• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як форматувати флешку або диск в FAT32 з об'ємом більше 32 ГБ

 1. Обмеження FAT32 в Windows
 2. Програма для форматування «об'ємних» накопичувачів

FAT 32 є найпопулярнішою файлової системою, але Windows не дозволяє використовувати її на дисках і флешках обсягом більше 32 ГБ. Проте є спосіб обійти це обмеження. Подивіться, як можна форматувати флешку в FAT32 з об'ємом пам'яті більше 32 ГБ.

Проте є спосіб обійти це обмеження

Обмеження FAT32 в Windows

FAT32 вже досить застаріла файлова структура і має суттєві обмеження. На флешках або зовнішніх дисках з цією системою неможливо хоча б зберегти файли більше 4 ГБ. З іншого боку, вона є однією з кращих для зберігання та обміну даними по USB, так як її підтримує практично кожен пристрій - телевізори SmartTV, ігрові приставки, стаціонарні плеєри DVD / DivX, а також будь-які комп'ютери на Mac, Linux або Windows - і тому багато користувачів як і раніше її використовують.

На жаль, Windows накладає свої обмеження і дозволяє форматувати тільки пристрої ємністю менше 32 ГБ в FAT32. Якщо пам'яті на флешці більше, наприклад, 64 ГБ, то залишаються файлові системи NTFS, REFS або exFAT. Але вони не працюють з усіма пристроями, наприклад, старі телевізори або відео плеєри не зможуть зчитати інформацію з пам'яті накопичувача. Але є спосіб форматувати жорсткий диск в FAT32 або флешку об'ємом більше 32 ГБ. Як це зробити?

Програма для форматування «об'ємних» накопичувачів

Інструменти, вбудовані в операційну систему в цьому випадку виявляться в більшості неефективними. Нададуть тільки можливість форматувати накопичувач в системі exFAT або NTFS. Для форматування переносний пам'яті 32 ГБ найпростіше використовувати невелику утиліту FAT32 Format.

Щоб її завантажити, відкрийте вищевказану сторінку і натисніть на картинку з зображенням вікна програми - це пряме посилання на завантаження. Цю програму навіть не потрібно встановлювати. Вона пропонується як portable, тобто це переносна версія. Після скачування її можна відразу запустити за допомогою EXE-файлу без необхідності установки.

Після скачування її можна відразу запустити за допомогою EXE-файлу без необхідності установки

З'явиться інтерфейс трохи схожий на той, який Windows пропонує при форматуванні диска. В поле Drive виберіть букву підключеного USB диска або флешки, які потрібно форматувати в структурі FAT32. Поле «Allocation Unit Size» можна залишити без змін.

Потім в полі Label можна ввести назву форматируемого пристрою. Назва може бути будь-який, яка допоможе вам визначити призначення накопичувача, і що на ньому записано. Якщо потрібно швидко форматувати зовнішній жорсткий диск в FAT32 або флешку, то відзначте прапорцем опцію «Швидке форматування».

Після цього натисніть на кнопку Start. З'явиться повідомлення про те, що процес форматування видалить всі дані з переносного носія. Для продовження і підтвердження видалення даних натисніть на ОК. Флешка буде відформатована в FAT32.

Якщо з'явиться повідомлення, що пристрій не може бути відформатовано, так як використовується іншим процесом, що перевірте, що закриті всі вікна Провідника і іншого файлового менеджера. Відкритий Провідник (вікно «Мій комп'ютер») може перешкодити роботі утиліти FAT32 Format. Після закриття Провідника спробуйте знову запустити програму.

Як це зробити?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью