• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Які відеокарти краще для Майнінг криптовалюта? ТОП відеокарт для Майнінг на 2017 рік

 1. Чому купують відеокарти, а не процесори
 2. Які характеристики важливі для Майнінг за допомогою відеокарти
 3. Які відеокарти підходять для Майнінг
 4. Що таке хешрейт? Як визначити хешрейт відеокарти? Від чого залежить хешрейт?
 5. Чому може падати хешрейт
 6. ТОП відеокарт для Майнінг 2017
 7. Відкрите для Майнінг таблиця на 2017 рік
 8. Експертна думка - Ринок відеокарт Росії
 9. Скільки відеокарт можна використовувати для Майнінг
 10. Як заробляти більше на Майнінг за допомогою відеокарт
 11. Які програми використовують для Майнінг
 12. Висновки: Майнінг - це прибутково?
 13. Кілька цікавих фактів про Майнінг

Зміст статті:

За останні півтора року акції компаній, що займаються виробництвом відеокарт, сильно виросли. Пару років тому вартість однієї акції AMD становила приблизно $ 3, тепер же вона коштує цілих $ 12. Тобто акції виросли в чотири рази. Те ж саме і з акціями від Nvidia - з $ 33 до $ 160. А це вже зростання в п'ять разів.

Ціни на відеокарти цих гігантів ростуть, а в слід їм жарко дихають конкуренти. Але навіть незважаючи на те, що ціни ростуть з кожним днем, полиці магазинів порожніють - все відеокарти скуповують Майнер. Ціни ростуть навіть на старі відеокарти на різних дошках оголошень.

Чому купують відеокарти, а не процесори

Чому купують відеокарти, а не процесори

Незважаючи на те, що в процесі Майнінг взагалі практично не використовується комп'ютерна графіка, використовують саме відеокарти. Щоб відповісти на це питання, потрібно спочатку розібратися, що відбувається під час Майнінг.

Якщо говорити коротко, то Майнінг - видобуток криптовалюта. Це нагадує справжню шахтарську діяльність (mine - копати). Комп'ютер Майнера генерує хеші і відправляє їх пулу. За кожен унікальний хеш майнер отримує нагороду. І після проходження перевірок, людина може отримати свої гроші. Щоб отримати нагороду в біткойнов, потрібно почекати 20 годин.

Щоб почати Майні, потрібно підключитися до пулу. Вони теж беруть свою комісію, тому заробіток трохи менше, ніж якби ви Майні самостійно. Але Майні самостійно не можна, тому що в пулу більша ймовірність, що вам випаде унікальний хеш.

Тепер, коли ви знаєте, що Майнінг - це спроба згенерувати унікальний хеш, можна пояснити, чому використовують відеокарти, а не процесори. Вони використовуються тому, що можна направити весь ресурс графічного процесора на Майнінг, а центральний процесор може бути задіяний для чогось ще. Тобто не можна направити 100% потужності на Майнінг. Отже, відеокарти ефективніше і менш затратні.

Які характеристики важливі для Майнінг за допомогою відеокарти

Які характеристики важливі для Майнінг за допомогою відеокарти

Це не той випадок, коли потрібна максимальна потужність. Тут потрібно знайти компроміс між потужністю і економічністю. Навіть не намагайтеся купити відеокарту, яка буде споживати більше електрики, ніж ви можете собі дозволити.

Інший момент - тепловіддача. Якщо відеокарта буде сильно грітися, вам доведеться розщедритися ще й на охолодження. Тому що якщо ви перегріється відеокарту, або спрацює захист і відеокарта відключиться, або вона просто згорить.

Додаткові витрати на охолодження збільшують термін окупності. Тому, якщо вам важливо вийти в плюс якомога швидше, враховуйте це.

Які відеокарти підходять для Майнінг

Практично будь-які. Єдине, що робить відеокарту непридатною - погана окупність. Немає сенсу купувати дорогу відеокарту, якщо вона не зможе себе окупити або якщо буде повільно себе окупати.

Таке буває при сильному споживанні електрики.

Що таке хешрейт? Як визначити хешрейт відеокарти? Від чого залежить хешрейт?

Хешрейт - це кількість хеш, які відеокарта може генерувати за одиницю часу. І чим більше хешрейт, тим прибутковіше карта. Зазвичай використовуються спеціальні онлайн-калькулятори, щоб розрахувати це. У них вбивається конфігурація обладнання, а на виході виходить підсумковий дохід.

Розрахувати хешрейт вручну дуже складно, тому що хешрейт залежить від декількох факторів:

 • Якщо ви купуєте готову ферму, то він може залежати від виробника (див. Ферма для Майнінг - збираємо своїми руками );
 • Напруга в мережі. Якщо у вас постійні перебої з електрикою, потужність вашого обладнання буде падати, а потім знову підніматися, коли напруга нормалізується. Тому якогось стабільного хешрейта ви дізнатися не зможете - тільки середню величину. Також через таких умов роботи ваша ферма або комп'ютер буде страждати. В результаті вам доведеться або платити за ремонт, або купувати нове обладнання;
 • Потужність обладнання;
 • Іноді роль відіграє навіть те, в який слот вставлена ​​відеокарта.

Тому розрахувати таку цифру в розумі буде дуже складно. Найпростіше дізнатися хешрейт можна в спеціальних таблицях, в яких показують його для кожної окремої відеокарти. Або ж в програмі Майнер - там показується саме ваш хешрейт. Перший же спосіб потрібен тим, хто тільки збирається купити відеокарту для Майнінг.

Чому може падати хешрейт

Вище вже була описана одна причина по якій може падати хешрейт - скачки напруги. Є і ще причини, через які таке може відбуватися. Наприклад, вік відеокарти. Згодом будь-яка техніка починає працювати гірше, тому не потрібно дивуватися, що після Майнінг відеокарта стала працювати краще.

Буває таке, що може роздутися один конденсатор або висохне термопаста. Коли здувається (не тріскається) конденсатор, продуктивність падає. Іноді на екрані навіть з'являються смуги або окремі області екрану стають фіолетовими або зеленими. Якщо у вас кілька відеокарти, ви цього, швидше за все, не побачите. Як і не побачите взагалі ніяких змін - впаде тільки хешрейт.

У другому випадку відеокарта буде сильніше грітися. Багато компонентів комп'ютера забезпечені датчиками температури. Тому коли щось сильно гріється, продуктивність падає з двох причин:

 • Обладнання не встигає виконувати всі операції;
 • Продуктивність спеціально знижується, щоб знизити температуру.

Тому використання старих відеокарт для Майнінг - не найкращий варіант. Особливо, якщо колишній власник теж Майні. Тому що він не тільки дуже активно використовував, але і міг розігнати відеокарту.

Насправді все ще гірше. Згодом дохід буде падати ще й через зростання кількості Майнер. Тобто чим більше їх буде, тим менший відсоток потужності мережі буде належати вам. А від цього безпосередньо залежить, скільки унікальних хеш ви можете надати. Виходом може стати хмарний Майнінг криптовалюта .

ТОП відеокарт для Майнінг 2017

ТОП відеокарт для Майнінг 2017

Щороку виробники намагаються випустити все більше нових відеокарт, тому щороку змінюється список кращих відеокарт для манінга.

Перед тим, як почати наш огляд кращих відеокарт для Майнінг на 2017 рік, потрібно сказати, що різні відеокарти краще підходять для різних криптовалюта. На AMD краще Майні біткойни, а на Nvidia - ZCash.

Список буде не в порядку прибутковості, тому що найкраща відеокарта - найдешевша. Вона швидше за все окупиться, а дохід приносити буде стерпний.

Відкрите для Майнінг таблиця на 2017 рік

 • GTX 1060 6 GB;
 • GTX 1070;
 • GTX 1050 Ti;
 • Radeon RX470;
 • Radeon RX480;
 • AMD Saphire RX470;
 • Radeon HD 7990;
 • Radeon R9 295X2;
 • Radeon RX 580;
 • GTX 1080 Ti.

Намагайтеся знайти будь-яку відеокарту, характеристики якої схожі на відеокарти з цього списку. Самі ці моделі знайти дуже важко - в магазинах їх практично немає. Можна знайти тільки на дошках оголошень, але там повинна бути прийнятна ціна. Майнінговий бум спричинив за собою дефіцит відеокарт.

Саме ці моделі складно знайти через те, що вони побували вже не в одному ТОПі. Всі прагнуть купити саме їх, тому що думають, що з ними Майні найвигідніше. Насправді іноді продуктивність декількох різних відеокарт може бути дуже цікавою.

Наприклад, поєднуючи різні GTX'и, можна отримати велику продуктивність і більший хешрейт, ніж якщо поставити чотири 1080 Ti.

Швидше за все на даний момент відеокарти зі списку вже не є найвигіднішими, тому що чим більше з'являється списків, тим дорожче вони стають. І, отже, йде більше часу, щоб вони окупилися.

Експертна думка - Ринок відеокарт Росії

Ринок відеокарт показує відчутне зростання вже другий рік. Однак в 2017 році через такого інтересу до криптовалюта та інших цифрових валют відбулося різке збільшення попиту, що вилилося в дефіцит відеокарт.

Федеральна мережа магазинів електроніки ПОЗІТРОНІКА може відзначити, що в 2016 році приріст склав близько 40% по відношенню до 2015 року, а в поточному 2017 зростання склало більше 120% за результатами перших трьох кварталів. Відзначимо, що зростання стримувався дефіцитом у виробників.

У нашому інтернет-магазині positronica.ru самими затребуваними виробниками відеокарт стали PALIT з часткою 30% від загальної частки продажів цього сегмента. На другому місці: ASUS, GIGABYTE та MSI з приблизно рівною часткою в 20%. Третє місце ділять POWERCOLOR і SAPPHIRE із загальною часткою продажів близько 10%.

Скільки відеокарт можна використовувати для Майнінг

Стільки, на скільки у вас вистачить грошей. Тому що чим більше у вас обладнання, тим більше сумарний хешрейт. А чим більше він, тим більший прибуток. Головне, щоб прибуток був більше збитків. Основний (єдиною) статтею витрат буде електрику.

Щоб дізнатися, скільки у вас буде чистого прибутку, потрібно від усього доходу відняти вартість енергії. Припустимо, в добу ви Майні $ 3, а живете в Москві. Вартість 1 кВт / год складає 1.79 рублів. Тобто приблизно 3 центи. Швидше за все ви будете витрачати десь близько 500 Вт / год.

У добі 24 години. Значить, якщо Майні цілодобово, у вас буде набігати 36 центів. Виходить, чистий дохід складе 3.63 долара на добу. А в місяць ви будете отримувати 108.9 долара.

Якщо ви купуєте нову відеокарту, вам потрібно знати, за який термін вона окупиться. Такий дохід дозволяє отримувати відеокарта AMD Saphire RX 470. Коштує вона близько 30000 рублів, тобто 500 доларів. Щоб окупити її, потрібно Майні 5 або 6 місяців.

Зазвичай люди ставлять по 4 відеокарти. Якщо поставити 4 таких, що місячний дохід складе $ 435. Окупність так само і залишиться в межах 5 або 6 місяців, але коли все окупиться, у вас буде стабільний дохід без вкладення часу і сил. Але і коштувати така ферма буде від 2000 доларів.

Як заробляти більше на Майнінг за допомогою відеокарт

Як заробляти більше на Майнінг за допомогою відеокарт

Багато Майнер займаються оверклокінгом. Тобто вони розганяють відеокарти, щоб збільшити їх потужність. При цьому зростає не тільки дохід, а й температура. І потрібно вкладати додаткові гроші в охолодження. Хоча нормальна температура відеокарти при Майнінг становить 80 градусів.

Тому охолодження дуже важливо, навіть якщо зовсім не розганяти. Можна поставити, наприклад, водяне охолодження або працює на фреоні. Так само в кімнаті обов'язково повинен бути кондиціонер. Особливо це важливо влітку, тому що температура повітря вже сама по собі висока.

Деякі виносять ферми на балкон, щоб не витрачатися на охолодження. Але у такого способу є свої мінуси:

 1. Не можна накрити ферму, бо інакше повітря не буде вистачати. А якщо цього не зробити, фермі можуть пошкодити опади або птиці.
 2. Закритий балкон швидко прогріється, тому Майні там не вийде.

Краще вкластися в охолодження, ніж потім втратити ферму, і витратити ще 2000 доларів на нову.

Розганяти намагаються в межах 25%, але деякі йдуть далі.

Працюють відеокарти для Майнінг приблизно 2-3 роки. Потім вони вичерпують свій ресурс і або згорають, або просто починають гірше працювати. Однак за цей час карти окупають себе від 4 до 6 разів, що дуже навіть добре.

Які програми використовують для Майнінг

Ось список популярних програм і невелика їх опис:

 • 50Miner. Компактна програма. Щоб почати Майні, потрібно просто ввести логін і пароль. Установка і складна настройка не потрібні;
 • BFGMiner. Консольна програма з легким керуванням. Можна навіть міняти швидкість вентиляторів на відкритих;
 • Ufasoft Miner. Програма з великим функціоналом і кількістю налаштувань;
 • CGMiner. Тут вбудована функція розгону;
 • DiabloMiner. У ній можна перемикатися між CPU і GPU.

Зрозуміло, список більше, але це найосновніші. Більш докладний матеріал про програми для Майнінг тут .

Висновки: Майнінг - це прибутково?

При правильному підході, Майнінг - прибуткова справа. Найчастіше все вкладення окупаються приблизно за півроку. Потім залишається тільки отримувати чистий дохід.

Кілька цікавих фактів про Майнінг

 • У криптовалюта теж є свої номінали. Найвідоміший - Сатоши. Він дорівнює 0.00000001 біткойнов, а назву отримав в частину творця цієї криптовалюта;
 • З 5 січня 2009 року до 25 січня 2010 року Майнінг займався всього одна людина. Він заробив близько 1000000 біткойнов, більшість з яких ніколи не витрачав. Це означає, що є доларовий мільярдер, про який ми нічого не знаємо і який піднявся на біткойнов. На сьогоднішній день його стан може перевищувати 4 мільярди доларів;
 • Максимальна кількість біткойнов обмежена - воно не може перевищувати 21 мільйон, тому до 2033 року займатися Майнінг стане невигідно, а до 2140 - неможливо.

Як визначити хешрейт відеокарти?
Від чого залежить хешрейт?
Що таке хешрейт?
Як визначити хешрейт відеокарти?
Від чого залежить хешрейт?
Висновки: Майнінг - це прибутково?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью