• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як вставити Flash в PowerPoint 2007

Для вставки Flash-роликів (файлів з розширенням .swf) в презентацію PowerPoint 2007 вам необхідно додати елемент керування ActiveX і створити посилання на Flash-файл. Для успішного запуску Flash-роликів на вашому комп'ютері повинен бути встановлений Adobe Flash Player , А елемент ActiveX повинен бути зареєстрований.

Вставка vs Впровадження

Впровадження Flash в PowerPoint означає, що зовнішній Flash-файл буде збережений всередині вашої презентації, і ви зможете переглядати його на будь-якому комп'ютері з встановленим Adobe Flash Player. При вставці Flash-файлу в презентацію, PowerPoint створює тільки посилання, в якій вказується шлях до swf-файлу на вашому комп'ютері. PowerPoint 2007 дозволяє лише зв'язати Flash-файл з вашої презентацією і в цілях безпеки не дозволяє впроваджувати Flash. Єдиним способом впровадити Flash-ролик в презентацію є створення копії вашої презентації в форматі PowerPoint Viewer 2003.

Також можна зберігати Flash-ролик і презентацію PowerPoint 2007 в одній папці. Тоді при зв'язуванні Flash-ролика з презентацією ви можете вказати тільки його ім'я, без вказівки повного шляху. Таким чином, якщо ви будете переносити цю папку з усіма мультимедіа-файлами на інший комп'ютер, Flash-ролик буде нормально програватися у вашій презентації.

Покрокова інструкція

 1. Відкрийте нову або вже створену презентацію PowerPoint 2007 і виберіть слайд, на який ви хотіли б додати Flash-ролик.
 2. Натисніть на іконку Microsoft Office і виберіть Параметри PowerPoint.
  Для вставки Flash-роликів (файлів з розширенням
 3. У вікні Параметри PowerPoint, на вкладці Основні поставте галочку Показувати вкладку «Розробник» на стрічці.
 4. Перейдіть на вкладку Розробник в головному меню PowerPoint 2007 і клацніть по іконці Інші елементи управління в секції Елементи управління.
 5. Виберіть Shockwave Flash Object зі списку доступних об'єктів, натисніть OK і натисніть по тому місцю на слайді, де хочете розмістити Flash-ролик. Ви можете змінити розмір вашого Flash-ролика за допомогою курсору миші.
 6. Правою кнопкою миші по доданому Flash-об'єкту і в контекстному меню виберіть пункт Властивості.
 7. У вікні Properties виберіть властивість Movie і вкажіть повний шлях до Flash-файлу, ви можете вказати файл, що знаходиться на вашому комп'ютері (наприклад, C: \ iSpring \ tour.swf) або файл з інтернету, вказавши його адресу (наприклад: http: //www.ispring.ru/quicktour.swf).
 8. Ви можете встановити спеціальні опції для настройки відтворення вашого Flash-ролика.
  • Встановіть значення True для властивості Playing для автоматичного програвання Flash-ролика під час запуску слайда або False для призначеного для користувача керування Flash-роликом.
  • Ви можете встановити зациклена відтворення Flash-ролика протягом показу слайда презентації, присвоївши властивості Loop значення True.
 9. Для перегляду презентації клікніть по значку Показ слайдів на вкладці Вид або натисніть F5. Для виходу з режиму перегляду натисніть Esc.

Зручний плагін для PowerPoint

Більш простим і швидким способом вставки Flash-роликів в PowerPoint 2007 є використання iSpring Pro (плагін для PowerPoint з функцією Вставити Flash). Скачайте його і встановіть на ваш комп'ютер, і ви зможете вставляти Flash в презентацію PowerPoint 2007 так само легко, як відео, зображення або звук. iSpring дозволить вам конвертувати презентації з формату PowerPoint в Flash і публікувати їх в мережі, відправляти по електронній пошті або розміщувати на веб-порталі SlideBoom .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью