• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як видалити віруси з комп'ютера самостійно?

 1. Інструкція з видалення вірусів з комп'ютера самостійно.
 2. Розповідь про те, як мені допомогли видалити троян з комп'ютера.
 3. Допомога Virusinfo.

Привіт шановні відвідувачі сайту Teryra.com! Сьогодні мова піде про те, як видалити віруси з комп'ютера самостійно і, що найголовніше, безкоштовно.

Я вже піднімав цю тему і не раз, взяти хоча б цей урок , Проте не давно я зіткнувся з таким зараженням комп'ютера, на лікування якого у мене не вистачило знань, а їх, повірте, не так вже й мало. Але про все по порядку ...

Для початку подивіться детальний відео урок, і якщо залишаться питання, то читайте в статті нижче, в ній все буде докладно описано.

Інструкція з видалення вірусів з комп'ютера самостійно.

Для того видалити віруси з комп'ютера, проведіть ті дії, які я вже не раз описував у своїх статтях:

 1. Оновлення бази свого антивіруса до останньої версії. До речі, найчастіше, антивірус сам перевіряє оновлення при підключенні до інтернету і завантажує їх. У всіх антивіруси звичайно ж різні, проте пункт оновлення є абсолютно у всіх. Так що відкрийте ваш антивірус (його іконка розташована в області повідомлень, в правому нижньому кутку, трохи лівіше годин, пошукайте, вона там точно є), виберіть на пункт оновлення, а після натисніть на фразу типу «Оновити зараз».
 2. Після того як оновлення захитається, повністю перевірте комп'ютер. Цей пункт знаходитися у вкладці типу «Сканування ПК» або «Перевірка комп'ютера» і там виберіть повну перевірку. Якщо у вас не пункту повної перевірки ПК, то тоді в пункті вибіркової перевірки, виділіть всі ваші диски і почніть перевірку.
 3. Повна перевірка йде дуже довго, дочекайтеся її закінчення. У мене, наприклад, вона йшла більше 12 годин. Після закінчення повної перевірки, ті файли які можна вилікувати, вилікуєте ті які не можна видалити. В принципі там все буде зрозуміло, робіть те. Що пропонує антивірус. Зрозуміло, якщо знайдуться якісь трояни і віруси, антивирусник їх видалить.
 4. Після того, як ви перевірите комп'ютер своїм антивірусом, скачайте утиліту Dr.Web CureIt і перевірте нею весь комп'ютер, про те як це робити я розповідав в цьому уроці . До речі, якщо у вас основним антивірусом встановлений Dr.Web, тоді я вам раджу скачати іншу утиліту, від лабораторії Касперського - AVPTool . На сторінці з посиланням є докладна інструкція по стрибку і установці. Що першої, що другий утилітою потрібно перевіряти в безпечному режимі. Для цього перезавантажте комп'ютер, і натискайте раз в секунду (можна частіше) на клавішу F8. У меню, виберіть пункт «Безпечний режим» (найчастіше він перший). Після завантаження Windows в даному режимі, зайдіть в те місце, куди ви зберегли завантажену вами утиліту (з вище запропонованих) і запустіть їх. Після закінчення перевірки, файли які можна вилікувати - лікуєте, ті які не можна видаляйте. Там по ходу виконання все буде зрозуміло. До речі, я, про всяк випадок, перевірив обома утилітами, і кожна знайшла віруси.

В принципі, для багатьох користувачів ПК на цьому, перевірка комп'ютера на віруси закінчилася б. Але у мене була інша проблема - хтось зламав мої сайти, отримавши до них доступи через мій комп'ютер. Тому після того, як я просунув все, про що писав вище, я вирішив перевірити, чи залишилися доступи у вірусів до моїх сайтах. Через пару годин перевірки зрозумів, що за добу раніше відкриті, а значить діра в безпеки не ліквідована. Троянський вірус крав мої логіни і паролі. Як видалити троян з комп'ютера я вже не знав, тому кинувся в інтернет, і там знайшов один дуже цікавий сайт ...

Розповідь про те, як мені допомогли видалити троян з комп'ютера.

Після недовгих пошуків в інтернеті, я натрапив на сайт http://virusinfo.info/ . Почитавши інформацію на ньому, я зрозумів, що люди, які лікують там комп'ютери, серйозно розбираються в питаннях безпеки і вирішив до них звернутися. Але на моє щастя у них сайті, є інструкція, як видалити віруси з комп'ютера самому і що найголовніше, зробити це абсолютно безкоштовно. Я вирішив нею скористатися, і проблема з троянами була вирішена! В принципі там все просто, але про всяк випадок я коротко поясню.

Допомога Virusinfo.

Перше що вам потрібно зробити, цієї перейти на сайт за посиланням вище і зареєструватися на форумі, для того щоб в подальшому описати свою проблему.

Це я пояснювати не буду, так як там все просто.

Після того, як зареєструйтеся, переходите до другого кроку,

Після того, як зареєструйтеся, переходите до другого кроку,

У ньому описані дії, які вам необхідно виконати. Перше що там запропоновано, це завантажити копію інструкції собі на комп'ютер, так як іноді вам доведеться відключатися від інтернету.

Перше що там запропоновано, це завантажити копію інструкції собі на комп'ютер, так як іноді вам доведеться відключатися від інтернету

Після того як ви її скачаєте, дивіться пункти далі.

Після того як ви її скачаєте, дивіться пункти далі

Виконуйте ці пункти по порядку. До речі, якщо ви помітили, пункти 3,4,5 збігаються з тим, що я завжди говорив в уроках про безпеку, і згадав у цій статті.

Після чого йде найцікавіше, вам потрібно завантажити дві спеціальні утиліти AVZ і HiJackThis.

Для того щоб завантажити AVZ просто клікніть по запропонованій там посиланню і вам на комп'ютер захитається архів, який потрібно розпакувати. Як це робити я розповідав тут . Встановлювати нічого не потрібно.

Для того щоб завантажити HiJackThis, так само натисніть за запропонованою там посиланням. Вас перекине на сайт, де вам потрібно буде натиснути на кнопку Download.

Вас перекине на сайт, де вам потрібно буде натиснути на кнопку Download

Цю програму теж не потрібно встановлювати.

Коли все скачаєте, просто дотримуйтесь інструкцій, які дані там далі.

Коли ви все виконайте, вам потрібно буде створити нову тему на форумі. Для цього натисніть на лінк «Допоможіть»

Для цього натисніть на лінк «Допоможіть»

Після чого вас перекине в форум. Якщо ви пам'ятаєте ви вже зареєстровані, так що можете сміливо натискати «Нова тема»

Якщо ви пам'ятаєте ви вже зареєстровані, так що можете сміливо натискати «Нова тема»

У назві не потрібно писати просто «Допоможіть!» І т.п., розділ і так називається допомогу. Просто в двох словах дайте назву теми, наприклад «мене зламали, не знаю що робити, допоможіть будь ласка».

Далі опишіть вашу проблему якомога детальніше, з самого початку її появи, як ви її виявили, до останнього вашого дії по її усуненню.

Після чого прикріпіть до теми ті файли, про які йшлося в кінці інструкції. Для цього натисніть на пункт «Управління вкладеннями»

У вікні, виберіть «Додати файли»

Відкриється ще одне вікно, в якому вам необхідно натиснути «Вибрати файли»

Знайдіть і виділіть ті файли про які говориться в кінці інструкції. І натисніть «Відкрити». Після натисніть Upload Files

Вони захитаються. Після чого просто натисніть Готово і вони додадуться до вашої теми.

Тепер натискаєте створити нову тему, і чекаєте відповідей і подальших інструкцій. У мене все вирішилося протягом двох днів.

Після перевірки і очищення комп'ютера за рекомендацією хлопців з Virusinfo, я очистив код сайтів, після чого віруси більше не поверталися.

Сподіваюся, вас стало ясно, як видалити віруси з комп'ютера самому.

Успіхів!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью