• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як видалити вірус svchost.exe

Як видалити вірус svchost.exe? Поразка вірусами процесу SVCHOST.EXE дуже поширене явище. Пов'язано це з тим, що Windows використовує процеси svchost.exe одночасно в різних цілях. Тому, вірусу вигідно загубитися серед них і діяти, як резиденту. Симптоми зазвичай проявляються в сильній або повному завантаженні комп'ютера. Перестає працювати мережа та інтернет. Якщо в диспетчері завдань знаходиться багато підозрілих процесів svchost.exe, це ще не означає, що у вас вірус.

Windows використовує цей процес для багатьох речей, наприклад, для оновлення ОС. Ознакою, що викликають підозру на наявність вірусу, є активний процес svchost.exe, запущений від користувача. Якщо ви бачите цей процес запущений немає від NETWORK SERVICE, LOCAL SERVICE або SYSTEM, а від вашого профілю, то ймовірно на комп'ютері троян.

На жаль, дії подібних вірусів іноді призводять до сильного пошкодження системи. Ця проблема вирішується двома способами. або повної перевстановлення Windows , Або відновленням реєстру. Наведемо прості рекомендації, які дадуть відповідь на питання "Як видалити троянський вірус в svchost.exe?". Зауважимо, що перед перевіркою антивірусом, необхідно відключитися від інтернет та локальної мережі, тобто висмикнути кабель з мережевої карти. Підключити USB накопичувачі, якими користуєтеся.

  1. Отже, перше, що ми можемо порадити, це поставити хороший антивірус. Далеко не всі програми для видалення вірусів підходять для перевірки. Але є кілька програмних рішень, які повинні допомогти в боротьбі з вірусом, які засіли в SVCHOST.EXE.
  2. Вимкніть службу відновлення системи (актуально для Windows XP). Робиться це так. Правою кнопкою по Мій Комп'ютер -> Властивості -> закладка Відновлення системи -> поставити галочку Відключити відновлення системи на всіх дисках. Робиться це для того, щоб вірус svchost.exe не повернувся після лікування.
  3. Перевірте автозавантаження. Натисніть Пуск -> Виконати (для Win 7 командний рядок доступна відразу) -> введіть "msconfig". У ній не повинно бути файлів svchost.exe.

exe

 1. Скачайте CureIT - http://www.freedrweb.com/cureit і перевірте всі логічні диски і флешки в безпечному режимі Windows.

В принципі, CureIT можна і не качати, а скористатися якісним антивірусом з оновленими сигнатурами, але краще перестрахуватися і перевірити все двома різними способами. Можливо після перевірки, буде потрібно відновити ключі реєстру Windows. Якщо щось не виходить, то завжди можна зателефонувати за вказаному телефону і замовити послугу видалення вірусів. А тим, кому дані рекомендації здалися недостатніми, радимо ознайомитися з статтею про те, як видалити вірус internet.com , - там показаний детальний спосіб видалення вірусів вручну.

Exe?
Exe?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью