• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як видалити вірус з комп'ютера і інших місць вручну?

 1. Способи видалення будь-якого вірусу
 2. Як боротися з нетиповим вірусом?

Самою неприємною ситуацією, яка може трапитися з  комп'ютером  є вірус Самою неприємною ситуацією, яка може трапитися з комп'ютером є вірус. І особливо дратує той факт, коли його не можна видалити. В основному таке відбувається або через відсутність антивірусної програми, або вона присутня, однак є дуже слабкою. Сьогодні ми Вам розповімо про те, як позбутися від вірусу в самих різних ситуаціях.

Зміст статті:

 1. Способи видалення будь-якого вірусу
 2. Як боротися з нетиповим вірусом?

Способи видалення будь-якого вірусу

Найпоширенішими шкідливими програмами, які потрапляють в комп'ютер, є три види:

 • Вірус-вимагач;
 • Троянський вірус;
 • Вірус-банер.

Все з них завдають великої удар комп'ютера. Зокрема, перший і третій примірник, повністю блокують роботу комп'ютера, другий (троянський) відкриває доступ іншому шкідливому ПО до всіх важливих місцях на завантажувальному диску. Справитися з ними можна декількома способами. Все з них завдають великої удар комп'ютера

Скористатися Лабораторією Касперського. Якщо від Вас вимагають відправити смс, на певний номер і банер заважає Вам нормально працювати, то Вам слід зайти на сайт sms.kaspersky.ru ввести в спеціальне поле номер, після чого натиснути кнопку «Отримати код». Отриманий код вписати в банер, і він пропаде.

Також прибрати вірус-вимагач можна способом, показаному на відео нижче:

Увійти в комп'ютер в безпечному режимі. Можна скористатися і іншим методом: вимкнути комп'ютер, після чого запустити заново і як тільки перед вами займеться чорний екран або заставка фірми Вашої материнської плати, натисніть кілька разів по кнопці «F8» (іноді «F2» або «DEL»). Перед Вами відкриються варіанти запуску системи, виберіть пункт «Запустити в безпечному режимі». Запустивши, таким чином, комп'ютер, встановіть свіжий антивірус, і перевірте їм систему. Заражені файли і папки - видаліть. Тепер знову перезавантажте комп'ютер, проте тепер запустіть в звичайному режимі. І ми запевняємо Вас, що вірус буде видалений!

Встановіть хорошу антивірусну програму. Дуже часто слабкі антивірусні програми не в силі видалити шкідливий код з комп'ютера, тому їх потрібно видалити і встановити нові. Хорошим "захисником", на нашу думку є Kaspersky Internet Security, він дозволяє тримати захист від більшості вірусів. Також він добре «лікує» заражені файли. Встановіть хорошу антивірусну програму

Як боротися з нетиповим вірусом?

В "контакті" або "однокласниках"

Якщо Ви не можете зайти в свою улюблену соціальну мережу «ВКонтакте» або «Однокласники», то Вам необхідно терміново перевірити комп'ютер на наявність шкідливого скрипта, для цього скачайте новий антивірус, поновіть його бази і проскануйте весь свій жорсткий диск. Бажано робити глибоку перевірку, щоб програма ретельно перевіряла кожен файл. Врахуйте, що на це може піти чимало часу, особливо якщо Ваш комп'ютер має слабкі технічні характеристики. Також причиною блокування може стати спеціальна блокування таких сайтів, якщо мова йде про комп'ютер, який знаходиться на роботі.

Більш докладно про те, чому не працює контакт , Ви можете прочитати в нашій минулій статті. А також подивитися відео:

Шкідлива програма на флешці

Вирішити таку проблему можна двома способами:

 • Повністю відформатувати флешку. Для цього відкрийте «Мій комп'ютер», натисніть правою кнопкою миші на значок флешки. У контекстному меню виберіть пункт «Форматувати ...». Зачекайте 2 хвилини і готово. Ваша флешка тепер не містить в собі нічого, що може завдати шкоди. Однак цей варіант не особливо зручний для тих випадків, коли на пристрої міститься важлива інформація - в цьому випадку застосовують другий варіант.
 • Встановіть антивірус на комп'ютер і перевірте «Глибокої перевіркою» девайс. Якщо на ній дійсно є вірус, антивірус його знайде. Далі самі вирішите видаляти його або лікувати.

Далі самі вирішите видаляти його або лікувати

Вірус на телефоні

Щоб вирішити цю проблему, телефон необхідно підключити до комп'ютера, як накопичувач (через USB). Далі встановити на комп'ютер антивірус, яким і перевірити вміст мобільного. Якщо шкідлива програма не зникла, спробуйте просто витягти флешку з телефону (можливо, Ваш антивірус не вміє бачити такий вірус). Якщо і це не допомогло, то мобільник слід віднести в майстерню, можливо, це не вірус, а проблема з прошивкою телефону.

Як боротися з нетиповим вірусом?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью