• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як за допомогою avz видалити svchost

 1. Як за допомогою avz видалити svchost Робота операційної системи Windows - складний процес, який...
 2. Як відрізнити svchost.exe вірус від системного файлу
 3. Як видалити svchost.exe за допомогою програми AVZ
 4. Шкідливий веб-сайт заблокований svchost.exe вірус?
 5. Як отримати інфікованих від цієї шкідливої ​​програми?
 6. Чому небезпечно тізани?
 7. Процедура видалення вірусу svchost.exe
 8. поведінку svchost.exe
 9. Як уберегтися від повторного зараження
 10. Завершуємо процес вірусної програми

Як за допомогою avz видалити svchost

Робота операційної системи Windows - складний процес, який можливий тільки при грамотному функціонуванні всіх програмних компонентів. Не менш складно працює MacOS, але в ній користувачі не мають можливість стежити за системними процесами. У Windows подивитися всі виконувані файли можна в «Диспетчері завдань», і недосвідчених користувачів деякі з них можуть налякати. Яскравим прикладом файлу, який викликає тривогу, є svchost.exe. Досить часто в Windows svchost.exe вантажить пам'ять або процесор, і виникає відчуття, що він є вірусом. Чи справді це так? Давайте розбиратися.

Svchost.exe: що це за процес, які у нього функції і навіщо потрібен?

Поширена думка, що svchost.exe - це вірус має під собою підставу, але на ділі, найчастіше, ніякої загрози в собі даний процес не несе. Якщо розбиратися у функціональних обов'язках, покладених на даний файл , Він необхідний щоб підключати динамічні бібліотеки DLL для програм і служб, які не можуть без них працювати. Кожна програма використовує свій власний файл svchost, який може бути розташований в різних папках операційної системи Windows.
Поширена думка, що svchost

Найчастіше файл svchost.exe можна знайти за наступними адресами:

 • C: \ WINDOWS \ system32
 • C: \ WINDOWS \ Prefetch
 • З: \ WINDOWS \ winsxs \ amd64_microsoft-window
 • C: \ WINDOWS \ ServicePackFiles \ i386

Якщо файл svchost.exe розташований в інших папках - це привід бити на сполох, але далеко не показник того, що він є вірусом. Діє дане правило і в зворотному напрямку, якщо svchost.exe навіть і знаходиться в одній із зазначених вище папок, він цілком може виявитися вірусним програмним забезпеченням .

Визначити в якій папці розташовуються активні в даний момент процеси svchost.exe дуже просто. Для цього виконайте такі дії:


В операційних системах Windows 8 і Windows 10 є можливість подивитися через «Диспетчер завдань» список служб, які використовують процес svchost.exe. Зробити це просто - необхідно натиснути на підозрілий процес правою кнопкою і вибрати пункт «Перейти до служб». Варто зазначити, що назви багатьох служб навряд чи про щось зможуть розповісти пересічному користувачеві комп'ютера.

Процес svchost Процес svchost.exe може не бути вірусом, і якщо він вантажить систему, то тут слід розглядати 2 сценарії:

 • Комп'ютер заражений вірусом, який розсилає спам, видобуває криптовалюта для своїх творців або передає інші дані зловмисникам;
 • Через неуважність користувач не помічає, що шкідливий процес лише ховається під личиною системної бібліотеки svchost.exe, насправді такою не будучи.

Якщо комп'ютер заражений вірусом, і через це процес svchost.exe вантажить Windows 10 або більш ранню версію операційної системи, то слід перевірити комп'ютер популярними антивірусами. Обов'язково встановіть Firewall, який дозволить забезпечити мережеву безпеку комп'ютера.

У другому випадку слід розпізнати шкідливий файл svchost.exe, який таким не є, а після його видалити.

Як відрізнити svchost.exe вірус від системного файлу

Якщо процес svchost.exe вантажить пам'ять або центральний процесор , То слід упевнитися в достовірності файлу, на який він посилається. Для цього уважно перевірте ім'я виконуваного процесу. Нижче ми наведемо кілька прийомів зловмисників, які підміняють процес svchost.exe на інший, але близький за назвою. Найчастіше застосовуються такі схеми, щоб замаскувати вірус:

Вище перераховані лише найпоширеніші варіанти замаскувати вірус, але можуть бути й інші. Уважно подивіться, щоб процес називався svchost.exe і всі букви були прописані латиницею.

У разі якщо ви знайшли процес, який маскується під svchost.exe, але таким не є, його слід видалити. Зробити це досить просто, якщо використовувати програму AVZ.

Як видалити svchost.exe за допомогою програми AVZ

Відома антивірусна утиліта AVZ здатна виявляти і видаляти небажане програмне забезпечення , В тому числі і вірусні. Вона поширюється безкоштовно і має безліч корисних функцій . Плюс програми AVZ в тому, що її не треба встановлювати на системний диск . AVZ можна запустити з флешки, зовнішнього жорсткого диска або прямо з завантаженого архіву.

Щоб видалити файл svchost.exe з використанням утиліти AVZ, необхідно виконати наступні дії:


begin SearchRootkit (true, true); SetAVZGuardStatus (True); QuarantineFile ( "шлях до вірусу", ""); DeleteFile ( "шлях до вірусу"); BC_ImportAll; ExecuteSysClean; ExecuteWizard ( "TSW", 2,3, true); BC_Activate; RebootWindows (true); end.

Замість виділених червоним слів «Шлях до вірусу» необхідно прописати місце розташування вірусного процесу svchost. Вище ми вже розповідали як визначити де знаходиться вірусний файл, який маскується під svchost.exe. Копіюємо шлях до нього (або прописуємо вручну) і вставляємо замість виділеним червоним слів. Увага: Лапки з скрипта видаляти не можна - тільки букви виділені червоним.


Після успішного видалення файлу, який видавав себе за svchost.exe, настійно рекомендуємо перевірити комп'ютер на наявність вірусів. Велика ймовірність, що одна з програм генерує нові файли, які автоматично запускаються в процесах і видають себе за svchost.exe.

Написав в видалення на вівторок, 9 лютого, 2016

Шкідливий веб-сайт заблокований svchost.exe вірус?

SvcHost стенди для вузла служби. svchost.exe - це виконуваний файл, помічені як Generic Host Process для Win32 Послуги або, іншими словами, runs процес SvcHost купу Windows послуг, кожна з яких має певну мету. svchost.exe є не більше ніж виконуваний файл, який групує пов'язані Windows послуг. Процес використовується для зберігання однієї або декількох служб операційної системи, і це вимагає Windows файл, який приходить в підручні коли завантаження необхідних файлів DLL. Поки все добре правда? Нічого заявив до теперішнього часу тягне за собою реакцію «Ах, немає! Я знайшов svchost.executable на моєму комп'ютері! »Ну ось де він отримує складніше. Так, є svchost.executable, який є законним і необхідним. Але є один, який є підробленою, який тільки шкодить вашій системи і ставить під загрозу вашу конфіденційність. Так, як можете ви сказати, що є що? Існує спосіб. Законне одне повинно бути знайдено тільки в папці C: WindowsSystem32. Якщо ви знайшли файл з тим же ім'ям ніде, це підробка один! Робите все, що ви можете позбутися від підроблених файлів, розміщені на вашому комп'ютері! Щоб позбутися від нього якомога швидше! Але майте на увазі, що ручне видалення буде досить важко, якщо не неможливо. Подумайте про фото як чума, який відмовляється йти. Він просто відмовляється залишити вашої системи. Навіть якщо ви впевнені, що ви позбулися від нього сьогодні, ви можете бути неприємно здивований його зовнішній вигляд вже на наступний день. Вони відмовляються залишати. Найпростіший спосіб зробити їх - звернутися по допомогу законним інструментом. Робите те, що ви повинні, але видалити файл підроблені, шкідливих якомога швидше.

Як отримати інфікованих від цієї шкідливої ​​програми?

Підроблені SvcHost може представляти і computer троянський кінь . Але як підлий, як це може бути, він не може просто спливав на вашому екрані один день як ніби за помахом чарівної палички. Там немає нічого магічного про його раптової появи. Інфекцій, як один, використовуючи поддельние.exe-файл як фронт, зазвичай показують на вашому ПК, вдаючись до старої, але золото методів проникнення. Їх зазвичай витівки включають в себе найбільш поширені методи, як Хітчінг їхати з freeware або пошкоджені посилання або сайтів. Крім того набридливих інфекції можуть ковзати свій шлях в шляхом копіювання свій виконуваний файл в папку Windows або Windows системи . Після цього, він переходить до наступного кроку, який вносить зміни до реєстру, щоб запустити цей файл з кожен запуск єдиної системи. Який би метод інфекції, інфекції вирішить звернутися до, після того, як він вторгається в ваш комп'ютер, ви будете бомбардували з питаннями. Не витрачати масу часу і енергії, які займаються своєю повсякденною їдалень, зупинивши його потрапляння в першу чергу. Зробіть все можливе, щоб тримати його далеко від комп'ютера. Будьте обережним і уважним про те, що саме ви дозволяючи в вашу систему. Не поспішайте, коли ви встановлюєте інструмент або оновлення і завжди робити ваші належної обачності. Хто знає? Можливо з трохи удачі, ви зможете зберегти підроблені svchost.executable від вашої системи.

Чому небезпечно тізани?

SvcHost є компонентом Windows важливе значення. Можливо, саме тому багато шкідливі інструменти виберіть замаскувати себе як процес SvcHost. Але не впадайте у відчай! Є способи, ви можете визначити справжність цього процесу. Найкращий це заглянути в де розташований точно файл.exe. Вихідний системний файл - це можна знайти в папці C: WindowsSystem32 або c: winntsystem32, або навіть в папці кеша DLL, в залежності від Windows версію ви використовуєте. Будь-який інший файл з тим же ім'ям, розташований в іншому місці, є самозванцем. Це скоріше шкідливих програм, використовуючи ім'я як фронт сховатися, і сіяти хаос непоміченими. Ну як тільки ви определіть.exe-файл на ваш комп'ютер є підробленою, не дозволяйте йому залишитися і сіяти хаос. Погано те, що будь-який вірус може завантажити себе в пам'яті за допомогою процесу законних windows svchost.exe, найважливіше для виявлення всіх служб, запущених на вашому комп'ютері і визначити, якщо є один підлий.

Ваш комп'ютер є найбільш ймовірно проникли вірус або троян. І сказав вірус або Троян за появу фіктивних Windows служби. Після запуску служби, інфекції, ви застрягли з, можна вибрати для підключення до шкідливий веб-сайт і передача особистої інформації, яку він вкрав від вас або для завантаження додаткових шкідливих програм. Таким чином, питання: чи готові ви грати з вашої особистої та фінансової інформації? Чи є ви готові ризикувати його попадання в руки невідомих третіх сторін з прихованих повісток дня? Чи готові ви відкрити вашу систему більш небажаних шкідливих інструментів? І, як довго ви думаєте, що це буде тривати, перш ніж він дає і вітає вас з синій екран смерті? Ви готові дізнатися? Ось підказка: не. Захистіть себе і вашої системи, і робити те, що краще для вас і ваших ПК майбутнього: видалити підроблені виконуваний відразу! Це для найкраще.

Процедура видалення вірусу svchost.exe

Попередження, множинні антивірусні сканери виявили можливі шкідливі програми в svchost.exe.

Антивірусне програмне забезпечення Версія Виявлення Tencent 1.0.0.1 Win32.Trojan.Bprotector.Wlfh Malwarebytes v2013.10.29.10 PUP.Optional.MalSign.Generic NANO AntiVirus 0.26.0.55366 Trojan.Win32.Searcher.bpjlwd VIPRE Antivirus 22702 Wajam (fs) Baidu- International 3.5.1.41473 Trojan.Win32.Agent.peo VIPRE Antivirus 22224 MalSign.Generic Dr.Web Adware.Searcher.2467 ESET-NOD32 8894 Win32 / Wajam.A Kingsoft AntiVirus 2013.4.9.267 Win32.Troj.Generic.a. (kcloud) K7 AntiVirus 9.179.12403 Unwanted-Program (00454f261) McAfee 5.600.0.1067 Win32.Application.OptimizerPro.E Qihoo-360 1.0.0.1015 Win32 / Virus.RiskTool.825

поведінку svchost.exe

 • svchost.exe деактивує встановленого програмного забезпечення.
 • Загальна поведінка svchost.exe і деякі інші текст emplaining som інформація пов'язані з поведінкою
 • Зміна робочого столу і параметри браузера.
 • Перенаправлення браузера на заражених сторінок.
 • Розподіляє через платити за установку або в комплекті з програмним забезпеченням сторонніх виробників.
 • Гальмує Інтернет-з'єднання
 • Краде або використовує ваші конфіденційні дані
 • Показує підроблені попередження системи безпеки, спливаючих вікон і реклами.
 • svchost.exe показує комерційної реклами
 • Встановлює себе без дозволів
 • Змінює користувача Головна сторінка

svchost.exe здійснюється версій ОС Windows

 • Windows 10 30%
 • Windows 8 40%
 • Windows 7 19%
 • Windows Vista 7%
 • Windows XP 4%

Географія svchost.exe

Ліквідації svchost.exe від Windows

Видаліть з Windows XP svchost.exe:


Видалити svchost.exe від вашого Windows 7 і Vista:


Стерти svchost.exe від Windows 8 і 8.1:


Видалити з вашого браузерів svchost.exe

svchost.exe Видалення від Internet Explorer


Стерти svchost.exe від Mozilla Firefox


Припинити svchost.exe від Chrome


Svchost - системний модуль Windows, який служить для запуску різних служб. У диспетчері завдань будь-яка з запущених за допомогою цього модуля служб визначається як «svchost».

Але існує безліч вірусів, що маскуються під svchost, найпоширеніший з яких називається RAT. недосвідченому користувачу персонального комп'ютера буде досить складно розпізнати такий вірус в диспетчері, як втім, і виявити його у всій системі в цілому. Тому, варто зазначити, що важливою ознакою наявності даного вірусу в системі може стати повідомлення, що інформує вас про помилку, яка пов'язана з svchost.exe і сповіщає користувача про те, що «пам'ять не може бути read». В цьому випадку необхідно вжити заходів, які розкажуть, як видалити svchost. Інакше ваш комп'ютер буде підданий серйозного збою. Отже, давайте розглянемо поетапно, як нам позбутися від цього вірусу.

Як уберегтися від повторного зараження

Для початку необхідно убезпечити свій комп'ютер від повторного зараження вірусом, встановивши на нього антивірусну програму.

Не варто цього лякатися, тому що даний спосіб вельми простий. Для початку, зайдіть в редактор реєстру і відшукайте там ключ HKEY_Sоftwаre_Micrоsоft \ Windоws \ CurrеntVеrsion \ RunSеrvicеs "PowerManager" = "% WinDir% svchost.exe", після чого видаліть його.

Svchost exe, як видалити, підкаже наступний крок. Для цього відкрийте модуль призначений для управління службами Windows , Знайдіть в списку PowerManager і, викликавши контекстне меню на даній службі, зупиніть її.

Завершуємо процес вірусної програми

Третім кроком буде завершення процесу вірусної програми.

Видаляючи файли вірусу, будьте гранично обережні, щоб не видалити помилково «справжній» svchost, який знаходиться в папці% WINDIR% systеm32. Видаляти його не можна ні в якому разі. Тому перед тим як приступити до видалення, перевірте зайвий раз себе на помилку.

Svchost вірус, як видалити його остаточно, розповість наступний крок. Тепер потрібно з реєстру прибрати автоматичний запуск даної програми. Для цього запустіть редактор реєстру, відшукайте і видаліть в ньому "svchоst" = "% WinDir% svchost.exe". Потім відшукайте ключ і поміняйте його з% WINDIR% svchоst.cоm "% 1"% * на "% 1"% *.

Також заміни потребує ключ. Значення одеського форуму має стати "Userinit" = "% Sуstеm% usеrinit.еxe".

Ну і останній ключ, який потребує змін, це:

Exe вірус?
Як отримати інфікованих від цієї шкідливої ​​програми?
Чому небезпечно тізани?
Чи справді це так?
Exe: що це за процес, які у нього функції і навіщо потрібен?
Exe вірус?
Поки все добре правда?
Так, як можете ви сказати, що є що?
Як отримати інфікованих від цієї шкідливої ​​програми?
Хто знає?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью