• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як замовити та отримати лист записи ЕГРЮЛ

 1. Що це таке і як в нього потрапити
 2. Відмінності від виписки
 3. етапи отримання
 4. форма Р50007
 5. Як отримати лист записи
 6. Навіщо це потрібно
 7. висновок

Діяльність підприємств і організацій на території Росії повинна проводитися легально і в рамках дозволеного правового поля. Офіційна легалізація фірми як юридичної суб'єкта економічної діяльності можлива лише за допомогою її державної реєстрації в органах ФНС.

Офіційна легалізація фірми як юридичної суб'єкта економічної діяльності можлива лише за допомогою її державної реєстрації в органах ФНС

Зміст статті

Що це таке і як в нього потрапити

Єдиний державний реєстр юридичних осіб - це централізована інформаційна база суб'єктів господарювання, які заробляють гроші самостійно або фінансуються з державного бюджету Російської Федерації Єдиний державний реєстр юридичних осіб - це централізована інформаційна база суб'єктів господарювання, які заробляють гроші самостійно або фінансуються з державного бюджету Російської Федерації.

згідно з нормами статті 5 Федерального закону »Про державну реєстрацію юридичних осіб та індивідуальних підприємців» в реєстрі повинна бути відображена наступна інформація:

 1. Повне та скорочене (за наявності) назва підприємства (Організації, установи). Інформація повинна бути внесена на національній мові, але сучасне законодавство допускає внесення даних на будь-якому іншому.
 2. Дані про організаційно-правову форму ЮЛ.
 3. Юридична адреса компанії .
 4. Електронна пошта.
 5. Яким чином створено ЮЛ (мається на увазі створення або реорганізація).
 6. Вся інформація про засновників, пакет акцій ЮЛ.
 7. Установчі документи .
 8. Дати та суть змін в даних підприємства.

згідно з нормами статті 12 вищевказаного закону для внесення до реєстру даних створюваної юридичної особи необхідно надати такі документи:

 • заяву, заповнену відповідно до встановленої форми;
 • оригінали та копії установчих документів (мова йде про статут, наказах про призначення директора і т.д.).

Відмінності від виписки

Для підтвердження наявності інформації про підприємство уповноважена особа (за наявності довіреності) може отримувати такі документи:

 • лист записи ЕГРЮЛ;
 • виписку з ЕГРЮЛ.

Відзначимо, що до 04 липня 2013 року основним документом, який підтверджував наявність інформації про суб'єкта в реєстрі, було Свідоцтво про зміни в державній реєстрації.

У листі записи вказується така інформація: У листі записи вказується така інформація:

 • повна назва юридичної особи;
 • код ОКПО компанії;
 • суть внесених змін (в реєстрі можна міняти всю інформацію про компанію, починаючи від назви і закінчуючи новим юридичною адресою або сферою діяльності);
 • дата реєстрації нових даних;
 • назва посади, прізвище та підпис посадової особи, яке вносило оновлену інформацію в базу даних.

Виписка з ЕГРЮЛ - це документ дещо іншого плану. У цьому документі відображаються такі елементи:

 • юридичну назву компанії;
 • інформація про керівника компанії;
 • спосіб утворення юрособи;
 • юридична адреса;
 • інформація про засновників;
 • повна інформація про суть економічної діяльності компанії;
 • інформація про наявність ліцензії на специфічні види економічної діяльності (наприклад, реалізація лікеро-горілчаних виробів);
 • дати всіх змін в ЕГРЮЛ.

Отже, ці документи відрізняються тим, що виписка з ЕГРЮЛ - це вся загальна інформація про компанію. У листі записи не вказується інформація про засновників, спосіб створення компанії, а також інформація про рід діяльності фірми. У цьому документі робиться акцент на конкретній розшифровці змін в ЕГРЮЛ.

етапи отримання

Існує певна процедура отримання листа записи ЕГРЮЛ. Тільки дотримуючись нескладний алгоритм дій, можна у визначений законом термін отримати необхідний для вас документ.

Зразок заяви на видачу листа записи:

У Краснопресненську ФНС
міста Москва
від ТОВ «Розмір-ЛТД»
ОКПО / ІПН 1234567890
Юридична адреса:
316000, м.Москва,
вул. Краснопресненська, 41

Заява на видачу листа

ТОВ «Ростовцев-ЛТД» просить видати лист записи ЕГРЮЛ відносно нашої організації із зазначенням переліку змін, що відбулися в 2015 році. Організація надає повноваження отримати лист записи ЕГРЮЛ ПІБ, паспорт (серія, номер, ким виданий, дата видачі).

Додаток: довіреність на ім'я ... ..

«_____» __________ _____ року Підпис

Таку заяву представники організації здають в орган ФНС, до якого прикріплена організація як платник податків.

форма Р50007

Стандарт листа записи ЕГРЮЛ затверджений наказом ФНС № ММВ-7-6 / 843 від 13.11.2012. У верхній частині форми прописується така фраза: «До Єдиного державного реєстру юридичних осіб стосовно юридичної особи _____________ (в нашому випадку ТОВ« Ростовцев-ЛТД »(основний державний реєстраційний номер .... (В нашому запиті було вказано номер 1234567890) було внесено запис про зміні даних керівника підприємства від «21» липня 2015 року ».

Далі в документі прописується фраза «Запис містить такі відомості» і ставиться двокрапка, тобто ми повинні побачити розшифровку внесеної інформації.

Нижче фрази про відомості розміщується таблиця, що має чотири рядки і три стовпчики.

№ Найменування показника Значення показника 1 Рішенням зборів акціонерів ТОВ «Ростовцев-ЛТД» від 15 травня 2015 року ПІБ був звільнений з посади генерального директора компанії Зміна керівника юридичної особи (звільнення попереднього керівника) 2 Рішенням зборів акціонерів ТОВ «Ростовцев-ЛТД» від 15 травня 2015 року ПІБ був призначений на посаду генерального директора компанії Призначення нового керівника

Нижче таблички вказується інформація про найменування органу ФНС, який видав лист записи ЕГРЮЛ.

Також обов'язковими реквізитами листа записи є:

 • назва посади уповноваженого на видачу подібних документів співробітника ФНС;
 • дата видачі та реєстраційний номер листа;
 • мокра печатка.

Документи для скачування (безкоштовно)

Часто зустрічаються форми 50007, де вказується також інформація про документи, на базі яких було прийнято рішення про внесення змін до ЕГРЮЛ:

 • назва документу;
 • назва укладача;
 • суть викладеної в документі інформації;
 • Дата складання;
 • реєстраційний номер документа.

Як отримати лист записи

Існує два способи отримання листа записи ЕГРЮЛ:

 • замовлення через інтернет (платна послуга);
 • особистий візит представника організації в орган ФНС з довіреністю.

Згідно з нормами вищевказаного наказу ФНС лист можна буде отримати вже на наступний день після написання заяви про його видачу. Представник компанії може прийти за отриманням листа особисто до органу ФНС, також документ може бути відправлений рекомендованим листом на юридичну адресу компанії.

При замовленні листа через інтернет спочатку потрібно оплатити послугу компанії, яка буде оформляти лист в податковій, і прикласти до запиту квитанцію про оплату послуги. Документ прийде по звичайній пошті через 1-2 тижні.

Навіщо це потрібно

Лист записи ЕГРЮЛ - це дуже важливий документ. Фактично, наявність у організації цієї форми з найбільш свіжої внесеної до реєстру інформацією підтверджує легітимність фірми як юридичної особи та дає їй право на здійснення діяльності.

Форма може використовуватися як доказ в суді. Припустимо, конкурент намагається довести, що в реєстрі вказано юридичну адресу один, а насправді компанія відкрила свій офіс вже за іншою адресою. Наявність листа записи ЕГРЮЛ, де відображена зміна юридичної адреси компанії, спростує позицію конкурентів.

Наявність листа записи ЕГРЮЛ в документах фірми також важливо в разі проведення перевірок контролюючими органами, тому що в разі невідповідності актуальних даних контролерів та інформації фірми можуть виникнути питання з приводу легітимності роботи компанії.

висновок

Лист записи ЕГРЮЛ включає в себе всю основну інформацію про роботу компанії, а також зміни в її юридичному статусі. Після кожного внесення змін до реєстру юридичних осіб засновники або уповноважені ними особи повинні замовляти і отримувати в органі ФНС лист з актуальною інформацією.

Законодавство не передбачає покарання за відсутність актуального листа записи, але керівництво компанії має розуміти: оновлення інформації відповідає інтересам компанії.

Детальніше про ЕГРЮЛ можна дізнатися з даного відео.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью