• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як видалити вірус з флешки

 1. Ознаки зараження флешки або карти пам'яті вірусом
 2. Видалення вірусу з флешки вручну
 3. Безкоштовний антивірус Anti-Autorun допоможе видалити вірус

У цій статті ми розповімо, як просто і швидко видалити вірус з флешки. Одним з найпоширеніших сімейств вірусів є трояни, які записуються в завантажувальний системний файл autorun.inf. Ознакою їх присутності на флешці можуть бути файли типу autorun.exe, autorun. ~ Ex, autorun.inf_ *** та інші похідні з ще більш сумнівними раcшіреніямі після точки. Вірус копіює себе на флешку, як тільки флеш накопичувач буде вставлений в роз'єм USB.


Принцип дії вірусу наступний. Потрапивши в систему, він шукає всі локальні диски і флешки. Після цього, на кожен знайдений джерело, копіюються два файли - autorun.inf і autorun.exe. У свою чергу, autoran.inf містить наступні рядки:

[Autorun] OPEN = AUTORUN.EXE

А файл autorun.exe є виконуваним і служить для розмноження вірусу по можливим носіям. У реальності, виконуваний файл .exe може називатися зовсім по-різному, наприклад cyvvefew.exe, тобто з незрозумілих ім'ям.

Ознаки зараження флешки або карти пам'яті вірусом

Симптоми зараження Windows таким вірусом найрізноманітніші:

 • флешка просто не відкривається
 • не працює ліва кнопка миші
 • в контекстному меню провідника замість назви пунктів кракозябри.
 • файли на флешці можуть пропадати

Загалом, не проглядите Насправді, ці віруси більш нешкідливі, ніж ті, які вражають svchost.exe . І підхопити їх можна або не користуючись антивірусом, або з чужого зараженого комп'ютера.


Прямим покажчиком, що на флешці присутній вірус, є наявність прихованої папки RECYCLED або RECYCLER. Подібної папки на флеш накопичувачі бути не повинно.

Якщо ж така папка є, то в ній напевно знаходиться виконуваний файл вірусу ***. EXE.


Видалення вірусу з флешки вручну

Виявити вірус простого користувачеві складно, оскільки файли мають статус системних, а значить, не відображаються при стандартному відображенні файлів в Windows. Включити відображення прихованих файлів і папок в Windows просто. Для цього робимо наступне:

Windows 7: Пуск -> Панель управління -> Параметри папок -> закладка Вид -> показувати приховані файли, папки і диски Windows XP: Пуск> Панель управління -> Властивості папки -> закладка Вид -> показувати приховані файли і папки

Деякі віруси сімейства Autorun відключають можливість змінити це налаштування. Проте, якщо така можливість залишилася, то вимкніть відображення і видаліть зазначені файли за допомогою пошуку по слову "autorun".

Безкоштовний антивірус Anti-Autorun допоможе видалити вірус

Видалити вірус з флешки можна просто відформатувавши її. Природно, буде необхідна повна перевірка системи. Зазвичай, такі віруси не блокують комп'ютер і не псують дані, тому їх видалення буде не настільки складним. Але існує і більш універсальний і простий метод.

Ви можете скористатися спеціально антивірусною програмою, яка називається Anti-Autorun. Знайти її можна в пошуковику. За допомогою цієї програми видалити вірус з флешки не складе труднощів. Цей антивірус є чудовим рішенням для моніторингу та боротьби з вірусами типу "ауторан". Сподіваємося, що наші рекомендації допомогли.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью