• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як зайти в особистий кабінет Ростелеком

 1. Реєстрація в особистому кабінеті Ростелеком
 2. Як зайти в особистий кабінет
 3. Забув пароль від особистого кабінету Ростелеком
 4. Навіщо потрібен особистий кабінет

Багато питань, пов'язані з тарифним планом, розрахунками, підключенням і відключенням додаткових опцій можна вирішити самостійно Багато питань, пов'язані з тарифним планом, розрахунками, підключенням і відключенням додаткових опцій можна вирішити самостійно. Для цього користувач може скористатися системою самообслуговування абонентів. Все це виконується, не виходячи з дому, а найголовніше, вам немає необхідності витрачати свій час на дзвінки оператору або на відвідування найближчого офісу [Детальніше…]

Управління своїм пакетом і послугами, які підключені можна виконувати і через систему самообслуговування. Це інтернет-додаток, що дозволяє вирішувати відразу безліч завдань, які раніше можна було вирішити тільки за допомогою звернення в службу підтримки компанії. Тепер же ситуація змінилася, абоненту достатньо зайти в особистий кабінет Ростелеком і він може виконати всі ці дії самостійно. Зверніть увагу, на те, що доступ до кабінету надається всім користувачам, як тим, які обслуговуються на умовах передоплати, так і тим, які обслуговуються на умовах післяплати. Тобто різні версії особистого кабінету - для юридичних осіб і індивідуальних підприємців слід використовувати ось цей кабінет client.rt.ru/login.

Реєстрація в особистому кабінеті Ростелеком

Насамперед вам потрібно пройти просту процедуру реєстрації і лише після цього ви зможете входити в кабінет після введення логіна і пароля доступу. Для реєстрації вам необхідно перейти за адресою кабінету (це стосується абонентів передоплати) lk.rt.ru. Після чого перейти по посиланню «реєстрація». Перед вами відкриється поле введення даних, тут вам необхідно ввести свій номер особового рахунку або ж телефону, а також придумати собі пароль. Ваш номер особового рахунку прописаний в договорі, зазвичай його використовують і в якості логіна для доступу до послуги.

А от щодо пароля, то тут є деякі обмеження, які ввів сам оператор, щоб користувачі могли придумати безпечний пароль. Тут є мінімальна довжина вашого пароля. Який повинен бути від 8 символів. У ньому мають бути присутні як рядкові, так і великі літери на англійській розкладці. Також в ньому повинні бути цифри і спецсимволи, типу @ $%. Абоненти, які обслуговуються як ІП і юр.особою проходять реєстрацію тільки в офісі компанії.

Як зайти в особистий кабінет

Виконати вхід в єдину систему самообслуговування можна також за вказаною адресою для клієнтів передоплати lk.rt.ru і за адресою client.rt.ru/login для клієнтів постоплати. Що в цьому випадку необхідно. Насамперед вам слід перейти по одному з вказаних адрес вище, а далі просто ввести ті дані, які ви вказали при реєстрації. Насамперед вводитися логін (зазвичай це номер телефону або особового рахунку).

Після вам потрібно ввести пароль. Щоб не забути свій пароль доступу до ЛК, вам слід його просто записати в замітки особистого телефону, так ви завжди будете знати свій пароль від особистого кабінету Ростелеком. Зверніть увагу на те, що пароль потрібно вводити з урахуванням регістра, тобто, має значення які букви ви вводите - рядкові або заголовні. Якщо ви забули свій пароль, то не варто впадати у відчай, його можна відновити за допомогою спеціальної форми відновлення пароля.

Забув пароль від особистого кабінету Ростелеком

Така ситуація може трапитися з кожним, але найголовніше не варто панікувати. Постарайтеся згадати ваш пароль, а ще краще продублюйте його де завгодно, щоб у вас була можливість знайти цю інформацію. Якщо такої можливості немає. Те ви можете звернутися в найближчий офіс компанії, де вам допоможуть відновити дані або зроблять новий пароль. Для цього вам необхідно взяти договір з собою і паспорт.

Також є і спеціальна форма для відновлення даних, яка знаходитися на сторінці входу в кабінет. Нижче ви відведе посилання «Забули пароль». Вам необхідно перейти на неї і перед вами буде відкрита та сама форма для відновлення даних. Новий пароль буде відправлений вам на номер телефону або ж на електронну пошту.

Навіщо потрібен особистий кабінет

І найголовніше питання, яке хвилює всіх абонентів. а що ж можна зробити в єдиному кабінеті Ростелеком. А дозволяє ця система багато чого, тепер ви можете переглянути всю інформацію стосовно свого рахунку, розтрат, кількості пакетних даних інтернету, повідомлень і хвилин. Вам буде доступно управління всіма підключеними послугами, відключення і підключення їх.

Є і можливість проводити поповнення рахунку прямо з кабінету і підключати нові сервіси. Змінювати свій тарифний план. Виглядає це все ось так:

 1. перевірити рахунок
 2. Дізнатися залишок інтернету, хвилин, СМС
 3. підключити послуги
 4. відключити послуги
 5. виконати деталізацію
 6. Відправити запит в службу підтримки
 7. Змінити тарифний план

Все це буде доступно, як тільки ви зареєструєтесь в системі

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью