• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перевести в готівку біткоіни в Росії відразу декількома способами

 1. Як перевести в готівку біткоіни в Росії: три способи
 2. Як перевести в готівку біткоіни через онлайн-обмінники
 3. Біткоіни-автомати АТМ
 4. Як перевести в готівку біткоіни за допомогою сервісу Wirex
 5. Як перевести в готівку біткоіни іншими способами
 6. прямий обмін
 7. Онлайн-обмін
 8. Висновки: як перевести в готівку біткоіни в Росії

Як перевести в готівку біткоіни в Росії  У всіх власників криптовалюта рано чи пізно виникає питання: «Як перевести в готівку біткоіни в Росії

Як перевести в готівку біткоіни в Росії

У всіх власників криптовалюта рано чи пізно виникає питання: «Як перевести в готівку біткоіни в Росії?» Для росіян існує більше п'яти способів того, як отримати готівкові гроші за біткоіни на руки. Крім того, в деяких містах вже встановлені біткоіни-автомати АТМ, які працюють за принципом банкомату. Всі способи переведення в готівку описані далі.

Як перевести в готівку біткоіни в Росії: три способи

Є три основних способів того, як швидко і без ризиків перевести в готівку криптовалюта в Росії. Це можна зробити через автоматичні обмінники, спеціальні сервіси і навіть в автоматах. Всі ці способи є практично безризиковими, тобто гроші дійсно будуть отримані на руки.

Як перевести в готівку біткоіни через онлайн-обмінники

Всі знають автоматичні обмінники - сайти, де можна обміняти одну валюту на іншу і здійснити її висновок. Так як біткоіни зайняв почесне лідируюче місце серед криптовалюта, то тепер його внесли в свої списки і обмінники. Вони вказують напрямки обміну, поточний курс і іншу важливу інформацію.

Вони вказують напрямки обміну, поточний курс і іншу важливу інформацію

Як перевести в готівку біткоіни через онлайн-обмінники

Інструкція обміну біткоіни через онлайн-обмінники.

 1. Потрібно вибрати надійний сайт і зареєструватися на ньому. Важливо, щоб він був російським, мав свої офіційні пункти виведення. Рейтинг обмінників є на багатьох сайтах, а відгуки допоможуть остаточно визначитися з відповідним ресурсом. Іноді процедура реєстрації є верифіковані-потрібно вказати паспортні та інші дані. Не варто переживати через це, так як ця інформація залишається прихованою і дозволяє підтвердити кожен висновок. Жоден інший людина не зможе випадково вивести біткоіни з такого зареєстрованого аккаунта.
 2. Після реєстрації слід ознайомитися з поточному курсом біткоіни. Протягом тижня і навіть дня він може постійно змінюватися. На момент обміну і виведення криптовалюта використовується поточний курс. Гроші будуть виведені саме по ньому. Ця сума фіксується, зберігається в тікет особистого кабінету і не може змінитися.
 3. Далі звертаємо увагу на направленіяобмена біткоіни на сервісі. Наприклад, вони можуть бути переведені в готівку таким чином: переведені на карту банку, гаманець платіжної системи, видані готівкою в пункті обмінника.
 4. Як тільки буде обраний напрямок обміну слід вказати, яку суму біткоіни необхідно віддати. Сервіс моментально розрахує розмір суми в рублях або іншій валюті, яку користувач отримає готівкою, на карту або в інший спосіб. Потрібно пам'ятати, що з цієї суми відразу ж віднімається і комісія обмінника. Це невелику винагороду за надану послугу.
 5. Після цього потрібно підтвердити операцію. Часто для цього потрібно ввести код, який прийшов на прикріплений номер телефону. Усі транзакції зберігаються в тікет особистого кабінету. Там же є і статус заявки. Наприклад, якщо гроші були отримані, то вказується, що операція виконана і т.д.

Автоматичні обмінники мають великі переваги у вигляді швидкого обміну, можливості вибрати напрямки, валюту, суму та інші параметри. Є і служба підтримки, а також офіційні пункти обміну в одному або відразу декількох містах. Саме тому біткоіни можна обміняти і отримати не тільки на карту, гаманець, але навіть і на руки у вигляді готівки. Зрозуміло, попередньо відбувається обмін на іншу валюту.

Єдиний недолік таких сайтів-це нестабільна їх робота, тимчасова відсутність резерву грошей в певній валюті. Але все це не так критично, поетом такий спосіб обміну вважається найпопулярнішим.

Біткоіни-автомати АТМ

До 2017 року можна було тільки мріяти про банкоматах платформи біткоіни. Тепер такі автомати АТМ є відразу в декількох містах Росії: Москві, Єкатеринбурзі та в Санкт-Петербурзі. Це справжнісінькі банкомати, в яких можна отримати готівку, обмінявши біткоіни.

Це справжнісінькі банкомати, в яких можна отримати готівку, обмінявши біткоіни

Як перевести в готівку біткоіни в Росії через автомати

Це обладнання називають біткоіноматамі і добре відгукуються про його стабільної роботи. Але це не особливо допомогло йому прижитися в містах Росії з двох причин:

 1. Біткоіноматов було занадто мало.
 2. Вони користувалися малим попитом.

Зараз існує тенденція Майнінг, накопиченні кпріптовалюти, використання її на торгах валютних бірж для отримання заробітку. Мало хто хоче попрощатися з цієї зростаючої в ціні цифровий монетою.

Як перевести в готівку біткоіни за допомогою сервісу Wirex

Про сервіс Wirex знає майже кожен власник біткоіни. Це справжня «палочка-виручалочка» для тих, кому потрібно перевести в готівку цю криптовалюта без зайвих ризиків і як можна швидше. Тепер переведення в готівку відбувається практично моментально, без посередників і затримок.

Тепер переведення в готівку відбувається практично моментально, без посередників і затримок

Як перевести в готівку біткоіни за допомогою сервісу Wirex і його карти

Раніше сервіс Wirex називався E-coin, але в 2016 році він отримає справжню назву. Сайт підтримує технологію блокчейна і тому безпосередньо працює з біткоіни-гаманцями. Щоб здійснити обмін і виведення готівки, потрібно:

 1. Зареєструватися на сервісі.
 2. Замовити на сайті Wirex карту. Вона може бути класичної (пластикової) або ж віртуальної (електронної). Це займає небагато часу, а сама послуга є платною.
 3. Прив'язати до свого профілю і карті свій біткоіни-гаманець.
 4. На сторінці сайту виконати обмін криптовалюта на інші гроші і замовити готівковий висновок на віртуальну або пластикову карту.
 5. Операцію потрібно підтвердити.
 6. Гроші практично моментально перераховуються на карту.
 7. Далі їх можна зняти або використовувати на свій розсуд.

Що стосується пластикової карти Wirex, то вона може бути використана в звичайних банкоматах. Вона має підтримку ПС Visa і MasterCard.

Вона має підтримку ПС Visa і MasterCard

Як перевести в готівку біткоіни через карту Wirex

Переваги Wirex:

 • Можливість замовити карту.
 • Моментальний обмін і висновок.
 • Обмін біткоіни на різні валюти: від рублів до доларів і навіть фунтів.
 • Сервіс не підпорядкований жодному банку, працює самостійно.
 • Використовується тільки актуальний курс біткоіни по відношенню до інших валют.
 • Мінімальна комісія.

Переваги цього сервісу можна перераховувати довго, але зрозуміло одне - перевести в готівку криптовалюта можна практично моментально і в онлайн-режимі. Гроші можуть бути переведені в готівку не тільки в Росії, але і місті іншої країни.

Як перевести в готівку біткоіни іншими способами

Якщо проявити фантазію, то нескладно здогадатися, як ще можна перевести в готівку біткоіни в Росії. Старого-доброго звичайного обміну з рук ніхто не відміняв. А скільки існує пропозицій від різних проектів, організаторів конкурсів? Розглянемо всі ці способи більш детально.

прямий обмін

Припустимо, у одного користувача, який мешкає в Росії, є на біктоін-гаманці ця крпітовалюта. Йому потрібно від неї позбутися, а точніше перевести в готівку на рублі або іншу валюту. Інший же користувач, навпаки, хоче купити біткоіни. Якщо обидва цих людини зможуть домовитися про угоду, то станеться самий звичайний обмін. Такі пропозиції є на форумах, різних тематичних сайтах і т.д. Немає більш простого способу переведення в готівку, чим самий звичайний обмін з рук на руки.

Немає більш простого способу переведення в готівку, чим самий звичайний обмін з рук на руки

Як перевести в готівку біткоіни через пряму угоду

На цьому переваги прямого обміну закінчуються. Угода не є підтвердженою, чимось забезпеченої, відсутні будь-які гарантії. Якщо домовитися про неї, то є ризик натрапити на шахрая. Де гарантії, що він отримає біткоіни і віддасть готівку? Їх просто немає.

Щоб цього не сталося, слід домовлятися про угоду з добре знайомими людьми, писати розписки або знаходити інші способи отримання гарантій. Можна ретельно пошукати на форумах людей, які давно займаються обміном і мають підтверджений статус, хороші відгуки.

Онлайн-обмін

Біткоіни можна не тільки перевести в готівку, але відразу ж використовувати ці гроші для будь-яких цілей. Якщо має бути якась покупка, то криптовалюта може бути витрачена на неї в мережі. Для цього слід знайти інтернет-магазини, сайти, які приймають її і відразу ж автоматично обмінюють на іншу валюту. Під час оплати відбувається конвертація і списання цифрових монет з гаманця.

Під час оплати відбувається конвертація і списання цифрових монет з гаманця

Як перевести в готівку біткоіни онлайн

Багато організаторів онлайн-змагань, конкурсів пропонують у вигляді винагороди біткоіни. Вони ж надають можливість обміняти їх на ті ж ігри та інші товари, послуги. Звичайно ж, це далеко від класичного переведення в готівку, але чимось схоже на нього. Спритні користувачі і зовсім здогадалися купувати за криптовалюта певні товари і тут же продавати їх іншим людям за реальні гроші. Це займає більше часу, але зате дозволяє отримати гроші на руки.

Висновки: як перевести в готівку біткоіни в Росії

У Росії є більше п'яти способів того, як обміняти і перевести в готівку біткоіни:

 1. Скористатися автоматичними обмінниками. Це надійний спосіб, завдяки якому можливо переведення в готівку по актуальному курсу відразу на карту, гаманець електронних платіжних систем і т.д. Якщо обмінник має офіційні пункти видачі грошей, то можна отримати їх по найближчою адресою.
 2. За допомогою біткоіни-автоматів АТМ. Вони встановлені тільки в трьох містах Росії, але нічим не відрізняється від звичайних банкоматів. У них гроші відразу ж видаються на руки готівкою.
 3. Цей сервіс чимось схожий на обмінник, але він пропонує і випуск віртуальних пластикових карт. З їх допомогою переведення в готівку відбувається в звичайних банкоматах йди в інший спосіб. Все відбувається практично моментально і без зайвих ризиків.
 4. Прямий обмін з рук на руки-простий, але небезпечний спосіб.
 5. Купівля товарів за криптовалюта і перепродаж їх за реальні гроші.

Всі способи підходять для жителів різних міст Росії та дозволяють досить швидко обміняти криптовалюта на реальні гроші.

Вступайте в нашу групу вКонтакте

А скільки існує пропозицій від різних проектів, організаторів конкурсів?
Де гарантії, що він отримає біткоіни і віддасть готівку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью