• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як налаштувати Time Machine на Mac, щоб робити регулярні бекапи

Набір інструкцій для швидкого старту.

Резервна копія - це той рятівний круг, який допомагає не залишитися без робочих документів, сімейних фотографій і улюблених ігор, коли в один прекрасний день ламається жорсткий диск. Перевага комп'ютерів Mac - створення резервних копій можна налаштувати в кілька кліків миші і без танців з бубном. Сьогодні розповідаємо, як почати використовувати Time Machine і що для цього потрібно.

Спочатку відкрийте меню «Системні налаштування» і знайдіть пункт Time Machine внизу.

Спочатку відкрийте меню «Системні налаштування» і знайдіть пункт Time Machine внизу

Важливо! Щоб зробити резервну копію, вам знадобиться зовнішній накопичувач, приєднаний через роз'єм USB або Thunderbolt. Інші можливі варіанти - роутер AirPort Extreme в парі жорстким диском, Time Capsule або сервер з macOS. Переконайтеся, що обраний вами пристрій включено і працює.

Меню параметрів Time Machine просте. У ньому ви можете вибрати диск для резервних копій, налаштувати автоматичне їх створення, відображення функції в панелі меню і подивитися статистику використання.

Перед початком процесу резервного копіювання відкрийте «Параметри ...» і виключіть з резервної копії директорії, резервні копії яких вам не потрібні. Наприклад, якщо користуєтеся iCloud Drive і синхронізуєте файли з робочого столу і папку з документами з усіма своїми пристроями, немає сенсу робити резервну копію ще й в Time Machine.

Коли визначилися з даними для бекапа, натисніть на кнопку «Вибрати диск ...», потім в списку доступних пристроїв знайдіть відповідне і натисніть "Використовувати диск». Якщо переживаєте за безпеку даних, поставте галочку навпроти «Зашифрувати копії». Тоді без пароля ніхто не зможе отримати доступ до вашої резервної копії. Відзначимо, що такий бекап робиться трохи довше.

Швидкість створення резервної копії залежить від обсягу даних, типу підключення і швидкості зовнішнього жорсткого диска. Коли бекап буде готовий, ви побачите повідомлення.

Якщо видаліть потрібні файли, просто підключаєте накопичувач, натискаєте на значок Time Machine в панелі меню і вибираєте пункт «Увійти в Time Machine». Гортає список резервних копій, знаходите віддалений файл і клікаєте кнопку «Відновити». Після цього загублений файл знову з'явиться в тій папці, з якої був видалений.

Після цього загублений файл знову з'явиться в тій папці, з якої був видалений

Робити резервні копії буває лінь, але коли випадково видаляєш архів з фотографіями для статей або важливий документ, починаєш розуміти їх цінність. Сподіваємося, сьогоднішні інструкції допоможуть вам не втратити дані на вашому Mac.

Дивіться також:


Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Instagram , Facebook , Twitter , Viber .Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью