• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як дізнатися любов

 1. Як дізнатися, що зустріла кохання
 2. Як дізнатися взаємну любов

Ось, здається, довгоочікувана мить настала, і Ви зустріли чоловіка, від якого захоплює дух. Весь світ стає прекрасним, все, що оточує, виглядає якось по-іншому: приємно, чудово і незвичайно. Улюблений сидить поруч і дивиться в очі, але про що він думає в цей момент, і як до Вас відноситься, ніхто точно сказати не може, навіть Ви. Ворожіння на ромашці або пряме запитання, що він відчуває до Вас, не гарантують точного, а головне правдивої інформації. Ви самі можете помилятися в своїх почуттях до нього, прийнявши закоханість і пристрасне бажання просто бути коханою за справжню любов. Тим більше, що перші емоції у любові і закоханості схожі. Якщо мучить питання, любов це чи ні, залишається тільки одне, навчитися впізнавати справжню любов. Поговоримо в цій статті про те, як дізнатися любов ...


Як дізнатися, що зустріла кохання

 • Щоб зрозуміти, що прийшла справжня любов, прислухайтеся до відчуттів. Любов примусить відчути, що саме цей чоловік Вам нескінченно доріг і найстрашніше - це втратити його. Але крім бажання бути поруч з коханим, Ви все одно бажаєте, щоб він був щасливий, навіть якщо перебуваєте не разом. Любов дає сили зробити будь-який, навіть самий неймовірний вчинок. Якщо хочете бути поруч, радіти кожній миті, проведеним разом, насолоджуватися звуком його голосу, не сумнівайтеся - це любов.
 • Коли жінка зустрічає справжнє кохання, вона відразу ж перестає звертати увагу на інших чоловіків. Вона прагне сподобатися тільки одному. Найкращі зачіски, розбурхують уяви чоловіків сукні і шикарна взуття, - все для того, щоб назавжди підкорити серце цього чоловіка і нікого іншого. Така тактика заслуговує на увагу, адже жінку жінкою робить саме взуття і волосся. Душа і освіченість чоловіка цікавить вже після того, як краса жінки підкорила його, так уже він улаштований. Але не варто впадати у відчай, краса - поняття відносне, а ось власний стиль, вміння вести себе і впевненість у власній неперевершеності, саме те, що змушує серце чоловіка битися набагато частіше.

 • Улюблений чоловік стає не просто головним у житті, а й другом, тим, хто підтримає у важкій ситуації, буде поруч і в радості, і в горі. З ним захочеться обговорити будь-які ситуації, дізнатися його думку і поділитися своїм. Коли любов справжня, хочеться більше дізнаватися про те, що цікаво чоловікові, чим він живе, до чого прагнути, що для нього важливо, а що ні.
 • Цей чоловік - Ваша доля, значить, поруч з ним буде завжди затишно і комфортно, Ви відчуєте, що саме його чекали все життя. Від коханого чоловіка Ви захочете мати дітей, побажаєте носити йому сніданок у ліжко, пестити і леліяти.
 • Якщо це любов усього життя, а чоловік - той, хто Вам дійсно потрібен, він не дозволить собі образити, образити і тим більше підняти руку, навіть в гніві. Тому не потрібно кидатися у вир з головою, придивіться до нього, постарайтеся побачити в різних ситуаціях, і що ще більш важливо, не дозволяйте ображати себе. Якщо це безневинний жарт, скажіть, що Вам неприємно. Той, хто любить, не дозволить собі проігнорувати думку коханої жінки, він обов'язково поцікавиться і постарається зрозуміти, що важливо їй, що смішить, а що засмучує, вселяє надію або викликає почуття розпачу, безпорадності і неприємне почуття неповноцінності.

 • Час з коханою людиною пролітає непомітно, годинник перетворюються в секунди і безслідно зникають, а без нього годинник перетворюються в дні, які болісно повільно й одноманітно течуть, не викликаючи ні найменшої радості. Бажання не розлучатися ні на мить переповнює, змушує дзвонити і посилати повідомлення, як можна частіше.
 • Щоб переконатися в почуттях один одного, проведіть цілий тиждень на самоті. Чи не здзвонюєтеся, що не листуйтеся, що не зустрічайтеся. Якщо відчуєте величезне бажання зустрітися, поговорити, розповісти про думки, почуття, бажання, і навіть відчуєте, як стає важко на душі, що Ви далеко один від одного, знайте, Вам краще не розлучатися, коли любов з'явилася і розцвіла в Ваших серцях.

Як розпізнати любов чоловіка


Якщо хочете зрозуміти, які почуття Ви викликаєте в серце вподобаного чоловіка, не слухайте його слова, а вивчайте дії. Не завжди чоловічі слова про любов правдиві, а мовчання свідчить про байдужість. Спочатку подивіться на його мову жестів. Він, побачивши Вас, розправляє плечі, випрямляється, а особа розгладжується, Ви йому дуже дороги. Якщо чоловік намагається потрапити в особисту зону, півметра навколо Вас, відгородити від інших, у нього серйозні наміри, про які він повинен незабаром повідомити особисто. А тривалий погляд в очі свідчить про закоханість.

Закоханий чоловік під час спілкування не зводячи очей, багато жартує, сміється і посміхається. Іноді сильні почуття викликають у чоловіка збентеження, але він постарається виглядати якнайкраще, продемонструвавши тільки кращі якості. Якщо він прагне допомогти в складній ситуації, здивувати або порадувати, будьте впевнені - це не просто закоханість, а справжня любов. Якщо зможете дізнатися, що він багато говорить про Вас зі своїми знайомими і друзями, нехай навіть і не завжди приємно, повірте, його думки повністю присвячені тільки Вам, тому що Ви для нього найважливіша людина.


Подивіться в його очі, навіть не побачивши любов, Ви зможете помітити інтерес, але якщо там панує зневіра і нудьга, то не варто витрачати час, а швидше позбавляйтеся від почуттів, які відчуваєте до нього. Навіть занадто впевнений погляд говорить не про любов, а про чергову перемогу завойовника жіночих сердець, який за своєю природою не здатний любити.

Обов'язково придивіться, як предмет Вашого інтересу поводиться з іншими представницями прекрасної статі. Якщо чоловік любить по-справжньому, він перестане звертати увагу на інших жінок. Тим більше не стане відповідати на загравання і фліртувати сам. Для нього існуєте тільки Ви і Ваша любов, він не захоче втратити кохану жінку через ту, яка для нього нічого не значить.

Не забувайте про жіночу інтуїцію, вона краще за всіх підкаже любов це чи просто чергове захоплення для чоловіка, який сподобався Вам.


Але не всі чоловіки, як втім, і жінки, прагнуть демонструвати почуття, особливо такі серйозні, як любов. Тому не квапте події, чоловік, який любить, обов'язково скаже про це, коли зрозуміє, що такі ж почуття до нього відчуваєте Ви.

Як дізнатися взаємну любов

Справжнісінька і щасливе кохання - звичайно, любов взаємна. Але як же дізнатися, що вона взаємна, зрозуміти, що не варто страждати і переживати, а пора вже зробити перший крок на зустріч один до одного. Тут може допомогти уважність і терпіння. Не варто занадто квапити події і першої визнаватися чоловікові в своїх почуттях, це може його злякати, хоч він і належить до сильної половини людства, але страх відчувають усі без винятку. А чоловіки взагалі, як вогню бояться наполегливих і занадто впевнених у собі жінок, з ними поруч вони відчувають свою безпорадність. Тому переконайтеся, що Ваша любов взаємна і дайте відчути коханому, що він дійсно справжній чоловік, коли наважиться запросити на побачення.


Якщо з упевненістю в собі потрібно бути акуратніше, то знання милих жіночих хитрощів ніхто не відміняв. Саме вони допоможуть наблизити довгоочікуваний момент знайомства, запрошення на побачення і навіть пропозицію руки і серця.

Щоб дізнатися взаємну любов, подивіться, чи не червоніє коханий чоловік при розмові з Вами. Якщо чоловік сильно закоханий, скільки б йому років не виповнилося, він не зможе впоратися з силою емоцій, і може стати в Вашій присутності трохи незграбним, гублячи предмети, надмірно пріючи і гублячись. Так само чоловік постарається представити себе в найвигіднішому світлі, розповідаючи який він незвичайний і хороший.

Але при всій своїй сором'язливості він постарається проводити поруч з Вами якомога більше часу, спілкуючись на теми, які, думає, цікаві обом. При найменшій можливості підкреслить, як багато у Вас спільного: музика, захоплення, інтереси і навіть цілі.

Закоханий чоловік засміється будь-якому жарті, яку Ви скажете, навіть якщо вона зовсім не смішна. Він буде слухати з щирим інтересом навіть розмови на тему, в яких Ви абсолютно не розбираєтеся.


Перебуваючи в компанії спільних друзів, прислухайтеся, про що вони говорять. Дуже часто друзі помічають почуття, які Ви викликаєте одне в одного, і вони не забудуть про це згадати, пожартувавши над Вами обома в черговий раз.

Автор: Устабаші Юлія
Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт www.inmoment.ru обов'язкове.

Теги: як дізнатися любов


Повернутися до початку розділу Любов і секс
Повернутися до початку розділу Краса і Здоров'я
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью