• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як видалити sms вірус-вимагач який просить відправити СМС

 1. Що таке віруси вимагачі
 2. Видалення вірусу-здирника самостійно
 3. сервіси розблокування

Вірус-вимагач просить відправити СМС з кодом на номер для розблокування комп'ютера Вірус-вимагач просить відправити СМС з кодом на номер для розблокування комп'ютера? Найпоширенішим видом інтернет - шахрайства в даний час є вимагання грошей за допомогою різноманітних банерів і програм-обманок. Наприклад, на екрані несподівано з'являється заставка, яка повністю блокує роботу операційної системи. Вам пропонується відправити смс - повідомлення на номер мобільного телефону. Або навпаки, комп'ютер не блокується і працює як зазвичай, але під виглядом активації стороннього ПО Вас просять завершити активацію програми, відправивши смс.

Вартість sms при цьому варіюється від 500 до 1000 рублів. А може бути навіть і більше. У цій статті ми розповімо про типи таких троянських програм і про те, як краще захиститися від втрати грошових коштів. Відразу обмовимося, - як розблокувати комп'ютер від банера можна прочитати за посиланням. Тут же будуть дані більш узагальнені рекомендації, які напевно виявляться вам корисними.

Що таке віруси вимагачі

Існує кілька типів вірусів-вимагачів. Умовно з можна розділити на два типи. Перший тип, це вид вірусів, які нахабно блокують ваш комп'ютер (всю систему, доступ в інтернет або просто браузер), і або просто не дають працювати системі, або шантажують вас видаленням даних. Або блокують доступ до окремих сайтів, таким як Вконтакте.ру або Одноклассники.ру. Повідомлення, які при цьому виникають вражають уяву. Але всі вони зазвичай закінчуються однією фразою: "Відправте смс на номер ..."

Другий тип, агресивно себе ніяк не проявляє, але безліч непідготовлених користувачів вже стали їх жертвами. Суть таких вірусів в тому, що під виглядом установки або активації програмного забезпечення, Вас просять відправити СМС повідомлення на номер МТС, Білайн або Мегафон. Строго кажучи, це навіть не вірус, а так звана AD-Ware - програма, на встановлення якої погоджується сам користувач. Часто, AD-Ware може бути замаскований під оновлення для різних додатків або програми, необхідні для перегляду відео або прослуховування музики.

Деякі модифікації вірусів не просять відправки смс повідомлення, а оплатити розблокування через платіжний термінал. "Рятівний" код при цьому, нібито буде написаний на чеку платіжного терміналу. Природно, ніякого коду Ви не отримаєте, тому що на чек неможливо внести будь-яке доповнення до технічної інформації терміналу.

Для того щоб змусити людину тут же бігти до платіжного терміналу, у вікні вірусу-банера великим шрифтом написано, що користувач відвідував сайти з непристойним або забороненим законом змістом. Так само можуть з'являтися повідомлення про використання нелегального програмного забезпечення.

Основне завдання шахраїв - за допомогою вірусу і шляхом відправки повідомлення, змусити жертву заплатити якомога швидше. І тактика вимагання грошових коштів через СМС, на жаль, приносить свої плоди. Так як ці дії підпадають під кримінальну відповідальність, один і той же телефонний номер рідко використовується більше тижня. За нашою статистикою звернень найбільше віруси вимагачі просять відправити гроші на номери МТС. Тобто вже можна зробити висновок про "як" даного оператора ...

Варто також зауважити, що зараження комп'ютера таким вірусом вигідно стільниковим операторам, які отримують свій відсоток за переказ коштів за допомогою SMS. Наша компанія щиро сподівається, що вся безпорадність державних органів в кінцевому підсумку перетворюється в планомірну боротьбу з інтернет вимагачами.

Видалення вірусу-здирника самостійно

Не варто сподіватися, що відправивши шахраям необхідну суму, Ви позбудетеся від банера. Вірус, який відповідає за його роботу, ВЖЕ встановлений на вашому комп'ютері. Тому рекомендуємо встановити надійний антивірусний захист, а також не відвідувати сумнівні ресурси в інтернет.

Виявити і видалити цей тип програмного забезпечення стандартними засобами антивірусним додатків цілком можливо. Природно, все залежить від того, який саме троян знаходиться на вашому комп'ютері. У разі зараження комп'ютера цим типом шкідливих програм необхідно вжити цілий комплекс заходів, спрямований на виявлення, видалення і запобігання зараженню надалі.

Що робити якщо вірус просить відправити СМС, а Ви не знаєте, що робити? Розглянемо кілька методів, які можливо дадуть відповідь на ваше запитання - "Як позбутися від вірусу вимагача" .Якщо у Вас стоїть антивірус з оновленими базами, але троян все ж прокрався на комп'ютер і псує життя, то перше, що потрібно зробити - по можливості повністю перевірити операційну систему Windows на наявність зарази в безпечному режимі Safemode . Ми також рекомендуємо завантажити безкоштовну утиліту від компанії Dr Web - CureIt. Або скористатися альтернативним софтом від Касперського. Ця чудова програма допоможе без установки знайти заразу і видалить її. Завантажити її можна за адресою:

http://www.freedrweb.com/cureit

Але така можливість буває далеко не завжди, та й сучасні антивіруси не здатні знайти і знищити все різноманіття вірусів. Тому, якщо доступ до системи заблокований або вірус заважає повній перевірці, варто зробити альтернативні шагі.D

Видалення вірусів-вимагачів можна здійснити за допомогою Live CD. Якщо комп'ютер уже заблокований і потрібно прибрати вірус-вимагач і провести ремонт комп'ютера , Який вимагає відправити смс, то можна скористатися одним з різноманітних образів LiveCD. Завантажити його можна знайшовши в пошуковику або за посиланням http://www.freedrweb.com/livecd

Даний образ потрібно записати на диск або флешку. Крім диска від Доктор Веб, є ще один - Kaspersky Rescue Disk. Посилання на всі антивіруси можна знайти на цій сторінці . Перезавантажуємо або просто включаємо / вимикаємо ваш комп'ютер. Виставляємо пріоритет завантаження в BIOS - потрібно поставити першим флешку або диск з Live CD. Або можна натискати F8 при завантаженні комп'ютера і система сама дасть вибрати джерело, з якого потрібно завантажитися.

Або можна натискати F8 при завантаженні комп'ютера і система сама дасть вибрати джерело, з якого потрібно завантажитися

Після того, як система завантажилася, необхідно потрапити в реєстр Windows. Натискаємо Пуск -> Виконати -> у вікні набираємо "regedit". Для Windows 7 ще простіше - у неї рядок відразу з'являється, при натисканні кнопки "Пуск".

У вікні зліва вибираємо HKEY_USERS. Далі натискаємо Файл -> Завантажити кущ. І переходимо на диск, в якому встановлена ​​ОС.

Швидше за все це буде:

c: \ windows \ system32 \ config \ c: \ windows \ system32 \ config \

В даному випадку, розділ реєстру HKEY_USERS наведено для прикладу. Заражений може бути зовсім інший розділ. Суть методу - знайти змінені записи реєстру і відновити їх. У будь-якому випадку, при такому методі позбавлення від вірусів-вимагачів, необхідно спробувати зробити наступне.

Знайдіть шлях реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon

У даній гілці значення параметра userinit має бути:

з: \ windows \ system32 \ userinit.exe

а у параметра shell:

explorer.exe explorer

Якщо дані значення мають інший вигляд, то їх необхідно виправити на вірні і зберегти зміни. Після цього Файл -> Вивантажити кущ. І перезавантажуйтеся в звичайному режимі. Ці маніпуляції повинні допомогти при блокуванні комп'ютера.

сервіси розблокування

На сьогоднішній момент, практично всі компанії, які пропонують антивірусний захист, запустили сервіси по розблокуванню трояна WinLock. Якщо цей вірус блокує комп'ютер і вимагає смс, то можливо вам допоможе код розблокування, який можна знайти на нижченаведених сайтах.

Unlocker від Доктор Веб надає коди розблокування для будь-яких операторів зв'язку.

http://www.drweb.com/unlocker/index/?lng=ru

Deblocker від Касперського можна знайти за посиланням:

http://sms.kaspersky.ru

На цьому можна зупинитися, оскільки ці два ресурси мають велику базу даних з sms кодами розблокування будь-якого баннера для МТС, Мегафон або Білайн. І якщо вони вам не допомогли (а таке цілком може бути), то значить цей спосіб не підходить до вашої конкретної ситуації.

Способи лікування SMS вірусів, які описані вище, далеко не єдині. На нашому сайті можна знайти іншу корисну інформацію з видалення вірусів . У будь-якому випадку, якщо Ви не можете впоратися з здирником власними силами, - не відправляйте смс! Цим Ви не тільки заощадите свої гроші, але і допоможете впоратися з шахраями. Адже якщо ми не будемо платити, вони будуть змушені припинити свій "бізнес"!

Що робити якщо вірус просить відправити СМС, а Ви не знаєте, що робити?
Com/unlocker/index/?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью