• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як завантажити безкоштовно фотографії та ілюстрації високої якості? Безкоштовні стокові зображення з фотобанків

 1. фотобанк Shutterstock
 2. фотобанк Depositphotos
 3. фотобанк Dreamstime
 4. фотобанк iStockphoto
 5. фотобанк Fotolia
 6. Фотобанк 123 Royalty Free (123RF)
 7. фотобанк Crestock

Якщо Ви вже працюєте на фотобанках досить тривалий час, то напевно, Ви в курсі про наявність Free section на сайтах фотобанків. У цих розділах Ви зможете безкоштовно скачати добірку фотографій і ілюстрацій високої якості, пропонованих фотобанків безоплатно. Але, є велика кількість людей, які до сих пір в пошуках якісних безкоштовних зображень, які можна використовувати на законних підставах, переривають гори сайтів в Інтернеті і не завжди успішно. Ось, для всіх, кого цікавить легальне отримання безкоштовних зображень, публікування і на фотобанках, я і хочу розповісти про те, де і як взяти (скачати) якісні безкоштовні фотографії та ілюстрації.

безкоштовні фотографії та ілюстрації

Отже, практично всі кращі фотобанки пропонують для використання базу безкоштовних стокових зображень з їх портфоліо. Ці збірки безкоштовних зображень, публікування і на фотостоках поповнюються і змінюються щодня. Зрозуміло, що кількість і вибір зображень в таких вибірках на фотостоках значно менше кількості зображень, які пропонуються для стандартної покупки. Та й якість безкоштовних зображень набагато нижче. Так як, я вважаю, Ви здогадалися, що для безоплатного користування або, іншими словами, безкоштовного скачування пропонуються зображення, які з тих чи інших причин не продаються взагалі або ж продаються дуже рідко, тобто платити за такі зображення на фотобанках покупці не готові. Хоча, без винятків не обходиться. Ну, да ладно, якщо є шанс отримати зображення безкоштовно, то навіщо відмовлятися ?!
До речі, багатьох зацікавить причина, по якій фотостоки займаються такою благодійністю. Тут, як раз нічого дивного немає. Звичайний маркетинговий хід для того, щоб привернути увагу нових покупців. Людина, прийшовши на фотобанк за безкоштовними зображеннями і не виявивши нічого підходящого з безкоштовної секції для скачування, цілком може звернути свій погляд на фотографії та ілюстрації, які пропонуються для покупки. Або ж, скачавши щось з безкоштовної секції фотобанку, користувач в наступний раз, коли йому вже потрібно купити фотографію або ілюстрацію на фотостоці , Прийде якраз на сайт цього стоку.
Також, я вважаю, всім повинно бути цікаво, а в чому вигода автора зображення, чому безкоштовні фотографії та ілюстрації вигідні авторам стоків? Тут теж все досить просто і практично. Додавання фотографій і ілюстрацій в секцію для безкоштовного скачування, дозволяє автору популяризувати своє портфоліо, так як людина, яка бажає завантажити безкоштовний фото або вектор, може поцікавитися іншими зображеннями в портфоліо даного автора і навіть щось придбати. Також, додаючи безкоштовні зображення для скачування, автор трохи піднімає свій рейтинг на фотобанку. Ну, і крім того, це ще одна можливість заробітку для авторів. Наприклад, фотобанк Фотолія платить авторам $ 0.50 за фотографії та ілюстрації, внесені в розділ для безкоштовного скачування. Єдине обмеження для авторів при додаванні зображень полягає в тому, що в безкоштовну секцію можна вносити фотографії та ілюстрації, які представлені в портфоліо автора на Фотоліі не менше 2 років і за цей час жодного разу не продалися. До речі, вельми важливий нюанс. Автор, якщо робота забракована для прийому інспекторами стоку, може спробувати подати її для додавання в безкоштовну базу фотографій і інших зображень. Правда, в цьому випадку зображення теж буде проходити через інспекторську перевірку, хоча 2 роки йому чекати не доведеться, як у випадку зображень, прийнятих в платну базу.
А, наприклад, на фотобанку Crestock автор може запропонувати своє зображення для включення в безкоштовну секцію і отримати разову винагороду в сумі 5 доларів. Але, кожне таке зображення попередньо узгоджується інспекторами Crestock. На фотобанку iStockphoto також досить непросто додати зображення в безкоштовний розділ. Охочих дуже багато, але беруть тільки найкраще. Тому, якщо Ви хочете додати якусь фотографію або ілюстрацію в безкоштовну секцію на фотобанку Айсток, то Вам потрібно буде через форму контактів на сайті Айса відправити запит інспекторам фотобанку і отримати від них узгодження.
Так, хочу ще уточнити, що так як все безкоштовно, то цілком логічно, що фотобанки накладають певні обмеження для використання таких безкоштовних зображень, як то:
• Обмеження розміру бажаного зображення
• Обмеження у використанні безкоштовного зображення
• Обмеження доступних для скачування безкоштовних зображень, не дивлячись на те, що в безкоштовній основі фотобанку може бути набагато більше безкоштовних фотографій і ілюстрацій.
У нинішній час не всі провідні фотостоки пропонують фотографії та ілюстрації для безкоштовного скачування. Дані секції, де можна скачати безкоштовні фотографії та ілюстрації, є на фотобанках Shutterstock, Fotolia, iStockphoto, Dreamstime, 123 RF і Crestock. Але, кожен фотобанк, в свою чергу, як я вже писала вище, накладає певні обмеження для роботи з зображеннями в безкоштовній секції. Так, і ще один важливий момент: для того щоб завантажувати зображення з безкоштовної секції, Вам потрібно зареєструватися на фотобанку. Далі пропоную Вам для ознайомлення огляди фотобанків, що пропонують безкоштовні стокові фотографії та ілюстрації.

фотобанк Shutterstock

На Шатерстоке щотижня можна безкоштовно отримувати одну фотографію і одну ілюстрацію. Правда, є один нюанс - можливості самостійно вибирати безкоштовне зображення у Вас не буде, тобто фотобанк Шаттерсток самостійно вибирає безкоштовну фотографію і ілюстрацію тижні. Хоча, в безкоштовні потрапляють зображення відмінної якості за попереднім погодженням з автором зображення. Щоб завантажувати безкоштовні фотографії та ілюстрації з Shutterstock, як і на всіх інших фотобанках, Вам потрібно буде пройти реєстрацію в якості покупця фотобанку за цим посиланням:. Якщо у Вас виникнуть питання щодо процесу реєстрації, скористайтеся інформацією по реєстрації для покупців на Шатерстоке . До речі, безкоштовно скачати фотографію і ілюстрацію Ви зможете в будь-якому дозволі і використовувати в подальшому по звичайних умов ліцензії Роялті-Фрі! Щоб подивитися безкоштовні фотографії та ілюстрації, доступні для скачування на цьому тижні, просто перейдіть на головну сторінку сервісу. Безкоштовні фото і вектора тижні постійно демонструються на головній сторінці в нижній її частині зліва. Ось вам приклад безкоштовної фотографії з Shutterstock:

Щоб завантажити безкоштовні ілюстрації і фотографії з Shutterstock треба буде зареєструватися. Про процес реєстрації читайте на моєму блозі в розділі шаттер .

фотобанк Depositphotos

На депозит для безкоштовного скачування пропонується досить вагома добірка якісних фотографій, векторних ілюстрацій і відеороликів. Безкоштовна секція цього стоку розташовується за адресою:. На безкоштовні зображення Депозит особливих обмежень за розміром не встановлює. Безкоштовно можна фото і вектора можна скачати аж до XL дозволу. За відеороликів теж все ок: можна безкоштовно скачувати відеоролики в дозволах від 240P і до 1080P за стандартною ліцензій в форматі MOV. Ось вам приклад безкоштовної фотографії з Depositphotos, доступною на момент написання статті:

Щоб у вас вийшло завантажувати ці безкоштовні фотографії, ілюстрації і ролики з Депозітфотос там треба буде зареєструватися і потім залогінитися в акаунт, як втім і на інших стоках.

фотобанк Dreamstime

На Дрімстайме пропонується для використання досить велика база безкоштовних фотографій і ілюстрацій. Всі безкоштовні зображення, які доступні для скачування, мають хорошу якість. Безкоштовна секція Дрімс знаходиться за адресою:. У цій секції можна здійснювати пошук зображень за ключовими словами. До речі, в результатах пошуку Вам будуть відображатися не тільки безкоштовні зображення, але і платні зображення, які можна купити на фотобанку. Раптом, Вам сподобається платне зображення і Ви захочете його купити? На безкоштовні зображення фотобанк Dreamstime обмежень за розміром не встановлює, правда, є обмеження по допустимому тиражу для використання безкоштовного зображення. Ось вам приклад безкоштовної фотографії з Dreamstime:

Щоб завантажити безкоштовні фотографії та ілюстрації з Dreamstime не забудьте зареєструватися на Дрімс.

фотобанк iStockphoto

Почнемо з самого авторитетного фотобанку мережі Айстокфото. Зображення, які викладаються в секції для безкоштовного скачування, оновлюються щотижня. Також є на сайті Айстока і. Покупець має можливість завантажити 4 безкоштовних фотографії або ілюстрації. Для скачування Вам потрібно пройти реєстрацію на фотобанку по посиланню. Якість зображень, публікування і, пропонованих в безкоштовній секції, відрізняється високою якістю. Всі безкоштовні зображення на сайті iStockphoto надаються на умовах стандартної Роялті-Фрі ліцензії. Ось вам приклад безкоштовної фотографії з iStockphoto :

Щоб отримати безкоштовні фотографії та ілюстрації з Айстокфото обов'язково пройдіть реєстрацію на даному мікростоках.

фотобанк Fotolia

популярний європейський фотостік Fotolia пропонує для використання досить широку базу безкоштовних зображень, публікування і, яка постійно поповнюється новими зображеннями. Для зображень, публікування і з безкоштовною бази Fotolia немає обмежень за розміром, так і використовувати Ви зможете вбрання безкоштовне зображення згідно стандартних умов ліцензії Роялті-Фрі. Правда, щодня Ви зможете завантажувати не більше 16 безкоштовних фотографій і ілюстрацій. Попередньо не забудьте зареєструватися на Фотоліі , Перейшовши за посиланням:. Переглянути зображення з безкоштовної бази Ви можете, перейшовши за цим посиланням:. Ось вам приклад безкоштовної фотографії з Fotolia:

Не забувайте, щоб завантажити зображення з безкоштовної бази Фотолія Вам треба буде зареєструватися на цьому стоці.

Фотобанк 123 Royalty Free (123RF)

Фотобанк 123 Royalty Free (123RF) також пропонує для скачування велика кількість безкоштовних ілюстрацій і фотографій. До речі, дуже багато безкоштовних зображень, публікування і виділяються гарною якістю. На 123 Royalty Free (123RF) фотографи і ілюстратори самостійно вирішують, яке зображення включити в безкоштовну секцію, а також скільки часу буде виставлено зображення в цій секції. Також накладаються обмеження для безкоштовних зображень. Розмір безкоштовного зображення обмежується веб-розміром, а також при тиражуванні кількість копій не повинна перевищувати 10000 штук. Так, зверніть увагу, що в безкоштовній основі на 123RF відсутня можливість пошуку за ключовими словами. Так що зображення можна підбирати, тільки переглядаючи їх по порядку. Знову ж таки, щоб безкоштовно скачати стокові фотографії та ілюстрації з 123 Royalty Free Вам потрібно зареєструватися на 123 Royalty Free (123RF) в якості покупця за посиланням:. Ось вам приклад безкоштовної фотографії з 123 Royalty Free:

Щоб безкоштовно завантажити стокові фотографії та ілюстрації з 123 Royalty Free (123RF) пройдіть реєстрацію на фотобанку.

фотобанк Crestock

Фотобанк Crestock пропонує для безкоштовного скачування одну фотографію або векторну ілюстрацію хорошої якості. Щоб моніторити, які саме зображення на Крестоке доступні для безкоштовного скачування, Ви можете підписатися на rss-стрічку безкоштовних зображень, що викладаються на фотобанку. Ще раз уточнюю, що безкоштовно скачати ілюстрації і фотографії з Crestock можна тільки один раз в день. Приклад безкоштовної роботи (векторний малюнок) з мікростоках Crestock:

Щоб отримати можливість завантажити безкоштовні фотографії та ілюстрації з Крестока не забудьте пройти реєстрацію.

Ось така підбірка фотобанків для безкоштовного скачування зображень. Зрозуміло, що якщо ви шукаєте щось якісне, унікальне, то краще все-таки купувати фотографії та ілюстрації на фотобанках. Само собою зрозуміло, що безкоштовні зображення з фотобанків викачуються тисячами людей і використання таких зображень в подальшому не внесе особливої ​​ексклюзивності, як у випадку з платними фотографіями та ілюстраціями. Так, до того ж, в бази безкоштовних стокових зображень фотобанки зазвичай включають стокові фотографії та ілюстрації , Які не користуються нормальним платоспроможним попитом.

Стаття доступна для ознайомлення в наступних рубриках:
Якщо Вам сподобалася моя стаття, то Ви можете отримувати нові матеріали по або підписатися для отримання оновлень блогу на:

Ну, да ладно, якщо є шанс отримати зображення безкоштовно, то навіщо відмовлятися ?
Раптом, Вам сподобається платне зображення і Ви захочете його купити?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью