. Проте, знайти безкоштовних провайдерів з більш досконалими технологіями все-таки можливо.
Перед тим, як зупинити свій вибір на якомусь певному хостингу, вивчіть його правила розміщення. Деякі хостинги мають список тем, які заборонені до розміщення. В такому випадку вам доведеться змінити тематику або вибрати інше місце для розміщення сайту.
Пам'ятайте, якщо ваш сайт розміщений на безкоштовному хостингу, він не буде викликати особливої ​​довіри у відвідувачів. Це особливо важливо, якщо ви збираєтеся займатися своїм проектом серйозно. Не забувайте, що є тестові VDS сервери, які надають безкоштовне розміщення, як правило, перший тиждень або місяць. Можливо, за час тестового періоду ваш проект вже почне приносити прибуток і ви зможете розміщуватися на платному хостингу.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью