• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як викликати командний рядок? Запуск командного рядка.

 1. Як викликати командний рядок: меню «Пуск»
 2. стандартні програми
 3. Як викликати командний рядок: контекстне меню будь-якої папки
 4. Як викликати командний рядок: ОС Windows 8.1
 5. 1 спосіб
 6. 2 спосіб
 7. 3 спосіб
 8. В яких випадках може знадобитися?
 9. способи
 10. Меню «Пуск»
 11. застосовуємо клавіатуру
 12. Через "Провідник"
 13. Який варіант кращий?
 14. Запускаємо за допомогою пошуку
 15. Відкриваємо командний рядок з меню Пуск
 16. Відкриваємо CMD з системної папки windows
 17. Командний рядок в режимі адміністратора за допомогою диспетчера задач
 18. Створюємо ярлик командного рядка на робочому столі

Для початку розберемося, що таке командний рядок. Інтерфейс командного рядка (консолі) - текстовий. Користувач вводить з клавіатури певні команди, система їх виконує. Командний рядок використовується, наприклад, для до сайту (сервера) або для при проблемах з інтернетом.

В ОС Windows NT (Windows 2000 і вище) використовується інтерпретатор командного рядка cmd.exe, що прийшов на зміну застарілому інтерпретатору command.com, який використовувався в системах сімейства Windows 9x і MS-DOS. Інтерпретатор переводити текстову команду в зрозумілий системі вид. Запустити командний рядок в Windows означає запустити додаток cmd.exe.

Щоб викликати командний рядок, можна використовувати один з наступних способів.

Натискаємо на кнопку «Пуск». У меню, вибираємо пункт Виконати. У вікні, в рядку Відкрити вводимо назву програми cmd.exe і натискаємо на кнопку ОК або натискаємо на клавішу Enter на клавіатурі. Для того, щоб викликати вікно Виконати, можна використовувати і клавіші Win + R (Win - клавіша з логотипом Windows в нижньому ряду клавіатури).

Можна відкрити командний рядок і більш «традиційним» способом, вибравши її зі списку встановлених програм . Для цього знову-таки натискаємо на кнопку «Пуск», в меню вибираємо пункт Усі програми, в ньому - пункт Стандартні, і зі списку стандартних програм вибираємо потрібну нам програму - Командний рядок.

Але запущена таким чином командний рядок може не дозволити вам виконувати певні команди. Щоб домогтися свого, потрібно запустити командний рядок від імені адміністратора. Для цього «добираємося» до командного рядка попереднім способом (Пуск - Всі програми - Стандартні), але натискаємо по словосполученню Командний рядок не лівою кнопкою миші, а правою. Відкриється контекстне меню. У ньому натискаємо на пункт Запуск від імені адміністратора. При цьому може з'явитися діалогове вікно: «Дозволити наступній програмі внести зміни на цьому комп'ютері?». Сміливо тиснемо «Так».

Щоб не виконувати одні і ті ж маніпуляції при кожному запуску командного рядка можна налаштувати автоматичний запуск від імені адміністратора. Для цього викликаємо контекстне меню тим же способом, що і в попередньому випадку, але замість пункту Запуск від імені адміністратора вибираємо пункт Властивості. У діалоговому вікні властивостей переходимо на вкладку Ярлик і натискаємо на кнопку Додатково. У вікні ставимо галочку навпроти пункту Запуск від імені адміністратора, натискаємо на кнопку ОК, а у вікні властивостей натискаємо Застосувати і ОК.

До складу Windows 7 входить розширювана оболонка інтерфейсу командного рядка, Windows PowerShell . Її можна використовувати замість стандартної командного рядка. Запустити Windows PowerShell так само просто, як і звичайну командний рядок (cmd.exe): Пуск - Всі програми - Стандартні - Windows PowerShell.

Запустивши командний рядок, ви можете подивитися список найбільш часто використовуваних команд. Для цього потрібно ввести команду help і натиснути на клавішу Enter. Відкриється список доступних команд. Щоб отримати додаткові відомості про цікавить вас команді, потрібно ввести help імя_команди, наприклад, help tree. Якщо потрібно отримати відомості про певну утиліті, допоможе конструкція імя_утіліти / ?, наприклад, ping / ?.

Командний рядок - досить корисний інструмент Windows , Який може стати в нагоді в різних ситуаціях . І коли наступного разу представник техпідтримки провайдера попросить вас відкрити командний рядок і перевірити пінг, у вас не виникне питання «Як запустити командний рядок?»

Багато хто думає, що робота з командним рядком - доля виключно програмістів. Це не так. Звернення до даного програмного продукту може знадобитися і звичайному користувачеві комп'ютера.

Командний рядок «пов'язує» вас і операційну систему вашої техніки. Шляхом введення певних команд ви можете виконувати різні службові завдання. Повний обсяг прав на виконання ряду дій має тільки адміністратор, тому рекомендується запускати командну консоль саме від його імені. візуально дане додаток являє собою чорне поле з миготливим курсором. Як викликати командний рядок?

Як викликати командний рядок: меню «Пуск»

Найбільш поширений спосіб звернення до рядка - за допомогою меню «Пуск». Важливо відзначити, що для виклику командного консолі недостатньо просто клікнути по ній клавішею миші. Якщо ви хочете мати можливість задавати будь-які команди, здійсните виклик програми від імені адміністратора. Для цього клікаєте правою клавішею по піктограмі «Командний рядок» і в списку, що випадає зупиняєтеся на пункті «Запуск від імені адміністратора».

стандартні програми

 • Клікаєте по клавіші «Пуск».
 • У вікні вибираєте пункт «Всі програми».
 • Далі знаходите папку «Стандартні».
 • Клікаєте пункт «Командний рядок» (правою кнопкою).

Рядок пошуку

 • Переходьте в меню «Пуск».
 • У рядку пошуку, яка розташована в нижній частині відкрилася таблиці, пишіть «cmd».
 • Натиснути клавішу Enter.
 • Пункт «Командний рядок» клікаєте правою кнопкою.

Якщо рядок пошуку не відображається в меню «Пуск», відкрийте його і натисніть клавіші Win і R. У вікні з'явиться рядок, в яку вписуєте «cmd» і клікаєте кнопку «Ок». З одним лише застереженням - при такому способі виклику командна консоль запуститься відразу і буде позбавлена ​​прав адміністратора.


Як викликати командний рядок: контекстне меню будь-якої папки

Перебуваючи на робочому столі, можна викликати додаток cmd.exe без переходу в меню «Пуск».

 • Затискаєте клавішу Shift і тиснете правою клавішею миші по будь-якій папці.
 • У випадаючому списку зупиняєтеся на пункті «Відкрити вікно команд».
 • Вибираєте його.
 • На екрані з'явиться запрошення командного рядка (чорне вікно-поле з миготливим курсором).


На екрані з'явиться запрошення командного рядка (чорне вікно-поле з миготливим курсором)

Як викликати командний рядок: ОС Windows 8.1

Якщо ви є користувачем Windows 8, то реалізація запропонованих варіантів буде дещо інша.

1 спосіб

 • Відкриваєте панель Charms Bar. Для цього необхідно підвести курсор миші до правого боку екрану або набрати з клавіатури поєднання Windows + C.
 • Клікаєте значок пошуку.
 • У рядку пишіть «командний рядок» або «cmd».
 • Далі правою кнопкою миші тиснете по потрібної піктограми - «Запуск від імені адміністратора».


Далі правою кнопкою миші тиснете по потрібної піктограми - «Запуск від імені адміністратора»

2 спосіб

 • Відкриваєте «Всі програми» (аналог «Усі програми» в попередніх версіях ОС). Для цього натискаєте поєднання клавіш Ctrl + Tab або клікаєте правою клавішею миші в будь-який вільному місці екрану і вибираєте «Всі програми».
 • У який з'явився списку знаходите піктограму «Командний рядок».
 • Клікаєте по ній мишею (правою клавішею) і зупиняєтеся на пункті «Запуск від імені адміністратора».


Клікаєте по ній мишею (правою клавішею) і зупиняєтеся на пункті «Запуск від імені адміністратора»

3 спосіб

 • ОС Windows 8.1 дозволяє повернути інтерфейсу «звичний» вид. У лівому нижньому кутку клікаєте правою кнопкою миші по піктограмі-квадратику. У який з'явився списку вибираєте «Робочий стіл». Таким чином робочий стіл набуває класичний вид.
 • Тиснете кнопку «Пуск» (або поєднання клавіш Windows + X) і набираєте «командний рядок».
 • Або переходьте в системний каталог Windows - System32. Знаходьте додаток cmd. Клікаєте по його піктограмі правою клавішею миші і в переліку вибираєте «Запуск від імені адміністратора».


Клікаєте по його піктограмі правою клавішею миші і в переліку вибираєте «Запуск від імені адміністратора»

Командний рядок це програма, яка дозволяє виконувати команди і пакети команд в текстовому режимі . За допомогою командного рядка можна запускати інші програми, вносити зміни в налаштування операційної системи , Переглядати системну інформацію і виконувати інші дії пов'язані з управлінням комп'ютером.

Багато користувачів, почувши про командному рядку, задають цілком логічне запитання, а як викликати командний рядок. У даній статті ми опишемо кілька способів запуску командного рядка в операційній системі Windows.

Спосіб № 1. Виклик командного рядка за допомогою меню Пуск.

Меню пуск призначене для запуску програм. Оскільки командний рядок це теж програма, то її також можна викликати з. Для цього відкрийте меню Пуск - Всі програми - Стандартні - Командний рядок.

Спосіб № 2. Виклик командного рядка за допомогою меню «Виконати».

В операційній системі існує такий спосіб запуску програм як меню «Виконати». Для того щоб відкрити це меню використовуйте комбінацію клавіш Windows + R. Після цього перед вами відкриється вікно «Виконати».


У це вікно потрібно ввести команду «cmd» і натиснути на клавішу введення.

Спосіб № 3. Виклик командного рядка за допомогою пошуку.

В операційній системі Windows 7 і Windows 8 є відмінна система пошуку. З її допомогою можна знайти будь-який файл або програму.

Якщо ви використовуєте Windows 7 то відкрийте меню Пуск і введіть «Командний рядок». Після цього операційна система знайде потрібну програму і запропонує її відкрити.

Після цього операційна система знайде  потрібну програму  і запропонує її відкрити

Якщо ви використовуєте Windows 8, то пошук програми потрібно виконувати на стартовому екрані. Перейдіть до стартового екрану і введіть «Командний рядок». Після цього запустіть програму, яку вам запропонує операційна система.

Спосіб № 4. Виклик командного рядка за допомогою контекстного меню.

Всі знають, як відкрити контекстне меню. Для цього достатньо натиснути правою кнопкою по файл або папці. Але далеко не всі знають, що контекстне меню має приховані функції . Для того щоб побачити всі доступні фунции контекстного меню, потрібно перед його викликом затиснути клавішу Shift.

Отже, для того щоб викликати за допомогою контекстного меню необхідно затиснути клавішу Shift і клацнути правою кнопкою по будь-якій папці або диску. Після цього в потрібно вибрати функцію «Відкрити вікно команнд».

Цей спосіб виклику командного рядка зручний ще й тим, що в даному випадку командний рядок почне свою роботу саме з обраної вами папки або диска.

Спосіб № 5. Відкриття командного рядка безпосередньо.

В крайньому випадку, ви можете безпосередньо. Для цього потрібно перейти в папку C: \ Windows \ system32 \ і запустити файл cmd.exe.

У запропонованій вашій увазі статті будуть описані три основні способи того, як викликати командний рядок в будь-якої версії операційної системи Windows. Будуть надані рекомендації щодо практичного використання того чи іншого методу.

В яких випадках може знадобитися?

коли персональні комп'ютери працювали під управлінням операційної системи MS-DOS, що не був актуальним питання про те, як викликати командний рядок. На той момент робота користувача з ПК здійснювалася за допомогою певного набору команд, кожна з яких відповідала за строго певним чином впливати. Наприклад, команда «format a:» дозволяла повністю відформатувати дискету формату 3,5 дюйма. Подібна організація управління має один істотний недолік: для виконання операцій необхідно пам'ятати і знати безліч команд. Щоб вирішити цю проблему, корпорація «Майкрософт» в своїх пізніших операційних системах візуалізувати інтерфейс. В результаті досить стало навести покажчик маніпулятора на потрібний об'єкт і провести певні дії. Але не всі операції виконуються таким способом. Наприклад, команда «PING» дозволяє протестувати стан локальної обчислювальної мережі, перевірити її працездатність, і зробити це можна тільки через командний рядок. Також за допомогою цього компонента ОС можна відформатувати будь-який накопичувач. Та й функціонування різних DOS-додатків по-іншому неможливо організувати в останніх версіях операційних систем Windows.

способи

Існують наступні варіанти того, як викликати командний рядок:

  За допомогою меню «Пуск».

  З використанням спеціального набору клавіш.

  Із застосуванням «Провідника».

Саме в такій послідовності і будуть далі розглянуті способи вирішення даного завдання і вибраний той, який найкраще застосовувати на практиці.

Меню «Пуск»

Найбільш простий запуск командного рядка заснований на використанні клавіші «Пуск». Тільки от не всі операційні системи від «Майкрософт» мають такий елемент інтерфейсу. Наприклад, Windows 8 і Windows 8.1 не можуть похвалитися його наявністю. Як результат, цей спосіб для них вже не застосуємо.

Алгоритм вирішення даного завдання в цьому випадку такий:

  Натискаємо кнопку «Пуск». Це можна зробити і за допомогою лівої клавіші маніпулятора, і з використанням відповідної кнопки на клавіатурі (на ній зображений логотип ОС).

  У списку вибираємо пункт «Всі програми». Дана операція теж може бути виконана за допомогою клавіатури (використовуємо клавіші навігації зі стрілками і тиснемо в кінці Enter) або з використанням маніпулятора (наводимо покажчик і тиснемо його ліву кнопку).

  Аналогічним способом вибираємо пункт «Службові».

  На наступному етапі вибираємо «Командний рядок».


На наступному етапі вибираємо «Командний рядок»

застосовуємо клавіатуру

Більш складним в порівнянні з використанням меню «Пуск» є спосіб, який заснований на застосуванні клавіатури. В цьому випадку необхідно пам'ятати одну комбінацію клавіш. Але, з іншого боку, цей спосіб найбільш універсальний і працює на всіх версіях операційної системи, включаючи 8 і 8.1. А порядок його виконання такої:

  Перемикаємо мову введення на англійську.

  На наступному етапі затискаємо клавішу Win (з логотипом операційної системи «Майкрософт») і, не відпускаючи її, тиснемо на англійську букву R. Відкриється вікно «Виконати».

  Переводимо курсор в поле введення даного вікна за допомогою маніпулятора.

  Набираємо команду «CMD» і тиснемо Enter.

Після цього відкриється відповідне вікно і можна буде вводити в нього команди командного рядка.


Через "Провідник"

це найбільш складний спосіб запуску. Виконуємо наступні дії:

  Запускаємо будь-яким зручним способом "Провідник". Це можна зробити за допомогою поєднання клавіш Win і англійської Е або шляхом натискання покажчика маніпулятора на його піктограмі на робочому столі.

  У вікні, в правій колонці переходимо на диск з операційною системою (зазвичай це «С:»).

  На завершальному етапі в відкритому каталозі потрібно знайти файл з назвою «CMD.EXE» і запустити його шляхом подвійного натискання лівої кнопки маніпулятора.

Надалі відкриється вже звичне вікно, в якому можна буде вводити команди командного рядка. В якості альтернативи можна використовувати адресний рядок провідника і там набирати раніше наведений шлях. Але це не зовсім зручно, оскільки потрібно постійно пам'ятати значний набір символів.

Тепер скажемо кілька слів про те, як дізнатися повний внутрішній список команд. Командний рядок дозволяє вирішити це завдання легко і просто. Для цього достатньо ввести слово «help» і натиснути клавішу Enter. У відповідь з'явиться повний перелік внутрішніх команд. Тобто це ті, які вбудовані в саму оболонку емуляції операційної системи MS-DOS. Є також і зовнішні команди. Це не тільки програми командного рядка, а ілюбое інший додаток ОС Windows. В цьому випадку заходимо в директорію, де встановлена ​​програма, за допомогою команди «CD ім'я каталогу». Наприклад, нам потрібно запустити програму soffice.exe, розташовану в каталозі Program files на диску D. У цьому випадку послідовність команд така:

C: \ D: / * переходимо на розділ D жорсткого диска * /.

D: \ CD Program Files / * заходимо в каталог Program Files * /.

D: \ Program Files \ soffice.exe / * запуск програми soffice.exe * /.

В кінці кожного рядка не забуваємо натискати Enter - підтвердження здійснюваних дій. Справа флеш-рисками обмежені коментарі, які пояснюють те, що виконується.


Справа флеш-рисками обмежені коментарі, які пояснюють те, що виконується

Який варіант кращий?

В рамках даного матеріалу описані три основні способи того, як викликати командний рядок в операційних системах Windows . З позиції простоти і універсальності на практиці найкраще використовувати другий з них, який базується на спеціальному поєднанні клавіш і використанні вікна «Виконати». Цей спосіб працює у всіх без винятку версіях ОС. Та й при його реалізації необхідно провести мінімальну кількість маніпуляцій. Єдиний його недолік - це пам'ятати спеціальну комбінацію клавіш Win + R. Але це не настільки вже й складно. Крім того, кнопка Win використовується в багатьох інших поєднаннях, наприклад, якщо разом з нею натиснути англійську Е, то запуститься «Провідник». Таким чином, саме цей метод і рекомендується використовувати на практиці. Успіхів!

Привіт друзі! Ви шукайте, як запустити командний рядок від імені адміністратора? Шукайте простий і робочий метод ?! Думаю, Ви зайшли за адресою. Запитайте чому, а справа в тому, що я як раз вирішив написати інструкцію, як без особливих проблем користувач зміг самостійно запустити cmd від імені адміністратора.

Ідеєю написання матеріалу було питання хорошого знайомого. Я звичайно ж йому розповів як краще зробити. Минуло кілька днів, і я подумав, а чому б не написати інструкцію, щоб будь-який користувач зміг з легкістю запустити cmd від адміна і виконати потрібні команди в ній.

Постараюся розповісти простою, доступною мовою все можливі способи запуску командного рядка в windows 7. А їх, повірте багато. є прості способи , Тобто трохи складніше. Всі методи розташував в порядку зростання. Що значно полегшить вибрати потрібний і відповідний в вашому випадку.

В ідеалі, Вам не обов'язково використовувати всі перераховані способи, візьміть парочку і вперед. Цього буде досить. Мій Вам рада, пробіжіть очима по всіх способів, для загального розвитку, а раптом знадобиться. Буває ситуація коли користувачеві зручно запускати з ярлика робочого стала, ніж шукати в ОС. Вибирати тільки Вам.

Час від часу нам доводиться запускати cmd в windows з правами адміністратора або іншими словами привілейоване вікно. За замовчуванням це вікно відкривається з обмеженим функціоналом і деякі команди не можуть бути виконані, тобто ніяких змін не вийде внести.

Зроблено це не просто так, це свого роду захист операційної системи, тому що деякі команди впливають на завантаження і на нормальну роботу віндовс.

Ситуації бувають різні, і потреби різні, виникають ситуації, коли виконання тієї чи іншої команди вимагає виробляти в командному рядку, та не просто так, а щоб у вас були права адміністратора. Для внесення змін.

Примітка: Будьте уважні при виконанні команд, тому що зміни вносяться безпосередньо в ОС. І може порушити її працездатність! Якщо не знаєте за що відповідає дана команда , Що не виконуйте її з правами адміністратора.

Оскільки запуск cmd у всіх версіях windows різний , Ми їх з Вами і розглянемо детальніше кілька способів.

понеслася)

Запускаємо за допомогою пошуку

Даний спосіб буде працювати в операционках windows 7 і windows vista , Оскільки вони є єдиними версіями windows які підтримують пошук в меню Пуск.

Натисніть правою кнопкою миші на іконці і виберіть з контекстного меню


Натисніть правою кнопкою миші на іконці і виберіть з контекстного меню

В результаті має відкритися вікно командного рядка з заголовком - «Адміністратор: Командний рядок або Адміністратор: C: \ Windows \ System32 \ cmd.exe»


exe»

Відкриваємо командний рядок з меню Пуск

Даний спосіб швидше за все дубль першого способу, трохи інше місце запуску, але як спосіб запуску має місце бути і я про нього також вирішив розповісти.

Відкриваємо «Пуск> Всі програми> Стандартні» шукаємо «Командний рядок»


Відкриваємо «Пуск> Всі програми> Стандартні» шукаємо «Командний рядок»

Натискаємо правою кнопкою миші і вибираємо в контекстному меню пункт «Запуск від імені адміністратора»

В результаті отримуємо відкрилося привілейоване вікно для введення команд.

Відкриваємо CMD з системної папки windows

Командний рядок можна запускати як звичайну програму в виндовс, це означає, що ми можемо знайти запускной файл в системній папці і запустити звідти.


Визначаєте і шукайте файл cmd.exe у відповідній папці:

Для windows 32 bit cmd.exe знаходиться: \ Windows \ System32

Для windows 64 bit cmd.exe розташований: \ Windows \ SysWOW64

Примітка: Командний рядок, а саме запускной файл в Windows x64 є і в system32 і в SysWOW64. Так що можете запуску його з будь-якої папки, головне від імені адміністратора.

Після того як знайдете клацаєте на файлі правою кнопкою миші і виберіть в меню пункт «Запустити від імені адміністратора»

От і все.

Командний рядок в режимі адміністратора за допомогою диспетчера задач

Скористатися методом запуску можна так само легко а попередні, для цього натисніть на клавіатурі Ctrl + Alt + Del і виберіть запустити диспетчер задач, у вікні, виберіть Файл - Нова задача


У рядку наберіть cmd потім поставте галочку Створити завдання з правами адміністратора. Натисніть ОК. Запускається командний рядок яка буде з прівелігерованное правами, або іншими словами адміністраторськими правами. За допомогою якої можна вносити зміни в систему.

Для способу запуску з диспетчера задач, можна також використовувати спрощений запуск, в якому не буде потрібно нічого набирати, просто відкрийте диспетчер задач, далі натисніть і утримуйте на клавіатурі клавішу Ctrl натисніть Файл - Нова задача (Виконати ...) після чого відкриється командний рядок вже з правами адміністратора.

Створюємо ярлик командного рядка на робочому столі

І на завершення, як бонус, вирішив розповісти цікавий спосіб, в плані реалізації. А можливо і не з реалізації а з доступності методу запуску. Для того, щоб створити ярлик cmd на робочому столі і в подальшому запускати завжди з правами адміністратора.

Клацніть правою кнопкою миші в порожній області на робочому столі, в контекстному меню виберіть Створити> Ярлик


Клацніть правою кнопкою миші в порожній області на робочому столі, в контекстному меню виберіть Створити> Ярлик


У наступному вікні потрібно вказати ім'я для створюваного ярлика, в моєму випадку я вказав Командний рядок (Адміністратор), і натисніть Готово. Але це ще не все, потрібно встановити значення для запуску, в нашому випадку з правами адміністратора.


Натисніть на новостворений ярлик правою кнопкою миші, виберіть Властивості. У вікні натисніть на кнопку Додатково, яка розташована внизу. І поставте галочку Запускати від імені адміністратора, Далі натисніть 2 рази на кнопку ОК і пробуєте запускати.


Відкриється вікно cmd з правами адміністратора. У чому ви переконаєтеся в заголовку вікна. Даний метод буде корисний, якщо ви часто використовуєте командний рядок і вносите зміни в систему.


PS Давайте підіб'ємо підсумки зробленого. У підсумку отримуємо 5 легких способів як запустити командний рядок з правами адміністратора. Всі способи скоєно робочі і застосовні, так, що можете вибрати відповідний для Вас і використовувати, плюс можете розповідати знайомим і близьким, кому завгодно. Просто деякі не знають що таке командний рядок і як вона запускається.

Якщо ви знаєте ще способи запуску cmd з адмінській правами, пишіть в коментарях або через зворотний зв'язок, доповнимо статтю Корисна інформацією . А так же залишайте свої зауваження і пропозиції за статтею. Завжди раді.

Вконтакте

При цьому може з'явитися діалогове вікно: «Дозволити наступній програмі внести зміни на цьому комп'ютері?
Якщо потрібно отримати відомості про певну утиліті, допоможе конструкція імя_утіліти / ?
Наприклад, ping / ?
І коли наступного разу представник техпідтримки провайдера попросить вас відкрити командний рядок і перевірити пінг, у вас не виникне питання «Як запустити командний рядок?
Як викликати командний рядок?
В яких випадках може знадобитися?
Який варіант кращий?
Ви шукайте, як запустити командний рядок від імені адміністратора?
Шукайте простий і робочий метод ?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью