• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як видалити вірус з телефону Андроїд

 1. Як вірус може потрапити в пристрій
 2. Видалення за допомогою комп'ютера
 3. Видалення з мобільного пристрою
 4. Скидання налаштувань
 5. Видалення шкідливих програм, які виробляють дзвінки без згоди власника пристрою
 6. запобігання зараження

Для власника телефону на базі Android пристрій зв'язку є ще й прекрасним засобом розваги: ​​можна слухати музику, дивитися відеоролики і т

Для власника телефону на базі Android пристрій зв'язку є ще й прекрасним засобом розваги: ​​можна слухати музику, дивитися відеоролики і т.д. Все це - невід'ємна частина застосування гаджета, в тому числі і планшета. Але при користуванні інтернетом зовсім не складно схопити вірус. Потенційно він може бути присутнім в абсолютно будь-якому файлі, який викачаний.

У чому сенс створення вірусів хакерами? Найпоширеніша причина дуже банальна - гроші. Головна мета - отримання інформації про банківські рахунки, щоб потім зняти з них кошти.

Найчастіше віруси ніяк не проявляють себе до тієї пори, поки їм не віддадуть команду власники. Видалити їх з гаджета дуже нелегко, тому що не завжди вдається вчасно виявити. На даний момент існує цілий список вірусів, які можуть заразити телефон: Android backdoor origin, bodkel, obad, troj fobus, downloader, system service (під виглядом системного застосування), smssend, smsspy, smsbot, smspayment, google wallet, monkey test та інші .

Ціла команда професійних програмістів працює над видаленням вірусів зі смартфонів і планшетів. Необхідно це для того, щоб убезпечити власників пристроїв від все нових шкідливих програм, уявних хакерами. З кожним разом коди в них стають все досконалішими, дозволяючи отримувати інформацію про власника гаджета: фотографії, відео, особисті дані, паролі від пошти і соціальних мереж, номери з телефонної книги. Віруси здатні навіть обмежити вихідні та вхідні дзвінки.

Як вірус може потрапити в пристрій

Як вірус може потрапити в пристрій

 • Під час скачування інформації через інтернет.
 • При передачі та прийомі даних через Bluetooth.
 • При отриманні SMS або MMS-повідомлень.

Від проникнення вірусів не застрахована жодна пристрій. Якщо ви збираєтеся перевірити свій гаджет на наявність вірусу і позбутися від нього, то даний матеріал підкаже, як правильно це зробити. При попаданні на телефон або планшет вірус впливає на його працездатність, може заблокувати різні програми і додатки. Трапляється і так, що пристрій з вірусом припиняє функціонувати. Як видалити вірус з Андроїда, буде розказано далі.

Видалення за допомогою комп'ютера

Видалення за допомогою комп'ютера

За допомогою персонального комп'ютера прибрати вірус простіше, ніж на самому телефоні або планшеті. Для цього потрібно виконати наступні кроки:

 1. Приєднати мобільний пристрій до комп'ютера, виконати сканування і очищення за допомогою антивірусного додатки.
 2. Як тільки віруси будуть видалені, від'єднати гаджет від комп'ютера і виконати установку стандартних налаштувань.

Рекомендації: для того щоб очистити пристрій в короткі терміни і не втратити важливу інформацію, потрібно скопіювати на резервний носій всі дані з пам'яті телефону. Потім виконати синхронізацію інформації і встановити антивірусну програму.

Для ОС Android існують такі антивірусні програми: Kaspersky Mobile Security і програма Avast. Це найбільш затребувані програми, які допоможуть позбутися від вірусу, заблокують процес установки підозрілих додатків, а також дзвінки і передачу повідомлень на короткі номери.

Видалення з мобільного пристрою

Видалення з мобільного пристрою

Тепер про те, як прибрати банер "STOP - вміст веб-сайту заблоковано". Раніше він потрапляв в основному на комп'ютери, але останнім часом почав відображатися і на телефонах з ОС Android.

Прибрати цей вірус можна так само, як і на ПК. Він ховається в кеші веб-браузера. Для того щоб його позбутися, потрібно здійснити очистку кешу.

Щоб видалити банер, потрібно виконати наступні дії: в "Меню" вибрати опцію "Налаштування", у вікні, вибрати "Додатки", а потім "Управління додатками". Далі необхідно перейти в "Запущені додатки" і відключити функціонування веб-браузера шляхом його вибору і натисненням кнопкок "Зупинити" і "Очистити кеш".

По завершенні цього процесу потрібно перезапустити браузер, і цей вірус-банер зникне. Для виключення повторення цієї неприємної ситуації потрібно застосовувати антивірусну програму.

Скидання налаштувань

Скидання налаштувань

Ще один спосіб вирішити цю проблему - скидання налаштувань до заводських. Йти на це можна лише в крайньому випадку, так як зі смартфона буде видалена вся інформація. Скинувши налаштування, потрібно встановити антивірус і просканувати девайс. Можна зробити це і через комп'ютер.

Вірус може знаходитися не на самому пристрої, а на його карті пам'яті. У такому випадку потрібно ретельно її просканувати і прибрати все підозрілі програми.

Видалення шкідливих програм, які виробляють дзвінки без згоди власника пристрою

Троянська програма Android.dialer.7.origin здійснює дорогі дзвінки, під час яких з особового рахунку абонента списуються великі кошти. Головним її завданням є установка з'єднання без згоди власника телефонного пристрою з конкретним номером і списання коштів з рахунку на користь шахраїв. Сьогодні такі трояни не надто поширені, але все ще застосовуються зловмисниками для незаконної діяльності. За інформацією фахівців преміум-номери нерідко відносяться до розважальним порталам для дорослої аудиторії.

Вірус здійснює дзвінки через номер, що зберігається в настройках, але розробники троянської програми мають можливість змінювати його за допомогою віддаленої команди. При попаданні на пристрій в перший раз шкідливий додаток встановлює ярлик без назви, який далі пропадає.

Основними нюансами цієї програми, яка поширюється у вигляді еротичного додатки, вважаються видалення власного ярлика з переліку додатків і робота під виглядом системного сервісу. При цьому спроби прибрати її через системні настройки будуть припинені, додаток блокує очищення і відкриває основний екран. Видалення цієї програми можливо тільки антивірусом через комп'ютер.

запобігання зараження

Якщо дотримуватися наступних порад, то віруси прибирати не доведеться, т.к.они просто не не потраплять на пристрій:

 1. Не потрібно включати режим розробника.
 2. Програми та додатки рекомендується встановлювати лише через офіційні сайти.
 3. Завжди потрібно уважно дивитися, яку інформацію вимагає програма для своєї установки.
 4. Обов'язково потрібно встановити на свій пристрій антивірус.

Найкращий захист - це профілактика і запобігання проблеми!

У чому сенс створення вірусів хакерами?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью