• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як завантажити торрент безкоштовно і не отримати вірус на додачу. «Не хвилюйтеся, я зараз все поясню!

 1. 1. Підроблені торренти - пустушки.
 2. 2. запаролений архіви.
 3. 3. RAR / Zip-архіви
 4. 4. Підозрілі інструкції
 5. 4. Підроблені торрент-клієнти.
 6. Рояль в кущах.
 7. Що ж робити, щоб не потрапити в пастку підроблених торрентів?

11 Сен 2009

В розділі В мережі

Після серії моїх статей «  Як я намагався знайти, де б завантажити Microsoft Office 2007 безкоштовно  »І«  Як завантажити безкоштовно Microsoft Office 2007 Після серії моїх статей « Як я намагався знайти, де б завантажити Microsoft Office 2007 безкоштовно »І« Як завантажити безкоштовно Microsoft Office 2007? »На мене обрушився потік листів - шукати, мовляв, офіс 2007 треба на торрент-трекерах, там безкоштовно можна завантажити що завгодно без будь-якої небезпеки заразитися вірусами, розоритися на платну SMS і т.д.

Не сперечаюся - поява торрентів дійсно багато в чому спростило скачування самих різних програм. Незважаючи на те, що скачати, наприклад, новий фільм з торрент-треккера зараз незмірно простіше, ніж завантажити десяток архівів з рапідшари, на торрентах дійсно відносно мало всякого роду зарази, про яку я писав в згаданих статтях. Але - все тече, все змінюється.

Для мене світ ізменізся 25 квітня, коли я скачав з торрента реліз Windows 7.

Справа в тому, що перший реліз-кандидат Windows 7 повинен був офіційно з'явитися тільки 5-ого травня. Однак, вже в квітні Windows 7 RC1 став доступний для безкоштовного скачування в torrent-мережах. Його-то я і скачав, сподіваючись замінити набридлу Windows Vista на своєму ноутбуці. Що вам сказати - скачаний дистрибутив містив 5 (п'ять!) Вірусів. Не вірите? Подивіться.

Після цього я став аналізувати свій досвід завантажень, переглядати матеріали по торрентів, які є в мережі, і дійшов невтішного висновку - на жаль, сьогодні завантажуючи останній фільм або програму з торрент-треккера ми зовсім не застраховані від всяких гидот.

1. Підроблені торренти - пустушки.

На жаль, як тільки в мережі з'являється ажіотаж, пов'язаний з очікуванням виходу нового фільму або нової версії популярної гри, на торрент-треккера негайно ж з'являються і пропозиції. Ще б пак - наче й не завантажити за тиждень до прем'єри новий фільм! Однак остерігся - замість фільму ви можете завантажити пустушку, та ще, можливо, нашпиговану троянами.

Зазвичай таке буває на торрент-треккера, де модерація або відсутній зовсім, або дуже слабка. Зловмисники просто підсовують відповідний за розміром файл, перейменовуючи його так, щоб це було не дуже помітно і додають «правильне» опис. У цьому випадку замість бажаного фільму ви отримуєте в кращому випадку 4-хвилинний рекламний трейлер. При цьому завантажуєте ви повноцінний 700 мегабайтний файл! Просто до «хвоста» трейлера прив'язана купа сміття, яка повинна зімітувати повноцінний фільм. Втім, дізнатися таку пустушку дуже просто. Не поспішайте кидатися качати першими, як тільки з'являється роздача. Зачекайте трьох-чотирьох коментарів, і якщо серед них ви побачите хоча б одне гнівне «Fake!», Що означає «підробка» - біжіть звідти. Тому що торрент-пустушка - це найпростіше, що може ховатися за «fake torrent».

2. запаролений архіви.

Чи не траплялося вам шукати багато днів той чи інший реліз, потім знайти його десь на малознайому торрент-трекер, завантажувати кілька днів, тому що на роздачі всього два-три, та й ті з низькими швидкостями ...

І ось, коли довгоочікуваний файл вже у вас, і ви намагаєтеся його відкрити - облом. Файл виявляється архівом, так не простим, а закритим паролем. При цьому, як правило, вже не визначити, хто ставив цей пароль, і що потрібно зробити, щоб його знайти. Виходить, що ви завантажили ту ж саму пустушку, але тільки ситуація ще прикріше - у вас залишається надія на те, що ось-ось пароль буде знайдений ...

Не буде. Повірте моєму досвіду - на торрентах рідко запаролівают файли. І якщо в описі або коментарях до роздачі пароль явно не прописаний - пишіть пропало. Файл цей був, швидше за все поцупити з іншого файлообмеенніка, при цьому цілком можливо, що не один раз. Якщо ви - не такий собі Шерлок Холмс, що не розплутує цей ланцюжок - простіше знайти файл в іншому місці.

3. RAR / Zip-архіви

Наявність в роздачі архіву повинно вас серйозно насторожити. Сучасні формати відео припускають таку високу ступінь стиснення, що додаткова їх архівація практично безглузда. Зате в архів можна підсунути щось, що відрізняється від простого відео. Наприклад, вірус. Саме таким способом скористалися зловмисники, які розмістили в кінці квітня файли з релізом Windows 7, які очікувалися офіційно лише на початку травня. Ажіотажний попит народив пропозицію ... вірусів.

4. Підозрілі інструкції

Найпоширеніший варіант: ви завантажуєте фільм в архіві, а до нього додається маленький HTML - файл з інструкцією, як його розпакувати. В HTML цілком можна вмонтувати маленький симпатичний троянчік ...

Особливо підозрілим має здатися побажання використовувати якийсь особливий нікому невідомий плеєр. Цілком можливо, що з ним щось на ваш комп'ютер і проникне небезпечна зараза. Якщо фільм не буде відтворюватись в VLC Media Player, то майже напевно це приманка, спрямована на те, щоб заразити ваш комп'ютер. Будь-які файли, які потребують 3WPlayer, DomPlayer або будь-які інші плеєри, які вимагають заповнити форму на сайті щоб користуватися ними, є лише наживками на гачку вірусу.

4. Підроблені торрент-клієнти.

Так, і такі бувають. Парошлим влітку по найвідомішим торрент-трекер (The Pirate Bay, IsoHunt або Mininova) пройшла реклама нових чудових торрент-клієнтів BitRoll-5.0.0.0 і Torrent101-4.5.0.0. І всім би вони були чудові, та ось тільки крім основної роботи вони, банери та іншу капость. Вони також мали здатність підміняти домашню сторінку Internet Explorer своїм пошуковиком. При обробці запитів користувачів даними пошукачем, користувач, в результаті пошуку, отримує список рекламних сторінок, що містять запитувані слова. Загалом, вели себе як класичні представники Malware.

Почитайте крик душі людини, який по простоті душевній поставив собі на комп'ютер таку програму:

Хто-небудь знає як видалити наслідки установки Bitroll. Тут жадібність замучила. Хотів знайти ключ до Vantage Pro. Єдине де він був - відповідно bitroll. Під час установки цього г ...... на лаяти все, в плоть до відключеного брандмауера. Але так хотілося ключик отримати ...... Загалом, ключа і в помині ніякого не було. Я звичайно видалив цю фігню. Але вона встигла багато чого від себе залишити. Наприклад, я виявив зо два не закриваються процесу iexplore.exe. При спробі їх зупинити, вискакує процес mixfast.exe або grammp3.exe і миттєво востонавлівает iexplore.exe. В OC де я зловив цю фігню (Vista) mixfast.exe і grammp3.exe не перебувають пошукачем. Довелося переключиться в XP (на іншому диску), де вони успішно знайшлися в папках Windows, Programm Data (Vista). Видалив - знову відтворити. І так кілька. раз. Начебто потім вкоротив віку, але не впевнений. Так само в Program Files створилася папка з файлами Bonjour, кіт так само було не легко вбити (але видалив).
Поки перемістив iexplore.exe з папки Explorer'а, щоб не запускався (думаю, що не всі вичистив).
Шукав в мережі, як від цієї гидоти позбутися, але рішень знайти не зміг. Народ знає про такий трояни, але руководст до дії особливих немає. Одні бла-бла-бла ....
Мож хто знає, як все підчистити за цим!%; »»;% бітролом? Тільки не format C:

Рояль в кущах.

У висновку - ще одна страшилка зі світу торрентів. Нам, росіянам, не звикати до даішників, з кущів підстерігають своїх жертв. Так ось, на торрент-треккера тоде з'явилися такі «мисливці» - в особі ловців піратів. Ось цитата:

Компанія Media Defender, що займається захистом авторських прав в інтересах MPAA і RIAA, запустила відеообмінний сервіс miivi.com. Ця новина могла б залишитися непоміченою, якби не репутація Media Defender і її попередні досягнення. З самого заснування MD використовує хитрі тактики виявлення користувачів, що беруть участь в файлообмене. Так практикувався випуск підроблених торрентів з подальшим збором IP-адрес, з яких здійснювалося завантаження файлів. Потім MD відправляла листи інтернет-провайдерам з повідомленнями про порушення авторських прав конкретними користувачами.

Погодьтеся, прикро потрапити в «чорні антипіратські списки» просто скачавши один раз нелегальну програму ...

На щастя, розпізнати таких мисливців дуже просто. У торрента-пастки завжди багато сідерів і майже немає пірів. Вам зрозуміло, про що я говорю?

Якщо немає, то ось кілька рекомендацій простіше.

Що ж робити, щоб не потрапити в пастку підроблених торрентів?

Існує багато методів, які використовують досвідчені користувачі щоб перевірити чи дійсно файли не підроблені і не викличуть проблем після скачування:

 • Перед завантаженням будь-якого торрента не поспішаючи прочитайте ВСЕ коментарі на сайті. Це займає всього кілька хвилин, але зате допомагає зберегти куди більше часу. Дуже часто коментарі від попереднього завантажувача містять пароль для доступу до файлу, інформацію про те де знайти спеціальний відео кодек, або ж попередження, що файл є підробкою і містить шкідливі програми. Постарайтеся зрозуміти, хто писав коментарі - реальні люди або підставні боти. Якщо в коментарях суцільні «Cool!», «Пиши исчо» і подібні цим «змістовні» фрази, то коментарі, швидше за все, накручені ботами. Я б не повірив такій роздачі. Іноді, користувач може негативно відгукнутися про фото через якийсь своєї помилки, і це як раз добра ознака - значить, файл качають реальні люди. Проаналізуйте повідомлення. Немає нічого дивного, якщо щось не Скочиляс у молодика йди «блондинки». Прочитайте всю стрічку. Якщо 20 чоловік добре відгукнулися про фото, а два - погано, то це хороша можливість починати завантаження.
 • Подивіться на розмір файлу, перевірте чи дійсно він відповідає опису.
 • Чи не качайте ніколи фільми в форматі .zip або .exe. Можливо файл містить якусь пастку.
 • Встановіть хороший антивірус і завжди сканувати завантажені файли перед запуском.
 • Хороший спосіб перевірити торрент - з'ясувати, хто завантажив його. Зазвичай на файлообмінниках є добре відомі користувачі, які завжди завантажують нову інформацію зі своєю єдиною облікового запису. Їм можна довіряти.
 • Змусити людей скачати підроблений торрент іноді дуже просто. Для цього підробки зазвичай маскують під, наприклад, дуже очікуваний фільм, нову серією вашого улюбленого серіалу, або новий альбомом вашої улюбленої групи. Для початку проаналізуйте подану інформацію. Чи показували цей найновіший фільм в кінотеатрах? Вийшла нова серія серіалу на телеекрани? Якщо немає, то ясна річ що торрент НЕ буде доступний, і це підробка. У таких ситуаціях, потрібно стежити за інформацією про релізах, або відвідувати сайти які оцінюють медіа релізи в інтернеті.

Мій блог знаходять за такими фразами
скачати office 2007 безкоштовно
скачати ключ для ms office 2007
ніж видалити office 2007
скачати microsoft office 2007
Bazaars, Conversations & Freedom: for a market culture beyond greed and fear
microsoft office 2007 Завантажити безкоштовно без реєстрації

Можливо, Вас зацікавить також інформація за такими ключовими словами, яку зазвичай шукають на моєму сайті
Le dérèglement moral de l'Occident (French Edition)
скачати Microsoft Office Word 2007 одним файлом
майкрософт офіс 2007 Завантажити безкоштовно
картинки для оформлення слайдів презентації про школу
скачати торрент безкоштовно
скачати ворд 2007 за ключем

Мітки: Microsoft , Office , Office 2007 , безкоштовно , В мережі

Microsoft , Office , Office 2007 , безкоштовно

Що ж робити, щоб не потрапити в пастку підроблених торрентів?
Не вірите?
? »»;% бітролом?
Вам зрозуміло, про що я говорю?
Що ж робити, щоб не потрапити в пастку підроблених торрентів?
Чи показували цей найновіший фільм в кінотеатрах?
Вийшла нова серія серіалу на телеекрани?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью