• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як вибрати VPN

 1. Вибір VPN-мережі
 2. Мережевий протокол
 3. Перевірте ліцензійну угоду на використання ПЗ
 4. Підвищення рівня безпеки

VPN або віртуальна приватна мережа - це безпечний спосіб підключення віддаленого комп'ютера або інших пристроїв до сервера. За допомогою VPN ви можете відкрити практично будь-який сайт, доступ до якого закритий для вашого IP-адреси. Тому використання віртуальних приватних мереж - це ідеальний варіант для закритих публічних точок доступу Wi-Fi або для перегляду на роботі відеороликів з YouTube.

Тому використання віртуальних приватних мереж - це ідеальний варіант для закритих публічних точок доступу Wi-Fi або для перегляду на роботі відеороликів з YouTube

Існують різні VPN, які можна використовувати для абсолютно різних завдань. Цей список допоможе вам визначити, який саме тип буде найкращим для вас.

 • Виконайте перевірку даних, щоб оцінити, які саме властивості VPN вам потрібні

Важливо розуміти, з ким ви б хотіли познайомитися і які дані ви збираєтеся передавати за допомогою VPN. Це допоможе вибрати відповідний ситуації VPN-протокол.

 • Який тип інтернет-з'єднання ви використовуєте на даний момент?

VPN може з легкістю пропускати через себе величезну кількість трафіку, тому переконайтеся, що Ваш слуховий з'єднання буде в змозі впоратися з ним. І не забувайте про те, що вам знадобляться статичні IP-адреси, щоб уникнути необхідності налаштовувати нову VPN кожен раз, коли вона вам буде потрібно.

 • Вкрай важливі питання безпеки при використанні VPN

Необхідно зосередитися також на безпеки VPN-підключення. Так як VPN може працювати в мережі, як захищеної, так і незахищеною брандмауером, то її безпека має першорядне значення. Необхідна остання версія надійного антивіруса

 • Як використовувати громадський Wi - Fi і VPN

Якщо ви хочете за допомогою громадського Wi-Fi безпечно зв'язати робочі девайси ваших співробітників, то зробити це можна за допомогою ряду додатків, наприклад HotSpot VPN and WiTopia .

 • Переконайтеся в захищеності кожного VPN-клієнт

VPN буде використовувати власний клієнт для підключення до іншого пристрою або сервера. ID і пароль користувача буде збережено на цих пристроях, звідки вони безсумнівно можуть бути вкрадені. Якщо ваш пристрій було вкрадено, використовуйте персональний брандмауер або пароль в BIOS комп'ютера, щоб запобігти несанкціонованому доступу за допомогою VPN-клієнта.

Стів Робертс, менеджер з розвитку сервісу компанії Vtesse Networks радить: «Під час налаштування VPN, організація повинна забезпечити провайдеру функціонування основних стандартів безпеки, таких як ISO 27001, які можуть знадобитися для належного управління компанією і захисту даних. Подібна вимога діє і щодо сертифікації відповідності стандартам PCI. Організація не може дозволити собі недотримання подібних вимог, якщо вона, наприклад, займається обробкою інформації про кредитні картки ».

Вибір VPN-мережі

Про VPN можна сказати те ж, що і про все решта сервіси та послуги: в повному обсязі віртуальні приватні мережі однакові. Саме тому так важливо витратити деякий час на вибір правильного VPN, так як ви і ваш бізнес мало не кожен день будете покладатися на ефективність цієї мережі, а також на її здатність шифрування даних.

Використання VPN дозволяє двом комп'ютерам створити безпечне з'єднання. Під час з'єднання використовуються спеціальні протоколи, які необхідні для встановлення тимчасового моста між двома машинами, при цьому передана інформація зашифрована.

Щоб дані могли бути доставлені, адреса одержувача залишається видимим, але зміст повідомлення повністю приховано під час передачі по VPN. Віртуальні приватні мережі також часто використовуються в бізнесі, дозволяючи поєднати знаходяться в різних місцях офісні сервери. Це дає співробітникам безперебійний - і, звичайно ж, безпечний - доступ до файлів та інших необхідних ресурсів (таким як принтери, наприклад) в той момент, коли їм це необхідно.

Мережевий протокол

Перш ніж налаштувати VPN, необхідно вибрати тип мережевого протоколу з 4 існуючих:

 • SSL (Безпечний Транспортний Рівень)

Цей протокол буде вам знаком, якщо ви робите покупки в інтернеті або користуєтеся системою інтернет-банкінгу. SSL ідеально підходить для малих підприємств, оскільки в цьому випадку VPN налаштовується через інтернет-браузер.

 • Open VPN (VPN з відкритим вихідним кодом)

Якщо має значення питання про витрати, тоді можна використовувати VPN з відкритим вихідним кодом, але, як випливає з самої назви, код може бути видно будь-якому, відповідно, зламати його теж може майже будь-хто.

 • PPTP (протокол тунелювання точка-точка)

Цей тип VPN спочатку створювався для Windows, Mac OS X і мобільних операційних систем, що дозволяє йому бути ідеальним рішенням в нашому нинішньому світі, де захист персональних пристроїв стоїть на першому місці.

 • IPsec (протокол безпеки при використанні протоколу IP) and L2TP (протокол тунелювання рівня 2)

По суті, ці VPN безпечніші, ніж PPTP, але їх набагато складніше налаштувати.

Якщо вам потрібно швидко налаштувати VPN в Windows 8, то для цього в операційній системі є майстер, який крок за кроком допоможе вам це зробити. Для цього вам необхідний IP-адреса або доменне ім'я комп'ютера або сервера, до якого ви хочете підключитися. Зверніть увагу, що Windows підтримує тільки протоколи PPTP і L2TP / IPsec.

І якщо ви вирішите використовувати протокол PPTP, то вам слід переконатися, що мережевий маршрутизатор налаштований на пересилку VPN-трафіку. У керівництві по експлуатації маршрутизатора повинні бути інструкції про те, як це зробити.

Крім того, для ефективної роботи VPN необхідно використовувати статичні IP-адреси. Деякі підприємства можуть використовувати динамічні інтернет-з'єднання, в цьому випадку вам доведеться встановлювати новий VPN кожен раз, коли комп'ютери або будь-які інші пристрої повинні будуть безпечно до вас підключитися.

Деякі підприємства можуть використовувати динамічні інтернет-з'єднання, в цьому випадку вам доведеться встановлювати новий VPN кожен раз, коли комп'ютери або будь-які інші пристрої повинні будуть безпечно до вас підключитися

Перевірте ліцензійну угоду на використання ПЗ

Існує достатня кількість VPN-сервісів. Основні функції в багатьох з них безкоштовні, і цього, як правило, досить для потреб малого бізнесу. Однак зверніть особливу увагу на Угоду про послуги, що надаються, в якому представлені пункти про згоду на перегляд реклами та іншого неприємного контенту.

Стів Робертс в своєму інтерв'ю TechRadar повідомив: «Користувача може збити з пантелику величезна кількість постачальників послуг, тому слід заздалегідь визначити необхідні вимоги, що допоможе звузити список передбачуваних провайдерів. Деякі провайдери, які прагнуть заробити якомога більше, можуть пропонувати кілька більш широкий пакет послуг, це навряд чи підійде тим організаціям, які шукають надійну VPN ».

Провідні постачальники VPN-послуг:

При виборі постачальника послуг VPN вкрай важливе значення має розуміння точних потреб вашої організації. Володіючи досить широким списком, з якого можна зробити вибір, варто витратити деякий час і оцінити, яким чином кожна платформа буде реалізована у вашій компанії.

Підвищення рівня безпеки

Створення офісів однієї компанії в досить віддалених один від одного місцях призвело до необхідності цілодобового доступу до інформації. Хмарні технології безсумнівно вплинули на те, що при наявності доступу до хмари інформація в ньому стала доступна в будь-який час і з будь-якого місця. Цей крок в корені змінив систему управління даними. Але хіба ми не повинні почати абсолютно по-іншому будувати безпеку даних? Саме цим питанням і задалися в компанії Google.

Традиційно, на першій лінії захисту від кіберзлочинців стояв брандмауер. Будучи створеної для захисту конфіденційних даних, ця бар'єрна технологія існує вже кілька десятиліть. Але Google тепер стверджує, що з введенням і широким поширенням хмарних технологій необхідно переводити безпеку на абсолютно новий рівень. Компанія пояснила свою позицію в статті «BeyondCorp: Новий підхід до безпеки підприємства»:

«З перших днів створення IT-інфраструктури, підприємства захищали периметр внутрішньої корпоративної мережі. Подібна модель захисту нагадувала середньовічний замок: оточену ровом фортецю з товстими стінами і ретельно охороняються входом і виходом.

Все, що знаходилося за межами стін, вважалося небезпечним, а все, що було всередині, звичним і заслуговує на довіру. Той, хто входив в межі замка, отримував доступ до всіх його ресурсів.

З новою ініціатива BeyondCorp компанія Google переходить до нової моделі безпеки. Тепер доступ до внутрішньої мережі залежить виключно від пристрою і облікових даних працівника і не залежить від місця розташування використовуваної їм мережі. Це означає, що користувач може отримати доступ до неї, перебуваючи в стінах підприємства або ж будинку, в кафе або готелі. Доступ до корпоративних ресурсів повністю зашифрований і вимагає авторизації.

Ми можемо забезпечити чіткий доступ до різних ресурсів корпорації. В результаті цього всі співробітники нашої фірми можуть успішно працювати за допомогою будь-якої мережі і без необхідності обов'язкового використання традиційного VPN-з'єднання ».

Ефективність і відкритість

Безсумнівно, хмарні технології продовжать домінувати в бізнес-сфері. Також буде тривати використання існуючих заходів безпеки, спрямованих на усунення перешкод під час доступу до інформації і створення безпечних зашифрованих з'єднань для підключення мобільних пристроїв.

Незважаючи на те, що існує достатня кількість проблем безпеки в сфері хмарних технологій, число цих проблем зменшується. Хоч Google і кілька амбітний в своєму намаганні створити нову модель системи безпеки, але саме ця спроба може в підсумку забезпечити бізнес настільки йому необхідної ефективної і прозорої безпекою.

Який тип інтернет-з'єднання ви використовуєте на даний момент?
Але хіба ми не повинні почати абсолютно по-іншому будувати безпеку даних?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью