• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як видалити віруси з комп'ютера, ноутбука, телефону (Андроїд)

 1. Як видалити віруси з комп'ютера, ноутбука, телефону (Андроїд) Дуже часто користувачі стикаються з...
 2. 1.1. Що таке антивірус?
 3. 1.2. Принцип дії антивірусів
 4. 2. Короткий огляд найбільш популярних програм
 5. 2.2. Dr.Web
 6. 2.3. Microsoft Security Essentials
 7. 2.4. AVZ
 8. Як видалити віруси з комп'ютера, ноутбука, телефону (Андроїд)
 9. 1. Як працюють антивіруси
 10. 1.1. Що таке антивірус?
 11. 1.2. Принцип дії антивірусів
 12. 2. Короткий огляд найбільш популярних програм
 13. 2.2. Dr.Web
 14. 2.3. Microsoft Security Essentials
 15. 2.4. AVZ
 16. Як видалити віруси з комп'ютера, ноутбука, телефону (Андроїд)
 17. 1. Як працюють антивіруси
 18. 1.1. Що таке антивірус?
 19. 1.2. Принцип дії антивірусів
 20. 2. Короткий огляд найбільш популярних програм
 21. 2.2. Dr.Web
 22. 2.3. Microsoft Security Essentials
 23. 2.4. AVZ

Як видалити віруси з комп'ютера, ноутбука, телефону (Андроїд)

Дуже часто користувачі стикаються з тим, що комп'ютер перестає працювати або гальмує, зависає, безперервно викидає повідомлення про помилки. Якщо комп'ютер (ноутбук) підключений до мережі інтернет або в ньому використовувалися чужі флеш-накопичувачі, то швидше рано, ніж пізно виникне питання - як видалити вірус? Адже в переважній більшості випадків причиною всіх неполадок є віруси, видалити які не завжди просто.

У даній статті буде представлений огляд популярних антивірусів, а так же спосіб видалення антивіруса з комп'ютера і портативних пристроїв.

розділи: Робота антивіруса - опис антивіруса - Принцип дії - Короткий огляд програм

Виробники: Kaspersky Internet Security - Dr.Web - Microsoft Security Essentials - AVZ

Якщо на комп'ютері або ноутбуці вже був встановлений антивірус, то настав момент задуматися про його надійності - можливо, слід просто вибрати іншу програму. Якщо ж нічого подібного не було, то проник в комп'ютер вірус переконливо доводить - прийшов час завантажити і поставити у себе надійне ПЗ для захисту.

1. Як працюють антивіруси

Слід усвідомлювати, що ідеальною, надійної на всі сто відсотків захисту від вірусів не існує - іноді, щоб видалити шкідливі програми, доводиться перебрати кілька програм. Проте, краще для початку почитати різні огляди та відгуки фахівців, щоб вибрати найбільш підходящий для системи антивірус, скачати його і встановити. Краще помилитися у виборі захисту, ніж залишити комп'ютер або ноутбук взагалі без неї.

1.1. Що таке антивірус?

Антивірусом називають програму, яка здатна виявляти, видаляти або лікувати віруси, які псують дані, крадуть конфіденційну інформацію і, активно розмножуючись, сильно уповільнюють швидкодію комп'ютера, ноутбука або телефону. Переважно віруси працюють в операційній системі Microsoft Windows, але вже існують версії, які прекрасно себе почувають на телефонах під управлінням Андроїд. Від шкідливого коду практично закритий доступ в усі Unix-подібні системи, але вони не настільки зручні і дружні до користувачів, як Windows.

Найперші антивіруси працювали тільки в режимі сканування, перевіряючи всі файли на комп'ютері, або який-небудь конкретну ділянку, вибраний користувачем. Прикладом може послужити популярний в 90-х роках Aidstest Лозинського. При виявленні загрози програма подавала звуковий сигнал і запитувала дії - лікувати або видалити вірус. У разі позитивної відповіді шкідливий код «викусивать» з тіла додатки, в більшості випадків зберігаючи його працездатність, і тільки іноді доводилося видаляти заражений файл. З переходом на многозадачную систему Windows з'явилася можливість використовувати антивіруси, які могли безперервно моніторити всі процеси, вчасно виявляючи і ліквідуючи загрози.

1.2. Принцип дії антивірусів

Будь-вірус має в своїй структурі частина програмного коду, який є унікальним і дає можливість ідентифікувати себе антивірусу. Цей фрагмент називається «сигнатура вірусу» і вноситься в базу даних програми, яка відповідає за захист комп'ютера, ноутбука або телефону. У міру розвитку ІТ-технологій з'явився ще один досить дієвий алгоритм - евристичний аналіз. Він дозволяє з досить високим ступенем ймовірності розпізнавати ще невідомі загрози і блокувати їх. У антивирусах різних авторів цей спосіб працює з тим або іншим ступенем надійності, а значить і ефективність деяких програм залишає бажати кращого.

2. Короткий огляд найбільш популярних програм

2.1. Kaspersky Internet Security

лабораторія Касперського вже довгий час має репутацію компанії, яка здатна ефективно боротися з вірусами, один з найвідоміших її продуктів називається Kaspersky Internet Security. Цей пакет призначений не тільки для боротьби з вірусами, він забезпечить досить ефективний захист від хакерів, завдяки вбудованому фаєрвол (мережному екрану). Це засіб відмінно блокує DDos-атаки, сигналізує про підозрілих спробах проникнення через відкриті порти і створює своєрідну «стіну», пробити яку зможе лише професіонал.

Касперський Інтернет Секьюріті 2015 (остання на момент написання версія) успішно справляється майже з усіма відомими погрозами і може вважатися однією з кращих програм в сфері захисту. Єдиний недолік, яким володіє цей антивірус - досить високі системні вимоги, він здатний помітно знизити швидкодію навіть потужних ноутбуків і деяких недостатньо сучасних комп'ютерів.

Kaspersky Internet Security 2015 не відноситься до категорії безкоштовних програм, проте всім бажаючим надається можливість активації і використання протягом одного місяця. Цього терміну цілком достатньо, щоб зважити всі переваги та можливі недоліки і прийняти вірне рішення. Касперський Інернет Сек'юріті 2015 здатний працювати не тільки з Windows, але і на телефонах з Андроїд, ноутбуках або десктопах під управлінням iOS.

Касперський Інернет Сек'юріті 2015 здатний працювати не тільки з Windows, але і на телефонах з Андроїд, ноутбуках або десктопах під управлінням iOS

Для швидкого лікування вірусу, що потрапив в систему, Kaspersky Internet Security 2015 є ідеальним рішенням. Особистий досвід показує, що шкідливий код буде повністю (а це важливо!) Знищений практично зі стовідсотковою ймовірністю.

2.2. Dr.Web

Антивірус Dr.Web не є безкоштовним, проте гнучка маркетингова політика компанії надає різні способи заощадити гроші:

 • оптимізовані тарифні плани;
 • бонуси для покупців;
 • знижки на продовження ліцензії;
 • регулярні акції з роздачі ключів, що діють один рік.

оптимізовані тарифні плани;  бонуси для покупців;  знижки на продовження ліцензії;  регулярні акції з роздачі ключів, що діють один рік

Системні вимоги у Dr.Web значно гуманніші, ніж у Касперського, проте його робота буде все одно помітна на малопотужних ноутбуках. Різні версії Dr.Web можуть працювати на комп'ютерах і ноутбуках з Windows, Mac OS і Linux, також підтримуються мобільні телефони з Андроїд.

Ще одним вагомим аргументом для прихильників Dr.Web є наявність у розробників безкоштовної і приголомшливо ефективної програми CureIt , Скачати яку можна на офіційному сайті. За роки свого існування CureIt зарекомендував себе як чи не найкращий в світі антивірус-сканер.

Він здатний виявити, вилікувати (видалити) вірус або троянську програму навіть в ситуаціях, при яких пасують практично всі аналогічні програми-сканери, платні і безкоштовні.

2.3. Microsoft Security Essentials

Безкоштовний, але досить ефективний антивірус від компанії Microsoft - Security Essentials - можуть завантажити на офіційному сайті всі користувачі Windows 7 і новіших версій. Основною перевагою цього додатка може вважатися його крайня невибагливість до заліза. Майкрософт Ессеншіал відмінно працює навіть на малопродуктивних ноутбуках, практично непомітно для власника виконуючи свої функції. При цьому, програма цілком справляється зі своїм основним завданням, відсікаючи всі спроби проникнути в систему і даючи можливість своєму власникові видалити вірус ще до того, як він заподіє шкоду.

В цілому, Microsoft Security Essentials міг би претендувати на дуже широке, якщо не тотальне поширення, якби не було у нього таких потужних конкурентів, як Kaspersky Internet Security і Dr.Web.

Для недосвідчених користувачів встановити Майкрософт Ессеншіал є чи не ідеальним рішенням:

 • програма швидка і безкоштовна;
 • видаляє віруси в автоматичному режимі;
 • не вимагає настройки;
 • забезпечує хороший рівень захисту.

Недоліком є ​​недосконалий алгоритм по виявленню рекламного ПЗ, але для боротьби з ним можна скористатися додатковими утилітами, орієнтованими саме на це.

2.4. AVZ

Однією з досить відомих, ефективних і безкоштовних розробок, що дозволяють видалити не тільки віруси та інше шкідливе ПЗ, є (антивірус Зайцева). завантажити AVZ можна на офіційному сайті програми.

Антивірус Зайцева досить ефективний проти вірусів, але його основне призначення - видаляти модулі, які належать до категорії AdWare (реклама) і SpyWare (шпигунське ПЗ). Антивірус Зайцева пропонує користувачам безліч зручних функцій, частина з яких не цілком типова для антивіруса:

Додаткові можливості Призначення Диспетчер процесів, драйверів і сервісів Перевіряє всі завантажені бібліотеки, звіряючись з власною базою сигнатур. Здатний виявити навіть замасковані руткітом процеси. Утиліта перевірки реєстру Зручний пошук за шаблоном ключів і параметрів. Можливість виявлення прихованих параметрів. Програма відновлення Запускається вручну, може відновити будь-які системні параметри, включаючи настройки IE. Аналізатор TCP і UDP портів Проводить ефективний пошук троянів і «бекдор» по своїй основі Скрипти управління Дозволяє запускати невеликі скрипти, які здатні ефективно видаляти рекламу і деякі віруси. Підпрограма прямого доступу Може видаляти заблоковані файли або поміщати їх в карантин Boot Cleaner Може видаляти працюють драйвера і служби з ядра Windows (Kernel) не тільки під час перезавантаження, але і в ході лікування.

Антивірус Зайцева призначений для лікування і видалення вірусів на персональних комп'ютерах і ноутбуках з встановленою ОС Windows, на інших системах і Андроїд-телефонах він не працює. Ця програма досить проста, щоб починаючий користувач, який не знає, як видалити вірус, міг легко їй скористатися. Але в той же час його часто використовують професіонали: потужний функціонал робить це додаток грізним знаряддям для боротьби з шкідливим кодом.

Як видалити віруси з комп'ютера, ноутбука, телефону (Андроїд)

Дуже часто користувачі стикаються з тим, що комп'ютер перестає працювати або гальмує, зависає, безперервно викидає повідомлення про помилки. Якщо комп'ютер (ноутбук) підключений до мережі інтернет або в ньому використовувалися чужі флеш-накопичувачі, то швидше рано, ніж пізно виникне питання - як видалити вірус? Адже в переважній більшості випадків причиною всіх неполадок є віруси, видалити які не завжди просто.

У даній статті буде представлений огляд популярних антивірусів, а так же спосіб видалення антивіруса з комп'ютера і портативних пристроїв.

розділи: Робота антивіруса - опис антивіруса - Принцип дії - Короткий огляд програм

Виробники: Kaspersky Internet Security - Dr.Web - Microsoft Security Essentials - AVZ

Якщо на комп'ютері або ноутбуці вже був встановлений антивірус, то настав момент задуматися про його надійності - можливо, слід просто вибрати іншу програму. Якщо ж нічого подібного не було, то проник в комп'ютер вірус переконливо доводить - прийшов час завантажити і поставити у себе надійне ПЗ для захисту.

1. Як працюють антивіруси

Слід усвідомлювати, що ідеальною, надійної на всі сто відсотків захисту від вірусів не існує - іноді, щоб видалити шкідливі програми, доводиться перебрати кілька програм. Проте, краще для початку почитати різні огляди та відгуки фахівців, щоб вибрати найбільш підходящий для системи антивірус, скачати його і встановити. Краще помилитися у виборі захисту, ніж залишити комп'ютер або ноутбук взагалі без неї.

1.1. Що таке антивірус?

Антивірусом називають програму, яка здатна виявляти, видаляти або лікувати віруси, які псують дані, крадуть конфіденційну інформацію і, активно розмножуючись, сильно уповільнюють швидкодію комп'ютера, ноутбука або телефону. Переважно віруси працюють в операційній системі Microsoft Windows, але вже існують версії, які прекрасно себе почувають на телефонах під управлінням Андроїд. Від шкідливого коду практично закритий доступ в усі Unix-подібні системи, але вони не настільки зручні і дружні до користувачів, як Windows.

Найперші антивіруси працювали тільки в режимі сканування, перевіряючи всі файли на комп'ютері, або який-небудь конкретну ділянку, вибраний користувачем. Прикладом може послужити популярний в 90-х роках Aidstest Лозинського. При виявленні загрози програма подавала звуковий сигнал і запитувала дії - лікувати або видалити вірус. У разі позитивної відповіді шкідливий код «викусивать» з тіла додатки, в більшості випадків зберігаючи його працездатність, і тільки іноді доводилося видаляти заражений файл. З переходом на многозадачную систему Windows з'явилася можливість використовувати антивіруси, які могли безперервно моніторити всі процеси, вчасно виявляючи і ліквідуючи загрози.

1.2. Принцип дії антивірусів

Будь-вірус має в своїй структурі частина програмного коду, який є унікальним і дає можливість ідентифікувати себе антивірусу. Цей фрагмент називається «сигнатура вірусу» і вноситься в базу даних програми, яка відповідає за захист комп'ютера, ноутбука або телефону. У міру розвитку ІТ-технологій з'явився ще один досить дієвий алгоритм - евристичний аналіз. Він дозволяє з досить високим ступенем ймовірності розпізнавати ще невідомі загрози і блокувати їх. У антивирусах різних авторів цей спосіб працює з тим або іншим ступенем надійності, а значить і ефективність деяких програм залишає бажати кращого.

2. Короткий огляд найбільш популярних програм

2.1. Kaspersky Internet Security

лабораторія Касперського вже довгий час має репутацію компанії, яка здатна ефективно боротися з вірусами, один з найвідоміших її продуктів називається Kaspersky Internet Security. Цей пакет призначений не тільки для боротьби з вірусами, він забезпечить досить ефективний захист від хакерів, завдяки вбудованому фаєрвол (мережному екрану). Це засіб відмінно блокує DDos-атаки, сигналізує про підозрілих спробах проникнення через відкриті порти і створює своєрідну «стіну», пробити яку зможе лише професіонал.

Касперський Інтернет Секьюріті 2015 (остання на момент написання версія) успішно справляється майже з усіма відомими погрозами і може вважатися однією з кращих програм в сфері захисту. Єдиний недолік, яким володіє цей антивірус - досить високі системні вимоги, він здатний помітно знизити швидкодію навіть потужних ноутбуків і деяких недостатньо сучасних комп'ютерів.

Kaspersky Internet Security 2015 не відноситься до категорії безкоштовних програм, проте всім бажаючим надається можливість активації і використання протягом одного місяця. Цього терміну цілком достатньо, щоб зважити всі переваги та можливі недоліки і прийняти вірне рішення. Касперський Інернет Сек'юріті 2015 здатний працювати не тільки з Windows, але і на телефонах з Андроїд, ноутбуках або десктопах під управлінням iOS.

Касперський Інернет Сек'юріті 2015 здатний працювати не тільки з Windows, але і на телефонах з Андроїд, ноутбуках або десктопах під управлінням iOS

Для швидкого лікування вірусу, що потрапив в систему, Kaspersky Internet Security 2015 є ідеальним рішенням. Особистий досвід показує, що шкідливий код буде повністю (а це важливо!) Знищений практично зі стовідсотковою ймовірністю.

2.2. Dr.Web

Антивірус Dr.Web не є безкоштовним, проте гнучка маркетингова політика компанії надає різні способи заощадити гроші:

 • оптимізовані тарифні плани;
 • бонуси для покупців;
 • знижки на продовження ліцензії;
 • регулярні акції з роздачі ключів, що діють один рік.

оптимізовані тарифні плани;  бонуси для покупців;  знижки на продовження ліцензії;  регулярні акції з роздачі ключів, що діють один рік

Системні вимоги у Dr.Web значно гуманніші, ніж у Касперського, проте його робота буде все одно помітна на малопотужних ноутбуках. Різні версії Dr.Web можуть працювати на комп'ютерах і ноутбуках з Windows, Mac OS і Linux, також підтримуються мобільні телефони з Андроїд.

Ще одним вагомим аргументом для прихильників Dr.Web є наявність у розробників безкоштовної і приголомшливо ефективної програми CureIt , Скачати яку можна на офіційному сайті. За роки свого існування CureIt зарекомендував себе як чи не найкращий в світі антивірус-сканер.

Він здатний виявити, вилікувати (видалити) вірус або троянську програму навіть в ситуаціях, при яких пасують практично всі аналогічні програми-сканери, платні і безкоштовні.

2.3. Microsoft Security Essentials

Безкоштовний, але досить ефективний антивірус від компанії Microsoft - Security Essentials - можуть завантажити на офіційному сайті всі користувачі Windows 7 і новіших версій. Основною перевагою цього додатка може вважатися його крайня невибагливість до заліза. Майкрософт Ессеншіал відмінно працює навіть на малопродуктивних ноутбуках, практично непомітно для власника виконуючи свої функції. При цьому, програма цілком справляється зі своїм основним завданням, відсікаючи всі спроби проникнути в систему і даючи можливість своєму власникові видалити вірус ще до того, як він заподіє шкоду.

В цілому, Microsoft Security Essentials міг би претендувати на дуже широке, якщо не тотальне поширення, якби не було у нього таких потужних конкурентів, як Kaspersky Internet Security і Dr.Web.

Для недосвідчених користувачів встановити Майкрософт Ессеншіал є чи не ідеальним рішенням:

 • програма швидка і безкоштовна;
 • видаляє віруси в автоматичному режимі;
 • не вимагає настройки;
 • забезпечує хороший рівень захисту.

Недоліком є ​​недосконалий алгоритм по виявленню рекламного ПЗ, але для боротьби з ним можна скористатися додатковими утилітами, орієнтованими саме на це.

2.4. AVZ

Однією з досить відомих, ефективних і безкоштовних розробок, що дозволяють видалити не тільки віруси та інше шкідливе ПЗ, є (антивірус Зайцева). завантажити AVZ можна на офіційному сайті програми.

Антивірус Зайцева досить ефективний проти вірусів, але його основне призначення - видаляти модулі, які належать до категорії AdWare (реклама) і SpyWare (шпигунське ПЗ). Антивірус Зайцева пропонує користувачам безліч зручних функцій, частина з яких не цілком типова для антивіруса:

Додаткові можливості Призначення Диспетчер процесів, драйверів і сервісів Перевіряє всі завантажені бібліотеки, звіряючись з власною базою сигнатур. Здатний виявити навіть замасковані руткітом процеси. Утиліта перевірки реєстру Зручний пошук за шаблоном ключів і параметрів. Можливість виявлення прихованих параметрів. Програма відновлення Запускається вручну, може відновити будь-які системні параметри, включаючи настройки IE. Аналізатор TCP і UDP портів Проводить ефективний пошук троянів і «бекдор» по своїй основі Скрипти управління Дозволяє запускати невеликі скрипти, які здатні ефективно видаляти рекламу і деякі віруси. Підпрограма прямого доступу Може видаляти заблоковані файли або поміщати їх в карантин Boot Cleaner Може видаляти працюють драйвера і служби з ядра Windows (Kernel) не тільки під час перезавантаження, але і в ході лікування.

Антивірус Зайцева призначений для лікування і видалення вірусів на персональних комп'ютерах і ноутбуках з встановленою ОС Windows, на інших системах і Андроїд-телефонах він не працює. Ця програма досить проста, щоб починаючий користувач, який не знає, як видалити вірус, міг легко їй скористатися. Але в той же час його часто використовують професіонали: потужний функціонал робить це додаток грізним знаряддям для боротьби з шкідливим кодом.

Як видалити віруси з комп'ютера, ноутбука, телефону (Андроїд)

Дуже часто користувачі стикаються з тим, що комп'ютер перестає працювати або гальмує, зависає, безперервно викидає повідомлення про помилки. Якщо комп'ютер (ноутбук) підключений до мережі інтернет або в ньому використовувалися чужі флеш-накопичувачі, то швидше рано, ніж пізно виникне питання - як видалити вірус? Адже в переважній більшості випадків причиною всіх неполадок є віруси, видалити які не завжди просто.

У даній статті буде представлений огляд популярних антивірусів, а так же спосіб видалення антивіруса з комп'ютера і портативних пристроїв.

розділи: Робота антивіруса - опис антивіруса - Принцип дії - Короткий огляд програм

Виробники: Kaspersky Internet Security - Dr.Web - Microsoft Security Essentials - AVZ

Якщо на комп'ютері або ноутбуці вже був встановлений антивірус, то настав момент задуматися про його надійності - можливо, слід просто вибрати іншу програму. Якщо ж нічого подібного не було, то проник в комп'ютер вірус переконливо доводить - прийшов час завантажити і поставити у себе надійне ПЗ для захисту.

1. Як працюють антивіруси

Слід усвідомлювати, що ідеальною, надійної на всі сто відсотків захисту від вірусів не існує - іноді, щоб видалити шкідливі програми, доводиться перебрати кілька програм. Проте, краще для початку почитати різні огляди та відгуки фахівців, щоб вибрати найбільш підходящий для системи антивірус, скачати його і встановити. Краще помилитися у виборі захисту, ніж залишити комп'ютер або ноутбук взагалі без неї.

1.1. Що таке антивірус?

Антивірусом називають програму, яка здатна виявляти, видаляти або лікувати віруси, які псують дані, крадуть конфіденційну інформацію і, активно розмножуючись, сильно уповільнюють швидкодію комп'ютера, ноутбука або телефону. Переважно віруси працюють в операційній системі Microsoft Windows, але вже існують версії, які прекрасно себе почувають на телефонах під управлінням Андроїд. Від шкідливого коду практично закритий доступ в усі Unix-подібні системи, але вони не настільки зручні і дружні до користувачів, як Windows.

Найперші антивіруси працювали тільки в режимі сканування, перевіряючи всі файли на комп'ютері, або який-небудь конкретну ділянку, вибраний користувачем. Прикладом може послужити популярний в 90-х роках Aidstest Лозинського. При виявленні загрози програма подавала звуковий сигнал і запитувала дії - лікувати або видалити вірус. У разі позитивної відповіді шкідливий код «викусивать» з тіла додатки, в більшості випадків зберігаючи його працездатність, і тільки іноді доводилося видаляти заражений файл. З переходом на многозадачную систему Windows з'явилася можливість використовувати антивіруси, які могли безперервно моніторити всі процеси, вчасно виявляючи і ліквідуючи загрози.

1.2. Принцип дії антивірусів

Будь-вірус має в своїй структурі частина програмного коду, який є унікальним і дає можливість ідентифікувати себе антивірусу. Цей фрагмент називається «сигнатура вірусу» і вноситься в базу даних програми, яка відповідає за захист комп'ютера, ноутбука або телефону. У міру розвитку ІТ-технологій з'явився ще один досить дієвий алгоритм - евристичний аналіз. Він дозволяє з досить високим ступенем ймовірності розпізнавати ще невідомі загрози і блокувати їх. У антивирусах різних авторів цей спосіб працює з тим або іншим ступенем надійності, а значить і ефективність деяких програм залишає бажати кращого.

2. Короткий огляд найбільш популярних програм

2.1. Kaspersky Internet Security

лабораторія Касперського вже довгий час має репутацію компанії, яка здатна ефективно боротися з вірусами, один з найвідоміших її продуктів називається Kaspersky Internet Security. Цей пакет призначений не тільки для боротьби з вірусами, він забезпечить досить ефективний захист від хакерів, завдяки вбудованому фаєрвол (мережному екрану). Це засіб відмінно блокує DDos-атаки, сигналізує про підозрілих спробах проникнення через відкриті порти і створює своєрідну «стіну», пробити яку зможе лише професіонал.

Касперський Інтернет Секьюріті 2015 (остання на момент написання версія) успішно справляється майже з усіма відомими погрозами і може вважатися однією з кращих програм в сфері захисту. Єдиний недолік, яким володіє цей антивірус - досить високі системні вимоги, він здатний помітно знизити швидкодію навіть потужних ноутбуків і деяких недостатньо сучасних комп'ютерів.

Kaspersky Internet Security 2015 не відноситься до категорії безкоштовних програм, проте всім бажаючим надається можливість активації і використання протягом одного місяця. Цього терміну цілком достатньо, щоб зважити всі переваги та можливі недоліки і прийняти вірне рішення. Касперський Інернет Сек'юріті 2015 здатний працювати не тільки з Windows, але і на телефонах з Андроїд, ноутбуках або десктопах під управлінням iOS.

Касперський Інернет Сек'юріті 2015 здатний працювати не тільки з Windows, але і на телефонах з Андроїд, ноутбуках або десктопах під управлінням iOS

Для швидкого лікування вірусу, що потрапив в систему, Kaspersky Internet Security 2015 є ідеальним рішенням. Особистий досвід показує, що шкідливий код буде повністю (а це важливо!) Знищений практично зі стовідсотковою ймовірністю.

2.2. Dr.Web

Антивірус Dr.Web не є безкоштовним, проте гнучка маркетингова політика компанії надає різні способи заощадити гроші:

 • оптимізовані тарифні плани;
 • бонуси для покупців;
 • знижки на продовження ліцензії;
 • регулярні акції з роздачі ключів, що діють один рік.

оптимізовані тарифні плани;  бонуси для покупців;  знижки на продовження ліцензії;  регулярні акції з роздачі ключів, що діють один рік

Системні вимоги у Dr.Web значно гуманніші, ніж у Касперського, проте його робота буде все одно помітна на малопотужних ноутбуках. Різні версії Dr.Web можуть працювати на комп'ютерах і ноутбуках з Windows, Mac OS і Linux, також підтримуються мобільні телефони з Андроїд.

Ще одним вагомим аргументом для прихильників Dr.Web є наявність у розробників безкоштовної і приголомшливо ефективної програми CureIt , Скачати яку можна на офіційному сайті. За роки свого існування CureIt зарекомендував себе як чи не найкращий в світі антивірус-сканер.

Він здатний виявити, вилікувати (видалити) вірус або троянську програму навіть в ситуаціях, при яких пасують практично всі аналогічні програми-сканери, платні і безкоштовні.

2.3. Microsoft Security Essentials

Безкоштовний, але досить ефективний антивірус від компанії Microsoft - Security Essentials - можуть завантажити на офіційному сайті всі користувачі Windows 7 і новіших версій. Основною перевагою цього додатка може вважатися його крайня невибагливість до заліза. Майкрософт Ессеншіал відмінно працює навіть на малопродуктивних ноутбуках, практично непомітно для власника виконуючи свої функції. При цьому, програма цілком справляється зі своїм основним завданням, відсікаючи всі спроби проникнути в систему і даючи можливість своєму власникові видалити вірус ще до того, як він заподіє шкоду.

В цілому, Microsoft Security Essentials міг би претендувати на дуже широке, якщо не тотальне поширення, якби не було у нього таких потужних конкурентів, як Kaspersky Internet Security і Dr.Web.

Для недосвідчених користувачів встановити Майкрософт Ессеншіал є чи не ідеальним рішенням:

 • програма швидка і безкоштовна;
 • видаляє віруси в автоматичному режимі;
 • не вимагає настройки;
 • забезпечує хороший рівень захисту.

Недоліком є ​​недосконалий алгоритм по виявленню рекламного ПЗ, але для боротьби з ним можна скористатися додатковими утилітами, орієнтованими саме на це.

2.4. AVZ

Однією з досить відомих, ефективних і безкоштовних розробок, що дозволяють видалити не тільки віруси та інше шкідливе ПЗ, є (антивірус Зайцева). завантажити AVZ можна на офіційному сайті програми.

Антивірус Зайцева досить ефективний проти вірусів, але його основне призначення - видаляти модулі, які належать до категорії AdWare (реклама) і SpyWare (шпигунське ПЗ). Антивірус Зайцева пропонує користувачам безліч зручних функцій, частина з яких не цілком типова для антивіруса:

Додаткові можливості Призначення Диспетчер процесів, драйверів і сервісів Перевіряє всі завантажені бібліотеки, звіряючись з власною базою сигнатур. Здатний виявити навіть замасковані руткітом процеси. Утиліта перевірки реєстру Зручний пошук за шаблоном ключів і параметрів. Можливість виявлення прихованих параметрів. Програма відновлення Запускається вручну, може відновити будь-які системні параметри, включаючи настройки IE. Аналізатор TCP і UDP портів Проводить ефективний пошук троянів і «бекдор» по своїй основі Скрипти управління Дозволяє запускати невеликі скрипти, які здатні ефективно видаляти рекламу і деякі віруси. Підпрограма прямого доступу Може видаляти заблоковані файли або поміщати їх в карантин Boot Cleaner Може видаляти працюють драйвера і служби з ядра Windows (Kernel) не тільки під час перезавантаження, але і в ході лікування.

Антивірус Зайцева призначений для лікування і видалення вірусів на персональних комп'ютерах і ноутбуках з встановленою ОС Windows, на інших системах і Андроїд-телефонах він не працює. Ця програма досить проста, щоб починаючий користувач, який не знає, як видалити вірус, міг легко їй скористатися. Але в той же час його часто використовують професіонали: потужний функціонал робить це додаток грізним знаряддям для боротьби з шкідливим кодом.

1.1. Що таке антивірус?
1.1. Що таке антивірус?
1.1. Що таке антивірус?
Якщо комп'ютер (ноутбук) підключений до мережі інтернет або в ньому використовувалися чужі флеш-накопичувачі, то швидше рано, ніж пізно виникне питання - як видалити вірус?
1.1. Що таке антивірус?
Якщо комп'ютер (ноутбук) підключений до мережі інтернет або в ньому використовувалися чужі флеш-накопичувачі, то швидше рано, ніж пізно виникне питання - як видалити вірус?
1.1. Що таке антивірус?
Якщо комп'ютер (ноутбук) підключений до мережі інтернет або в ньому використовувалися чужі флеш-накопичувачі, то швидше рано, ніж пізно виникне питання - як видалити вірус?
1.1. Що таке антивірус?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью