• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як видалити вірус в контакті - як позбутися від вірусу вконтакте

 1. Як видалити вірус, який записався в файл HOSTS

Вітаємо вас, дорогі читачі! наш сайт з ремонту комп'ютерів продовжує серію публікацій щодо боротьби з вірусами. На цей раз, ми розповімо, як видалити вірус вконтакте, який блокує сайт або вимагає гроші за допомогою відправки смс повідомлення. І повернути доступ до популярної соціальної мережі в Контакті.

Віруси бувають різні. Відповідно і лікувати їх треба по-різному. Давайте розберемося по порядку, що можна зробити, якщо зараза вже проникла на комп'ютер. Відразу скажемо, - ні в якому разі не відправляйте смс повідомлення! Це не допоможе, а грошей позбудетеся.


Важливо розуміти, що зайшовши на сторінку вконтакте, ви можете і не зрозуміти, що перед вами вірус, який блокує вконтакте, і прийняти його повідомлення за чисту монету. Наприклад, воно може бути такого змісту:

Доброго дня! У зв'язку з тим, що соціальна мережа вКонтакте переповнена порожніми акаунтами, які зареєстровані на неіснуючих осіб, адміністрація прийняла рішення про чищення соціальної мережі шляхом одноразової безкоштовної відправки СМС повідомлення кожним активним користувачем. Для підтвердження вашого профілю просимо надіслати СМС з текстом 456023 на номер ******.

Погодьтеся, для непідготовленої людини такий текст може бути небезпечний, адже обиватель міг випадково завантажити троян в контакті.

Як видалити вірус, який записався в файл HOSTS

у статті "Що робити, якщо вірус просить відправити СМС" ми вже розповіли про методи боротьби з блокувальниками Windows. Зупинимося на ще один метод видалення троянів, які блокують не всю систему, а тільки сторінки соціальних мереж. Отже, перейдемо до процедури видалення і дізнаємося, як позбутися від вірусу вконтакте.


 1. Нам знадобиться антивірусна програма AVZ, яку можна скачати за посиланням . Завантажили? Виймайте архиватором в будь-який зручний місце.
 2. Запускайте avz.exe в розпакованої папці.
 3. Вибирайте в меню зверху Файл -> Відновлення системи -> Очищення файлу Hosts (13-й пункт). І тисніть "Виконати зазначені операції".
 4. Оновлення сторінку vkontakte.ru.

Якщо допомогло, - добре. Ні, - читайте далі.

Для тих, кому цікаво, що ми зараз зробили, розповімо суть операції. В операційній системі Windows існує службовий файл hosts. Зазвичай в ньому є всього один рядок:

127.0.0.1 localhost

А заражений файл hosts виглядає так:


Віруси ж вписують туди адреси сторінок вконтакте, і доступ блокується. Файл hosts знаходиться за наступними шляхами в системі:

C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \ hosts

Ви можете самостійно перевірити його правильність. Повернемося до нашої проблеми. Якщо вищевказана операція не допомогла і вконтакте не працює, виконаємо більш складні дії, щоб вилікувати вірус:

 1. Знову в AVZ вибирайте Файл -> Відновлення системи. Далі необхідно вибрати вже не один пункт, а кілька:

  Видалення всіх обмежень користувача Відновлення налаштувань провідника Видалення отладчиков системних процесів Очищення файлу Hosts Автоматичне виправлення налаштувань SPI / LSP Скидання налаштувань SPI / LSP і TCP / IP Налаштування TCP / IP: видалити статичні маршрути Замінити DNS всіх підключень на Google Public DNS

 2. Натискайте "Виконати зазначені операції".
 3. Оновлюєте сторінку vkontakte.ru.

Даний спосіб не тільки розблокує сайт, але і відновить пошкоджені служби системи. Сподіваємося, наші рекомендації, як лікувати вірус вконтакте, допомогли. У будь-якому випадку, ви можете прочитати про інші методи по видалення вірусів на нашому сайті, або звернутися до нас за допомогою. Бажаємо вам успіхів у боротьбі з вірусами!

Завантажили?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью